Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Naj-evtin i burz na4in za emigratsia  
АвторBela (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 00:38



Molja vi kazete mi kak e naj-yda4no da se kandidatstva za emigratsia v Canada.
Oburnahme se kum firma, kojato iska ne malki sumi, a i dokumentite /purviat paket ne pristigat, sled kato e izpratena ofitsialna molba ,dannite ni ne sa loshi oshte gi njama. Ta vuprosut mi e ima li drug po-burz na4in za pridvizvane na dokumentite, naprimer po internet?
Blagodarja



Тема Re: Naj-evtin i burz na4in za emigratsiaнови [re: Bela]  
Автор spiro ()
Публикувано27.10.01 00:48



Ami podaite si dokumentite sami. Zashto se nabutvate s firmi?

Za syjalenie po internet ne mojesh da kandidatstvash. Ne sa go napravili on-line oshte

A za byrzaneto shte te posyvetvam da se uspokoish malko i da ne prishporvash neshtata. Tazi rabota stava s mnogo chakane i zdravi nervi! Ako niakoi ti obeshtae, che shte ti pridviji dokumentite byrzo - biagai daleche!!!

Uspeh (... i po-spokoino)



Тема Re: Naj-evtin i burz na4in za emigratsiaнови [re: Bela]  
Автор access (новак)
Публикувано27.10.01 01:23



Ne ti triabva nikakva firma vseki sredno inteligenten moze da si podade sam.......idi na taia straniza


procheti zialata informazia e tam kyde shto mozesh da se setish go ima, smetni si tochkite, ako vse pak imash konkretni vyprosi polzvai i toia forum da gi zadadesh shte ti pomogneme s kakvoto mozeme (syveti i lichen opit) mozesh ot tuk da si svalish i formuliarite popylvash gi i gi prashtash s neobhodimite dokumenti i taxi i gotovo.


za kakvo sa ti firmi za kakvo se blyskash s oblazite da im pylnish gushite?!!?

Prigotvi se za chakane sled tova :) n si struva

Uspeh



Тема Re: Naj-evtin i burz na4in za emigratsiaнови [re: access]  
Автор Welder (непознат)
Публикувано27.10.01 09:56



Съгласен съм с мненията на предишните двама.Фирми не са ти необходими.Единственото нещо което могат да ти гарантират те е,че ще ти вземат много пари,за неща които можеш да направиш и сам,без да ти струва нищо.Няма да се учудя ако това с непристигналите документи е някой техен номер за да ти вземат оща пари.

Редактирано от Welder на 27.10.01 09:58.



Тема Re: Naj-evtin i burz na4in za emigratsiaнови [re: Bela]  
АвторBela (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 10:02



Ami, mnogo vi blagodarja za burzata reaktsia. Razburzala sum se, zashtoto na dosta nashi poznato neshtata im minaha zaedno s intervjuto za 9, 10 mesetsa, za frenskata 4ast.
Ami, ako si gi podavam az dokymentite, shte ima li sushtestvena razlika v symata.
Za izprashtaneto na Molbata dadohme $100, za purvia komplekt shte triabva da platim $300, za vtoria, otnovo $300, nie samo s muza mi shte se podpishem na poslednata stranitsa naj-otdoly, drygoto shte svurshi firmata.
Ajde 4ao za sega, pozdravi.



Тема Re: Naj-evtin i burz na4in za emigratsiaнови [re: Bela]  
Автор Welder (непознат)
Публикувано27.10.01 10:51



Виж сега,посолството във Виена има такси за обработка на документите,за издаване на визите и тн.От тези такси не можеш да избягаш.Спестяваш стотиците долари които плащаш на фирмата за да ти попълни и изпратят документите.
Изтегли си предварителния въпросник от интернет(напълно безплатно),попълно го сама и го изпрати на посочения адрес във Виена Като получиш втория въпросник заплащаш таксите за които ти говорех,попълваш го,превеждаш и легализираш документите които ти искат.Цялата тази бумащина я пращаш във Виена и чакаш дата за интервю.Горе-долу това е процедурата.Ако имаш още въпроси,питай.Ще ти помогнем с каквото можем...

PS:Би ли повторила за колко време,твоите приятели са минали процедурата+интервюто,които са кандидатствали за Квебек през Виена



Тема Re: Naj-evtin i burz na4in za emigratsiaнови [re: Welder]  
АвторLubopiten (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 15:55



Koia e firmata, koiato polzvash ako ne e taina?



Тема Re: Naj-evtin i burz na4in za emigratsiaнови [re: Welder]  
АвторBela (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 16:29



Welder, ne sum v greshka, molbata ja podadoha prez Oktomvri, v sredata na Juli bjaha na intervju, a ti kude si?
Lubopiten, tia firmata e bezimenna, predstavena e ot edna zjena, kojato se zanimava sus vsi4ko, polzva prevoda4 za populvane na dokumentite.
Zna4i trjabva da razbera kakvi sa taksite na posolstvata, shte si stryva li moja tryd.
Thank's



Тема Re: Naj-evtin i burz na4in za emigratsiaнови [re: Bela]  
Автор Welder (непознат)
Публикувано27.10.01 23:51



Знам,че не си в грешка.Помолих те да повториш срока за който си минала процедурата,за да видят и другите,за колко време може да се мине през Виена.Аз все още съм в БГ.Таксите които се плащат в посолството(след изпращането на втория въпросник)са следните:
-за основен кандидат 700$
-за всяко придружаващо главния кандидат 100$
-право за влизане в Канада 700$
-виза 500$



Тема Re Naj-evtin i burz../Welderнови [re: Welder]  
АвторBela (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 13:11



Kakvooo, zashto shte se plashtat, pravo za vlizane v Canada i viza sled izprashtene na vtoria komplekt????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.