Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дали знаетенови  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано25.10.01 15:38



при получен статут на емигрант, в продължение на колко време човек не може да се връща в БГ? Има ли такова ограничение?



Тема Re: Дали знаетенови [re: Бeзcъннa]  
Автор Jessy_Ven ©®™ (P.Eng)
Публикувано25.10.01 16:30



moje da si hodish kogato si iskash, pri uslovie ne jiveesh za postoianno v BG. pone 6 meseca ili nesto takova triabva da si tuka v godinata

jobs_canada@hotmail.com
1-800-653-3278


Тема Re: Дали знаетенови [re: Бeзcъннa]  
Автор access (новак)
Публикувано25.10.01 17:17



ne si utochnila za koia dyrzava govorish?



Тема Уточнявам случая:-))нови [re: access]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано25.10.01 23:35



Съпругът ми ще заминава при сестра си в САЩ, тя е техен поданик. По някой тамошен закон, братът и другата сестра получиха право да се ползват от статут на емигранти. И въпросът е - като заминат, дали и кога ще могат да си идват до БГ.

Извинявам се, че бях неясна, съвсем инцидентно ми хрумна да питам.




Тема Re: Уточнявам случая:-))нови [re: Бeзcъннa]  
Автор access (новак)
Публикувано25.10.01 23:43



Tuk ima hora koito mogat da ti kazat super tochno za US no az znaia che ne e problem te da si doidat sled poluchavane na GC stiga da ne ostanat da ziveiat v BG,.
Mislia zifrite biaha da ne sa izvyn US po veche ot 6 meseza za koia da e godina .

Uspeh



Тема Re: Дали знаетенови [re: Jessy_Ven ©®™]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано25.10.01 23:50



Или си бързал/а, или нещо си поправял/а, недоразбрах какво ми казваш... След моето уточнение по-горе отговорът ти същия ли ще е?



Тема Re: Уточнявам случая:-))нови [re: access]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано25.10.01 23:54



Поне детето няма да забрави баща си.:-)) Благодаря!



Тема Re: Дали знаетенови [re: Бeзcъннa]  
Автор Jessy_Ven ©®™ (P.Eng)
Публикувано26.10.01 04:43



moia otgovor e v 16:30, a tvoeto utochnenie e v 23:35, niakolko chasa po kasno
Sledvastia pat ste chakam 24 chasa, za da sam siguren che niama da pravish poveche utochnenia
Sorry

jobs_canada@hotmail.com
1-800-653-3278


Тема Re: Уточнявам случая:-))нови [re: Бeзcъннa]  
АвторRONlN (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 10:37



Otidi na www.ins.gov tam si e obiasneno vsichko za tova kolko vreme v godinata moje da budesh izvun USA za da ne zagubish statuta si i sushto taka kolko triabva da jiveesh tam za da moje sled 5 godini da kandidatstvash za naturalizirane.
Uspeh !



Тема Re: Дали знаете [re: Jessy_Ven ©®™]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано26.10.01 23:49



Знам кое, кога и защо съм писала. Помолих те да обърнеш внимание на пояснението, защото беше ясно, че не си го видял. Твоят отговор: "moje da si hodish kogato si iskash, pri uslovie (пропуснато "че"?) ne jiveesh za postoianno v BG. pone 6 meseca ili nesto takova triabva da si tuka (чие "тука"?) v godinata" Е, не разбрах! И какво? Нещо те засегнах ли? Достатъчно прилично се извиних за първоначалната си неконкретност.

Бъди здрав!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.