Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 10 godishna viza-a sega nakade?нови  
Автор bastuncho (непознат )
Публикувано20.10.01 12:46



Vzeh US viza za 10 godini.Moga li da ostana v USA i da si namerja rabota okolo New York?Kakvi sa pyrvite stypki?Thank you very mach-predvaritelno



Тема Re: 10 godishna viza-a sega nakade?нови [re: bastuncho]  
АвторПpacчo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 20:31



Каква е визата? Има значение за търсенето на работа.



Тема Re: КАК Я ВЗЕ?нови [re: Пpacчo]  
АвторCИMПATЯГA (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 21:13



MOLQ TE,opi6i mi kak stana tova?
Kolko vreme traq vsi4ko do vzimaneto i?
Mnogo 6te sym ti blagodaren za infoto...



Тема Re: КАК Я ВЗЕ? [re: CИMПATЯГA]  
Авторviza (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 21:45



i men me interesuva kak e vzeta tazi viza
do kolkoto znam vzemaneto na kakvito i da e bilo vizi e trudno, a moje bi ne samo sa me naplashili
neznam???



Тема Re: КАК Я ВЗЕ?нови [re: viza]  
АвторUhu (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 22:50



tova e touristicheska visa, sroka na prebivavane v US zavisi ot immigrazionia ofizer na granizata - no ne poveche ot 6 meseza, ne mojesh da rabotish s neia.



Тема Re: КАК Я ВЗЕ?нови [re: Uhu]  
АвторCИMПATЯГA (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 00:55



A ne moje6 li ako ima6 rabotodatel v USA daraboti6 taka da se kaje nelegalno?
I kaji molq kak q vze?
Ima6e li mnogo trudnosti?



Тема Re: КАК Я ВЗЕ?нови [re: CИMПATЯГA]  
Автор access (непознат)
Публикувано21.10.01 03:56



Ako kaznesh v US s takava visa (touristicheska) ne mozesh da rabotish s neia legalno.
No ako namerish rabotodatel i otgovariash na usloviata koito "edna" izbroi tuk naskoro mnogo tochno mozesh (v ramkite na validnosta na tourist visa) da ya obyrnesh v H1B i taka da si reshish vyprosa ZAKONNO za 2 x 3 =6 godini kato se opitash prez tia 6 godina H1B da ya obyrnesh v Green Card. Pone taka stava na teoria. Prozesa e mnogo tezyk, slozen, skyp i baven no e vyzmozen.
Shte ostavia umishleno dumata na "edna" da ti pomogne s po "up to date" info ot moeto

Uspeh



Тема Re: КАК Я ВЗЕ?нови [re: access]  
Автор Jessy_Ven (P.Eng)
Публикувано21.10.01 05:54



Nestso si se promenil, ne davash mnogo akal za US.
Da ne bi niakoi da ti e razkazal igrite, kakto tova veche dosta pati stana?

jobs_canada@hotmail.com
1-800-653-3278


Тема Re: ЕЙ........нови [re: Jessy_Ven]  
АвторCИMПATЯГA (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 14:57



Vsi4ko mi e qsno-samo edno-ne!
Razbiram,4e se namirame v BG vse pak,no ne mi stana i do sega qsno za6to nqkoi ot vas taka se zaqjdat s ACCESS.....
Bihte li mi obqsnili za6to go pravite?Na mnogo ot nas toi pomaga,dava syveti kydeto i kolkoto meje...
Ako go pravehte i vie zabravqiki lo6ite 4uvstva,neminuemo tozi klub 6te6e da e mnogo priqtno mqsto za zabavlenie i obmqna na opit...
Imam 4uvstvoto,4e naistina v na6ata mila i krasiva Rodina se e nasybral prekaleno mnogo negativizym...
Hora,osyznaite se!!! Biite si po edin 6amar i se syvzemete...
Mnogo zdrave............



Тема Re: КАК Я ВЗЕ?нови [re: access]  
Авторbastuncho (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 16:06



Blagodarq na vsi4ki vi za mneniqta.Osobeno na teb "access",no za syjalenie ne sym vidql usloviqta na "edna".Ako nqkoj gi znae neka otgovori.Kak vzeh vizata?Ami otidoh na interview kato ne hraneh golemi nadejdi.Povodyt e business.Sega znam 4e nqma stra6no,no togava se bqh malko "spekyl".




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.