Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Haresva li vi ili ne ....az mislia taka!!!  
Авторaccess (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 01:41



mnogo pyti vse do tuk stigame.eto i sega syvsem "uspokoen" i dobronamereno go tkazvam.......az pomagam KAKTO AZ ISKAM KAKTO AZ MOGA KAKTO AZ SMIATAM ZA DOBRE.....horaaaaaaaa mnogo vi molia razberete gooooo....prestanete da me kritikuvate za tova kak s kakyv ton, manieri, sarkazym, samochuvstvie i t.n. pomagam .......taka samo si gubite vremeto ne sym kakto vizdate ot horata koito ne mogat da se zashtitiat sami, chesto sym bil napadan , i vse sym syumiaval da se zashtitia ta i sega taka.....znaeh kato bylgarin kogato pochnah taia si moia "iniziativa' da pomagam BEZKORISTNO bez da vzemam pari i kakvito i da bilo oblagi ot kogoto i da bilo (slava Bogu dori Jessy and Co. ne mogat da me obviniat che sym vzel neshto ot niakogo v zamiana na syvetite mi) ta znaeh kakva pomia shte mi se izsipe kogato zapochvah predi godini........mnogo pyti dosega sym bil zalivan s neia izbyrsval sym ya i pak sym prodylzaval taka KAKTO AZ GO RAZBIRAM I MOGA no da POMAGAL SYM I POMAGAM mnooooooooooooogo po veche ot vsichkite psevdo-kritikari moi deto me plyuiat tuk........zashtoto zabelezi te VSICHKI DO EDIN mnogo yako plyuiat ama vse s emozii bez NITO EDIN OT TIAH DA MOZE DA KAZE NITO DUMA otnosno moite danni, zifri, fakti, konkretni syveti, i bezzenna informazia........tuk za poslednata godina dosta hora doidoha v Canada veche blagodarenie i na MOIATA POMOSHT I SYVETI i az sym GORD s tova.......tova e koeto mi dava sila da ustoiavam na pomiata na niakoi v toia club.......mnogo pyti kato stigneme dotuk sym kazval che ne me interesuva koi kakvo mu haresva v moite manieri., az nikoga ne sym plashtal "danyk obshtestveno mnenie" nai malko mislia da pochvam da go pravia sega.....no MISLIA I SHTE PRODYLZA da pomagam na horata koito me pitat za syvet kakto AZ ZNAYA I MOGA bez razlika na kogo tova mu haresva ili ne.........bukvalno kazano VSE MI E TAIA!!!!!!!!

pisha tova za da mozete (dano pone sega) da shvanete che az sym si osoben chovek....haresvam li vi ili ne vse taia....az niamam za zel da se haresam na nikogo az imam edna edinstvena zel i tia e da promenia niakoi neshta v emigraziata na bylgari i dokato niakoi me plyuiat i kritikuvat kakto vizdash az pak tova si i pravia prokarvam si ideite i sym DOVOLEN OT TOVA istinski dovolen ....... razni "psihoterapevti" me oliaha s kakva li ne pomia i narekoha kakvo li ne ha ha ha tehen problem........nakraia az pak kazvam kakvoto iskam da kaza i shte prodylza da go pravia.......az samiat imam perfekten uset za realnost i znam idealno kak e realnosta dali pomagam ili ne na horata SAMO TOVA E KRITERIAT koito me interesuva ne dyrza smetka za nichie mnenie za tova kak se izraziavam ili kolko sym mu/i nesimpatichen.......kazah veche SYVSEM NE ME VYLNUVAT vashite emozionalni izblizi po moi adres........ako imate da kazete neshto FAKTOLOGICHNO po otnoshenie na FAKTITE I ZIFRITE koito az iznasiam i mneniata koito davam no FAKTOLOGICHESKI za emigrazia v Canada elate go kazete s udovolstvie shte vi izslusham/izcheta ........ako shte me napadate mene s prazni prikazki ot roda "ama mnogo pomagash no molia te nedei s toia ton, ili toia harakter, ili tova samochuvstvie" pak vi kazvam syvsem dobronamereno GUBITE SI VREMETO........ne sym az choveka koito shte se promeni shtoto niakoi ot vas ne me haresval :)))) tova niama da stane NIKOGA!!!!

Silno se nadiavam da ste me razbrali.......shte pusna tova i v otdelna tema za da byda po dobre razbran che tuk shte se zatrie izmezdu mnogo plyuvni otgore mi:)))
i pak molia vi koito moze da me napada da go pravi s FAKTI i ZIFRI ianche niama da postigne i gram efekt sreshtu moiata determination da postigna zelta si (az VINAGI ya postigam":)))

Uspeh



Тема Re: Haresva li vi ili ne ....az mislia taka!!!нови [re: access]  
АвторJoy (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 07:35



Cheta te vnimatelno i mi se shte da pobubrim poveche :)) kaji kak da ti pratya e-mail, ako nyamash protiv?
Vesel den!



Тема Za Access i drygi pomagachiнови [re: Joy]  
Авторmr nikoi (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 10:16



Kam Access i drygite pomagachi,

Tova che ce machite da pomagate e chydecno, no kajete mi vie niamamte li rabota karieri da gradite, ambitzii da realizirate, imam chyvctvoto che vie ci prekarvate vremeto picheiki po tezi forymi.

Bix kazala che praveiki tova vie camite lekyvate vachite komplekci za nerializatzia i chyvctvoto che cte tam edin ot mnogoto MR nikoi v chyjbina.Cravniavaiki ce c xora koito teparva tragvat po vachia pat vachto camochyvctvie vi ce kachva.

Oprovergaite me ako mojete
Mr nikoi v chyjbina



Тема Re: Za Access i drygi pomagachiнови [re: mr nikoi]  
Автор1OO% (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 12:16



Bez samnenie tuka vizdam mnogo hora bez rabota!



Тема Re: Za Access i drygi pomagachiнови [re: mr nikoi]  
Авторaccess (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 15:56



az shte ti otgovoria za sebe si:

"Tova che ce machite da pomagate e chydecno, no kajete mi vie niamamte li rabota karieri da gradite, ambitzii da realizirate, imam chyvctvoto che vie ci prekarvate vremeto picheiki po tezi forymi."

i az v duha na "novoto vreme' :))) da kaza malko na maitap no vsyshtnost seriozno....vErvai mi imam si prekrasen business i si go vyrsha s kef, toia forum ne e za men ta da se samoiztykvam samo nakratko ti kazvam che imam takyv dobyr business che vErvai mi niamam nikakva nuzda da se izdigam v toia forum, da me predlagat za moderator, da stavam "nachalnik" da se boria za vlast i t.n. choceshki tshestlavia:)))
az naistina si imam dosta ambizii no sym tuk v toia forum zaradi edna ot ambiziite si....vse za neia govoria i malko hora me razbirat.....az na vremeto (kato mnogo BG emigranti) trygnah ot syvsem nishtoto, minah zeliat diapazon na imigraziata i kogato govoria znaia kakvo kazvam.....znaia kakvo e bylgari da ti praviat nomera, davat greshna i umishleno falshiva informazia v chuzbina samo i samo da vidiat kak ti potuvash a te da se kefiat ot tova, i pari sa mi vzemali, i sa se pravili che ne znaiat BG ezik i t.n. i t.n. kazvam samo po mekite im iziavi.....niakoi ot tiah ne sa dori i za pisane... tolkova sramni sa te ot bylgarin da gi poluchish v chuzbina.......dosta dyrzavi i continenti sym obikolil pomagali sa mi istinski i amerikanzi i italianzi i rusnazi i syrbi i kanadzi i kakvi li ne.......pak shte kaza vErvaite mi ot nashego brata po DOLNA NAPAST emigrant NIAMA!!!!

tuk sega shte byda obvinen v lipsa na patriotizym zashtoto pak niama da razberete kakvo kazvam.....no se molete edin den da ne se nalaga da si spomnite dumite mi za da razberete togava kolko prav sym bil.....a az se chuvstvam dori tuk izvyn BG mnogo po patriot ot ogromna chast ot tia deto me plyiat...

ta ot togava az si se biah zarekyl edin den stypia li si na krakata da NAPRAVIA (ne samo da govoria, kritikuvam, plyuia i t.n. vse tipichno BG izpylnenia) a da NAPRAVIA neshto RAZLICHNO dokolkoto AZ moga i znaia za da moze tia sled men da si spestiat pone chast ot unizeniata koito az sym iztyrpial na vremeto ot bylgari.......
ta tova mi e men AMBIZIATA....ako ne vi zvuchi naduto edna ot zelite na zivota mi i ot niakolko godini si ya gonia i ako vi interesuva si mi haresvat resultatite ot taka namislenata i osyshtestviavana iniziativa;))


tova mi haresva da go pravia, dostavia mi udovolstvie, spia dobre, i istinski se kefia kogato tuk doidat momcheta i momicheta(ili na e mailite mi) i kazat "access blagodaria ti az veche syum v Toronto, shte pisha pak kato se stabiliziram i az shte pomogna s kakvoto moga na tia idvashti sled men"

e tova e vErvaite mi mehlem za syrzeto mi da vidia takiva postingi, stava mi mnogo priatno i hubavo i e strahotna nagrada i kompensazia za men v sravnenia tie pomiarski TIPICHNO BG ISTORII koito sym si nalozil da tyrpia tuk ot Sulyu i Pulyu (chetete gi sami) taka che az sym si mnogo zemen chovek, s zeli, idei, stemezi i malkite si radosti.....imam vremeto i business koito mi go pozvoliava da napravia neshto za kauzata koiato sym si postavil i GO PRAVIA ne govoria samo ALA-BALA ne lyza, ne vzemam pari, ne iskam nikakvi oblagi ot nikogo, ne iskam nikoi da me haresva i obicha ne iskam vasheto odobrenie dori.......prosto iskam da si pravia tova koeto az sym si reshil i smetnal che imam nuzda da pravia.....da v izvesten smisyl tova sigurno bi moglo da se nareche 'izbivane na kompleksi' ....moiat kompleks e da pomogna na KOLKOTO MOZE PO VECHE BYLGARI KANDIDAT EMIGRANTI i imam pretenziite che GO PRAVIA vseki den!!!!
a sega si mislia che ako tova e "kompleksi" ha ha ami kyde po golemi sa KOMPLEKSITE na tia deto sediat na neta samo i samo da SYBORIAT tova koeto az gradia i me plyuiat i zlobeiat i az pak se izpraviam i pak kazvam kakvoto iskam da kaza i te MRAT OT ZLOBA I BEZSILIE che ne mogat nito da mi zapushat ustata nito da me upreknat v lyza, zabluda, izmama ili vzemane na pari i drugi oblagi....ostaviam na teb da reshish sama za sebe si kooe e BASH KOMPLEKSA?!?


gordeia se che go pravia, che sym razlichen ot tylpata(nikoga ne sym bil edna bezlichna ovza v stadoto) mislia da prodylaza da go pravia, nayasno sym che mnogo hora -byl;gari gi drazni do smyrt mraziat, umirat ot yad kogato niakoi se izvisi nad tiah i pravi neshto koeto si e namislil te ne go haresvat mychat da go natopiat, srinat oleyat s pomia a kogato toi vypreki tova ima silite, ambiziata i vyzmoznostite da ustoii na Bylgarskata im mizeria te sa oshte po vbeseni.......taka che da IMAM AMBIZI i da davam si smetka che te zasiagat niakoi drebni dushizi tuk direktno v syrzeto no kakto vizdate ot godina i neshto veche AZ MOGA I ZNAM kak da se zashtitia i go pravia.....ne mislia ni nai malko da poddam na manipulazii i pomii ot kogoto i da e i dnes i utre i vdrugiden horata koito idvat tuk za imigrazionna pomosht shte mogat da chetat moite ISKRENNI TOCHNI IMIGRAZIONNI SYVETI/DANNI/ INFO ....shte gi chetat v MOIAT STIL S MOITE DUMI S MOIAT HARAKTER RAZBIRANE LICHEN OPIT I MISLENE.....az niama nikoga da stana drug za da se haresam na kogoto i da e........az sym si AZ i sym gord s koeto sym.....mnogo e trudno da me razberat niakoi no pak vErvaite mi imam STRAHOTNO SAMOCHUVSTVIE ot tova koeto sym,. koeto moga i znaia i pravia......taka che moga da sym dosta riazyk i vi kaza tochno kolko me vylnuva tova che niakoi ne me haresva.....ama haida za da ne sym nezenzuren samo shte kaza po meko........vse mi e taia che ne haresvam na niakogo.......ne me vylnuva ni nai malko.......dori v izvestna stepen me kefiat drebnite esnafski dushizi kogato mrat ot yad v toia forum che ne mogat da kazat nishto FAKTOLOGICHNO KONKRETNO po nikoia ot moite stotizi i hiliadi sigurno veche temi i mnenia....pukat se po shevovete plyiat me no NE MOGAT DA ME UPREKNAT NITO V LYZA NITO V ZABLUDA NITO V KOMERSIALEN LICHEN INTEREST.......i az si stoia tuk na stola sednal spokoino oblegnal se dobre nazad i im cheta mizernite izhvyrliania i zalki kritiki (te tova sa pravili zial zivot KRITIKUVALI sa nishto drugo ne mogat osven da kritikuvat, mnenie po konkretni fakti za 2 stotinki niamat ama inache kritukuvat- poznata BG kartinka sa mi) ta sedia i im se kefia na zapenenata usta ha ha ha.....neka mrat ot yad niama da proronia nito sylza v myka po tiah...kazah i pak kazvam az sym tuk s zel s ambizia i si ya gonia vseki Bozi den........napuk na vsichki zlobari vsichki esnaski drebnavi mizernizi out there az si ya gonia i VINAGI SI YA POSTIGAM;)) a na tiah kazah da ne si gubiat vremeto s men .....s men shte si stroshat zybkite ne znaiat s koi sa se zahvanali ha ha ha

Izviniavam se stana dylug otgovor no zsegna tema koiato mnogo me vylnuva i mi e blikza do syrzeto ta tova mislia za vremto koeto imam, rabotata koiato vyrsha (nikoga ot mnogoto godini imigrant ne sym vzel nito cent sozialni pomoshti ot nikoia dyrzava v koiato sym bil , ne znaia dori kak tochno tova stava ne mislia da vzemam i tepyrva) i informaziata koiato davam na nuzdaeshtite se bylgari.......ta tova mie nmen AMBIZIATA;)))))))
i mngoo si ya haresvam i pak....spia idealno s neia ;)))

Pozdravi za tia koito sa hora i .....syvsem ne me interesuvat tia koito ne im haresva moeto pisane /harakter i t.n. :)))) priemam kritiki SAMO po faktologicheski neshta koito kazvam ne za tova kak gi kazvam:)))

S zdrave.....



Тема Re: Za Access i drygi pomagachiнови [re: access]  
Автор2OO% (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 16:28



naistina izbivash komplexi



Тема Re: Haresva li vi ili ne ....az mislia taka!!!нови [re: Joy]  
Авторaccess (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 16:31



ako iskash ostavi e mail shte ti se obadia\

Uspeh



Тема Koito triabva te razbra!нови [re: access]  
Автор The Pilot (Dreamer)
Публикувано18.10.01 16:36



Drugite iavno ne iskat(ne pisha ne mogat che ste kazat che i az izbivam komplexi).



Тема Re: Haresva li vi ili ne ....az mislia taka!!!нови [re: access]  
Авторchovechka (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 16:40



Veche prosto sazaljavam che izlozih mnenieto si otnosno access v sasednata tema za tolerantnostta. Zagybih si vremeto. Negovite posledni izkazvanija sa savsem krasnorechivi i koito iska da vidi i da razbere, samo trjabva da chete!



Тема Bravo Accessнови [re: 2OO%]  
Автор1OO1% (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 16:48



Хей пичове и каки, недоволните от всекиго и всичко, вие какво направихте по добро от Аксес?
Дразни ли ви човека че знае какво говори ?
Ако той спре да пише тук вие по добре ли можете да отговорите на въпросите за емиграциа в Канада?
Не мисля!
Клубът е за мнения за емиграциата, не за да нападате този който ви държи ръчичката и ви отговаря на безбройните въпроси.
Е това в наше село му викаме черна неблагодарност.
И аз съм се нагледал на българи в чужбина, така че вие които все недоволствате без да допринасяте сами с нищо, се замислете малко преди да пишете колкото да не заспите!
Ако се сетите за смисъла на думичката <благодаря> сте на прав път!








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.