Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 26.09.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Щастливи ли сте в емиграция  
АвторДpyraтa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 07:16



Толкова много искат да емигрират....аз не бях от тях....стана случайно...казах си - имам шанс - нека опитам. Вече започнах да се стабилизирам, работа, по-добър език, макар и още недостатъчен, самостоятелен апартамент... и къде е щастието? За какво ми е всичко това, ако няма с кого да го споделя...И трябва ли да се примирявам със сурогатите, които пъплят наоколо?
Какъв е избора - да си сама, с надеждата, че Той ще се появи, или да се примириш с някой, просто заради самото присъствие?






Тема Re: Щастливи ли сте в емиграциянови [re: Дpyraтa]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 19:10



Uvajaema "druga", klub "Jenski klub" e malko po-nagore.Mai zdravo si se oburkala s mjastoto......



Тема Re:ЩЕ ГО БЪДЕ...нови [re: Дpyraтa]  
Автор ГPAOBEЦA (непознат )
Публикувано19.09.01 20:21



Скъпа,не се отчайвай-Той ще се появи,но трябва да го търсиш.
Пък и като го намериш,пак търси...,защото той може да се
окаже че не е Той.

Живота е такъв,какъвто си го направим!



ГРАОВО - люлка на най-коравите българи!!!



Тема Re: Щастливи ли сте в емиграциянови [re: Дpyraтa]  
АвторMorskia (Нерегистриран)
Публикувано20.09.01 16:38



Samo da ti kaja, che chovek i v robstvo moje da bqde svoboden i v kalta moje da bqde chist. Niama smisql da tursish shtastiteto tuk i tam ili da chakash niakoi ot niakqde da ti go predostavi.

A ako ne ti haresva tam kqdeto si, zashto ne se vqrnesh? Koito znae kakvo iska, namira nachin kak da go postigne!

Az lichno sqm shtastliv.



Тема Do Drugataнови [re: Дpyraтa]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано20.09.01 17:56



Kakvo si ti, ta narichash tezi okolo teb "surogati" ?
Tova, che sigurno imash visshe obrazovanie ot BG ne znachi nishto.
Tova, che moje bi imash visoka obshta kultura ne znachi nishto.
Tova, che moje bi si ot Sofia, ne znachi nishto.
S kakvo si poveche ot tezi okolo teb ?



Тема Re: Do Drugataнови [re: Borislav]  
АвторMd. Butterfly (Нерегистриран)
Публикувано20.09.01 20:11



Sigurno iska da kaje, che sa i chujdi. Ne mislia, che izkazvaneto i zvuchi prenebrejitelno kam horata okolo neja. Naricha gi "surogati" prosto zashtoto se chuvstva mnogo razlichna ot tiah. Tova e.



Тема Re: Do Md. Buterflyнови [re: Md. Butterfly]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 03:12



Moje i da se luja.... no spored men Drugata govori ne za "chujdentzite" kato tzialo v sluchaia, a za mujete okolo sebe si i dilemata i e dali triabva da se zalugva sus zamestiteli ili da stoi i da chaka sama muja na neinia jivot i na neinite mechti, muja s goliamo M.

....Ili puk moje bi tova e moiata dilema :) i ia pripisvam...
Neznam...



Тема Re: Do Md. Buterflyнови [re: Eleya]  
АвторДpyraтa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 03:53



ДА, точно това искам да кажа...не се отнасям пренебрежително към хората около мен, дори не ценя образованието си, нито общата си култура...
Това, което търся е общия език...Хората в емиграция се променят и като че ли изискванията за качеството на общуване спадат.
Аз просто не искам да се примирявам...където и да съм, за мен все още има значение качеството, може и да греша като поставям високо летвата и да си плащам със самота и неразбиране...но това е положението....



Тема Re: KVO PRAWISH TAM?нови [re: Дpyraтa]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 15:58



AZ EMIGRIRAH V BG I SUM MNOGO DOBRE!!!!!



Тема Do Drugataнови [re: Дpyraтa]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 16:59



<<Това, което търся е общия език>>
Tova e mnogo trudno da se nameri i v mnogo sluchai e pochti nevuzmojno.Za sujalenie, tova e edna ot cenite s koito se plashta emigranstvoto.
Ako imash vuzmojnost, zapishi se v niakakvi kursove za neshto, koeto obichash ili ti e hobi. Sporten ili hobi klub e sqshto razreshenie. Ako si religiozna, idi v razlichni tsqrkvi i uchastvai v sabiraniata sled slujba.
V rabotata e pochti nevuzmojno da napravish priateli.
V Evropa li si, ili America (Canada ili USA) ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.