Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема molia za savet, ste poludeiaнови  
Авторnini (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 14:32



molia vi da mi dadete ideia i varianti za zaminavane za UK. bila sam tam prez 1999 sas stud. brigada, a tazi godina imam otkaz za ezikov kurs. no az trebva na vseka cena da zamina, ina4e ste prevartia tuk. vsi4kite mi priateli i gadjeto mi sa tam. molia vi, ako znaete na4in, vazmojnost za polu4avane na viza sled otkaz me uvedomete. tolkova li e beznadejdno sled otkaz? i kolko vreme trebva da mine, za da se nadeva6 na polujitelen rezultat?



Тема Re: molia za savet, ste poludeiaнови [re: nini]  
Авторangel (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 16:25



triabvat nai-malko 6 meseca.
Kato gledam kak pishesh na Bulgarski, niama da e losho da posedish malko tuk na kurs. Shte ti se otrazi dobre.



Тема Re: molia za savet, ste poludeia [re: angel]  
Авторangli4anin (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 19:15



Po dobre hodi da bere6 domatite na selo be ,trugnala molja ti se da hodi v anglija tam si imat dostatu4no seljazi



Тема Re: molia za savet, ste poludeiaнови [re: angli4anin]  
Авторmrazim tapanari (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 10:53



momicheto pita, a vie go obijdate. ne znam koj kakuv e, no mi pravite losho vpechatlenie vie dvamata.



Тема Re: molia za savet, ste poludeiaнови [re: nini]  
АвторWolf (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 13:15



Ami probvaj sled 6 meseca - no sa mnogo vazni 2 nesta - nesta:
1. Pri minalata brigada da ne si procrochila vizata
2. Da niamash rodnini tam ili takiva koito sa prosrochili vizite si ...
Te vsichki danni si gi imat v komputera ... imena (no ne i EGN), koeto ni dovezda na drugata (krajna) vazmoznost - da si smenish imeto



Тема На всяка цена , а ?нови [re: nini]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано14.09.01 13:49



Ами ние които сме тук и не можем да заминем на никаква цена, дали не превъртаме ? ;-)))
Извини ме за изгадняването, но основанието ти че ще превъртиш тук е тъпо. Ако вършеше работа, нямаше да има българи в България под 40-годишна възраст !

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: На всяка цена , а ?нови [re: jamie]  
Авторnini (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 11:34



parvo iskam da blagodaria na tezi, koito tazi nestastna darjava ne e prevarnala v jalki i grubi nestastnici /viziram angel i angli4anin/ za savetite.
a po temata za prevartaneto moje mnogo da se govori, no vseki e ustroen razli4no i li4no moeto tarpenie se iz4erpa do kraen predel. dostata4no dalgo jiviah i rabotih v tazi darjava i v usluga na grajdanite i /i vse oste raboria v taka nare4enia darjaven aparat/. no kogato razbere6, 4e po4ti vsi4ko e bezmisleno, zastoto vinagi se namirat kreteni, koito da razvaliat i malkoto hubavo, koeto se sazdava naistina "prevarta6" i si gotov da plati6 /v bukvalen i prenosen smisal/ vsiakakva, sto gode RAZUMNA cena v tozi nerazumen sviat.............



Тема Re: На всяка цена , а ?нови [re: nini]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано15.09.01 13:30



Искаш да напуснеш бяла държава като България и да ходиш при негрите и индийците в Англия? Чинии или гъзове ще миеш там? Бил съм много пъти оттатък, скоро се върнах от Франция и да пукна, ако видях един бял човек в метрото. В Англия сигурно е същото. Не мърдам оттук!



Тема Re: На всяка цена , а ?нови [re: AK47M]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 20:48



ne 4e sum kraina kato gornij 4itatel,no ne zabravji 4e tuk imash prabota,a tam daze i s prijteli i gadze,da se izkashljsh struva 5 dolara...
i kakto e kazal njkoi...4ovek ne znae kakvo pe4eli kogato gubi.....



Тема Re: На всяка цена , а ?нови [re: moude]  
Авторnini (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 17:58



vijte, saglasna sam sas vas, no naistina mi pisna tuk i nestata ne opirat samo do finansite. jiviala sam izvestno vreme v UK i znaia kakvo e. rabotih kato kasierka i pe4eleh dobre, ne sam bila obijdana ili unijavana. ako nekoi den uspeia da zamina imam poznanstva, koito ste4 mi pomognat, za da zapo4na snosna rabota.
ne sam tip 4ovek, koito da se saglasi da se krie, da jivee i raboti nelegalno. a tova, koeto go niama i nikoga niama da go ima v bg i koeto mi lipsva nai - mnogo e svobodata, koiato po4uvstvah i osaznah tam. tova e nesto cenno i specialno.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.