Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 16.04.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Istinata za emigraciataнови  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 04:31



Dnes, Petak 13-ti otkrih istinata za emigraciata, i barzam da vi ia kaja. A tia e: da imash brat top-programist, emigrant v USA.
Neka vzema 10, neka vzema 15 grands, da si pie vecher koktelia na verandata, krasavicata na vipuska ot Matemtaicheskata v Shumen da go gushka vecher, da kara Porsheta i djipove, izobshto da mu e ama mnogo rahat! Neka!
Az tova ne go shta.
Iskam na men da mi prashta v BG samo po 10% na mesec, OK. Haide dobre, ne 10% a tvardo $1000, deal. I shte si sedia v neshtastnata BG, i shte si karam edna ochukana brichka, i shte si pia bira kogato (I KADETO) si poiskam, i madamite shte me otbiagvat:))), i shte mi e mnogo ama mnogo zle. Neka!
Aide sega amerikanci kanadci 'sekvi - kajete che ne sam prav, da mu $%#$%#^




Тема Re: Istinata za emigraciataнови [re: Ariel]  
Авторaccess (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 05:20



ha ha ha abe kolega mai pak si prekalil s donesenata nelegalno holandska bira ha?;)))
pone taka izglezda napisanoto v toia biradjiiski duh":)))))))))))



Тема Re: Istinata za emigraciataнови [re: Ariel]  
Автор Kanadets (Optimist)
Публикувано14.07.01 06:23



I zashto triabva da e tochno brat? Ne moje li da e sestra ?!?

Prav si razbira se..... Samo ne zabraviai, dokato si piesh birata kadeto si poiskash v BG, da si nosish edna chantichka s malko lekarstva, bintove i drugi meditsinski materiali. Che, ako sled desetata bira, se spanesh i si schupish rakata, bez sobstveni medikamenti mai niama da te priemat v BG bolnitsa ?

Ili, kakto veche mnogo hora tuka go kazaha, rabotata ne e samo v parite ... Ima i neshta koito v normalnite strani sa poveche ili po-malko normalni, a tochno v momenta BG mai ne moje da bade kategorizirana kato normalna darjava.



Тема Re: Istinata za emigraciataнови [re: Ariel]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 07:44



neshto mnogo zapivate studentite v Boston be-e-e-e-e-e!!!
ti kato si vav vakancia shto ne se pribra v BG :-?



Тема Re: Istinata za emigraciataнови [re: pesimist]  
Авторkiro (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 05:36



a i mogat da te gramnat v glavata,niakoi piyan ohranitel.taka kakto si piesh birata kadeto si iskash i kogato si iskash,bez ideya da imash zashto...................



Тема Нищо не си разбрал!нови [re: Ariel]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 13:58



Имам ги 1000$/месец в BG и какво? С както те правят по-щастлив тука? С разбиването на апартаманта ти, с кражбата на колата ти, с дрогата по училищата, с алкохолизма и пушенето, с гаджета по сметка, с риска някой пиян шофьор да те сгази или някой полицай/охранител да те застреля "случайно"? Има още поне хиляда неща, които мога да изброя. Остави ги тези работи, предпочитам да си пия бирата някъде на друго място, ще го разбереш когато проимаш семейство и други проблеми на главата. Сега ти е по-лесно, а за сам човек емиграцията е дори по-трудна от психологическа гледна точка. Нищо не си разбрал май!
Като се върнеш ще говорим на тази тема, като шега мога да го приема, но не и като истина.



Тема Re: Нищо не си разбрал!нови [re: Val]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 18:53



...wish it was a joke:)



Тема Basi raia...нови [re: Ariel]  
Автор Balam (непознат )
Публикувано15.07.01 21:57



...ako predstavata mi za idealen zivot beshe v brichka zaliat s bira.



Тема Re: Basi raia...нови [re: Balam]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 04:10



Ako predstavata ti za idealen jivot e Amerika - malko si vstarni...gledash v televizora:)))



Тема Re: Basi raia... [re: Ariel]  
Автор Balam (непознат )
Публикувано16.07.01 11:40



Na bazata na kakvo pravish tova obobshtenie za horata smiatashti che idealen zivot e Amerika?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.