Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Bostonнови  
Автор ®||||||| [-_-] |||||||® (master_kn)
Публикувано29.06.01 23:48



Ste se mesta v Boston sled mesec i polovina.Kajete mi za cenite na kvartirite.Kade sa po eftini.Kajete mi za namiraneto na rabota.Az sega sam v Atlanta.Kakvato i da e informacia za Boston kaje te ia.
10x predvaritelno!!!

Never understimate,
the power of a stupid people
in a large groups!!!


Тема Re: Bostonнови [re: ®||||||| [-_-] |||||]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 02:32



taka ne stava, piitai konkretno. inache ima www.boston.com, bostonworks.com, ottam namirash vsichko. koeto go niama v mrejata - go niama nikade:)



Тема Re: Bostonнови [re: ®||||||| [-_-] |||||]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 03:48



vij bgmass.com - tova e site na BG-rite v Boston. a inache kaji kakva kvartira tarsish i moga da ti dam poveche informacia...



Тема Re: Bostonнови [re: pesimist]  
АвторMaggie (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 04:17



Kajete xybav grad li e Boston? Chict lie zelen lie ima li parkove? Kolko xiliadi jiteli ima?

Maggie



Тема Re: Bostonнови [re: Maggie]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 08:47



Boston e hubav grad. Chist e i e zelen.
Ima kam 500 xiliadi jiteli. S predgradiata stavat kam 2500 xiliadi jiteli.
Boston ima metro. Ima i gradinka v centara. S pateta. 7. Ednoto go otkradnaha edni narkomani predi 2 godini, ama sega pak si e tam. Te ne pluvat, shtoto sa bronzovi.
V Boston ima okean. Toi e mnogo blizo do centara. Slizash po edni stalbichki, minavsh prez edin goliaaaam pazar i si na brega. Tam ima i kiatici, no te ne sa mnogo. Do kitaicite ima delfinarium. V nego ima mnogo hubavi delfini, ama poniakoga e zatvoren i ne puskat.
Ima i Big Dig. Na nego vazrastnite mu vikat Big Dick ama na men ne mi davat da mu vikam taka. Big Dig e edin goliaaam tunel, koito ne se vijda, i edni goleeemi mostove nad nego s edni jeleza. Big Dig ei sega shte go postroiat. Veche slojiha tabelite i osvetlenieto, samo mosta oshte go niama.
V Boston ima clam chaulder. I chicken wings sas Sam Adams ima, ama na men ne mi davat ot tiah shtoto sam bil pod 21. Poniakoga ima jega i vali, a poniakoga zimata ima edin takaaaav uj nikakav viatar, samo ti okapvat ushite ot nego.
Boston e hubav grad.



Тема Re: Bostonнови [re: Ariel]  
Авторmaggie (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 09:49



Interecno kazano, viarno li che zimata e docta ctydeno do kolko padat temperatyrite? Kakvo preobladava kachtite ili poveche ima blokcheta i kolko vicoki ca ako ima takiva?

Maggie

P.S.
Kato kazvach pokrininite tova cigyrno ca vce pak kvartali na Boston a ne otdelni gradcheta. Ako e cachto kakto tyk vcachnoct Melbourne e camoto city kato ime na kvartal no bcachnoct tzelia grad e mnooogo po goliam malko nad 3 milionna.



Тема Re: Bostonнови [re: Ariel]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 18:22



Boston s predgradiata e tochno 5,819,100 jiteli spored prebroiavaneto ot 2000-ta godina i 5,455,403 spored prebroiavaneto ot 1990-ta. vij www.census.gov za poveche informacia.



Тема Re: Bostonнови [re: ®||||||| [-_-] |||||]  
Автор ®||||||| [-_-] |||||||® (master_kn)
Публикувано30.06.01 19:51



Tarsim apartament pod naem-one,two bedrooms
Kvartali,Aparment Complex.
Prices!!!
Tova me interesuva!!!

Never understimate,
the power of a stupid people
in a large groups!!!


Тема Re: Bostonнови [re: ®||||||| [-_-] |||||]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 21:57



vij za ceni i aparment compex-i na apartmentguide.com.
po princip ti preporachvam da ne se navirash v Boston, tam v posledno vreme chernite i latinosite stanaha mnozinstvo, mnogo e trudno s parkiraneto etc.
podobna e i situaciata za Cambridge, makar che tam ima dosta studenti.
Mislia che e naj-dobre da se orientirash kam zapadnite pokrajnini (metro west), osobeno okolo Masspike (I-90), moje i po 128, no tam e kato cialo po-skapo. Oshte poveche che i povecheto business se namira tam, taka che shte vi e udobno za rabota...



Тема Re: Bostonнови [re: pesimist]  
Автор ®||||||| [-_-] |||||||® (master_kn)
Публикувано02.07.01 04:22



A ti kade jiveesh.Ima li kompleksi koito da mi preporachash.Az sam tarsil po NETA no neznam v relnost kakvo predstavliavat.
Koi sa nai izvestnite banki vav Bostan stoto az sam s Bank of Amerika a tia niama klon v Boston.
A kak e polojenieto za rabotata.Kakav e srednia dohot.Tuka e ot $8-10 na chas.Tam kak e.Lesno li se namira rabota.
Emi tova e sa sega i mersi za infoto.Mnogo sam ti blagodaren.
Mai she si izkarash pocherpka kato otida v Boston

Never understimate,
the power of a stupid people
in a large groups!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.