Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 01.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Vaprosнови [re: ctacko]  
Авторkala (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 13:21



predstoi mi skoroshno patuvane i me interesuva edin takav vapros
vagat li ot BG napraveni medicinski zastrahovki v Canada,zashtoto 3 meseca sled pristiganeto znam tche niama da imame,a tche patuvam s dete?
I vtoriya mi vapros e
neobhodimo li e otpusno ot Bg school za predstaviane pred can. utchilishte za da se zapishe da utchi i kakvi dokumenti sa neobhodimi.Saobragenieto mi e da ne go otpisvam za sega ot Bg utchilishte osobeno ako nikoi ne gi iska tezi neshta.
Blagodarya predvaritelno.



Тема Re: Vaprosнови [re: kala]  
Авторaccess (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 17:49



za otpusnoto neka ti kazat niakoi tuk s deza v uchilishte no dokolkoto sym chel mai ne ti triabva takova........za zastrahovkata hmmm az ne bih vzel BG takava........znaesh gi BG zastrahovki che sa napraveni po skoro samo za da te pusnat prez granizata s tiah bez osobenna stoinost i pokritie zad tiah..........mnogo bih se iznenadal (pazi Boze) da se razboleesh neshto tuk i kakto shte e po 2-3000/den v bolniza tia ot BG da gi platiat hmmmmmmmmm super neveroiatno mi se vizda........moia syvet e ela tuk (prouchi predvaritelno po neta) i si vzemi ot tuk vremenna zastrahovka za 3 meseza ako tolkova iskash da imash za tvoia sigurnos makar che pochti nikoi bylgarin mai ne go pravi tova prosto si chaka 3-te meseza i se nadiava da niama problemi..........no ima firmi tuk koito shte ti predlozat takava i posle shte platiat ako triabva da se plashta.........a tia BG hmmmmmmmmmm az neshto im niamam viara

Uspeh



Тема Re: Vaprosнови [re: kala]  
Авторanxious (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 18:35



Moeto mnenie e sushtoto.Ne si gubi vremeto i parite da si vsimash zastrahovka ot BG.Pochti 100% e garancijata ,che nishto njama da ti zastrahova.Osven tova trjabva da znaesh,che pri tezi vremenni zastrahovki za chujbina,ako neshto (ne dai si boje) ti se sluchi,si GO PLASHTASH SAMA a kato se priberesh firmata ot kojato e polucheno trjabva da ti ja osrebri.Imaiki v predvid,che jiveesh v BG sum siguren,che si najasno che tova e nevuzmojno.

Jelaja ti uspeh,puk koi znae moje da se vidim njakude iz Toronto



Тема Re: Vaprosнови [re: anxious]  
Авторkala (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 19:30



i az taka mislya,no mi kazaha tche imalo ena firma zastrahovatelna na Solunska ne i pomnya imeto,bila sigurna.
Blagodarya vse pak za mnenieto,no si misleh tche pak moge i da ima neshto kato horat vetche i tuk.
Merci za sega i uspeh na vsitchki



Тема Re: Vaprosнови [re: kala]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 19:36



Медицинска застраховка можеш да си направиш без проблем, просто не я прави в чисто BG застрахователна компания. Отиди в Alianz, там има доста условия за медицински застраховки за чужбина, покритите рискове са адекватни на световните норми, няма никакъв проблем. Мисля и за 50,000$ може застраховка да си направиш за определено време, има много видове с различни условия и премии. Обади се на тел. 9290481 и питай, това е телефон на Агенция-3, ще те ориентират. Най-добре отиди на място и се запознай с видовете застраховки, по телефон не става. Застраховка за 30 дни ми струваше някъде 25$, покриваше 30.000$ или нещо от сорта, ще те излъжа.



Тема Re: Vaprosнови [re: Val]  
Авторkala (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 21:27



Mersi,tche se pointeresuvam,makar tche potchti sam se otkazal.
Uspeh



Тема Re: zdravei Canada!!!!!нови [re: anxious]  
Авторctacko (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 11:05



Ami neznam tochno dali moga da ti byda chak tolkova polezen.
Az sym ot BAPHA i sym na 23godini. Ot blizo godina se zanimawam s prouchvane
na tema Immigration to Canada.
Nauchil sym nqkoi neshta no te v nikakyw sluchai nqma da te iznenadat.
Imam nujda ot pomosht na tazi tema. Nadqwam se da mi pomognesh s tova koeto ti znaesh , i kakto ti sam kazwash da mi pishesh na mail.







Тема vapros kam accessнови [re: ctacko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 10:04



zdravei access imam edin vapros kam teb, skoro polutvhihme langing papers s destinaciya Manitoba taka sam podal application formata,ima li niakakvav problem pri pristiganebto ako e v Toronto,az misliya tche ne bi triabvalo,no ako niakoi popita na vhodniya punct iskam da znam dali ima problem,



Тема Re: vapros kam accessнови [re: koko]  
АвторPriatel (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 16:38



Nyama problem. Mozhesh da kacnesh v Toronto. Govorya ot lichen opit.



Тема Re: vapros kam accessнови [re: koko]  
Авторaccess (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 17:18



ne niama problem da kaznesh v Toronto samo gledai da ne kaznesh v Montreal shtoto togava moze i da imash problem

Uspeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.