Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Тема ebavat li se na izlizane za usaнови  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 23:40



Ia kajete, tezi ot vas, koito sa putuvali naskoro ot USA v bg i obratno, ebavat li se nashite na granicata predi izlitane da roviat bagaj, da iskat zeleni karti, i prochie?
Mejdu drugoto neshto se govori za suvpadane na imena, obache na zelenata karta "bashtino ime" ne se pishe, izobshto middle name e ili inicial ili go niama na neia. Vsushtnost na vrushtane "vizata" za US si e zelenata karta, nali taka?



Тема Re: ebavat li se na izlizane za usaнови [re: koko]  
АвторSpeedy (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 00:42



Bi triabvalo da ne mogat da te sprat i nishto da ne mogat da ti kazhat ako imash GC.



Тема Re: ebavat li se na izlizane za usaнови [re: Speedy]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 20:35



A kolko pari v broi mojesh da nosish?
Preburkvat li ti bagaja?
Kolko kartona tzigari mojesh da nosish na vrushtane?
Ako sa poveche shte ti gi konfiskuvat li? Ima li niakavo drugo "nakazanie"?
Samo zelenata karta li ti triabva za da vlezesh obratno?
neshto drugo iskat li ti?



Тема na izlizane ot usa [re: Eleya]  
Автор sofiana (romantic)
Публикувано21.05.01 23:25



Nikoi ne iska nkakuv dokument nito karta nito pasport. Bagaja se proveriava samo na skener za orijie i tova e. Na vlizane v USA ne se dopuskat nikakvi hrani, dori sandvuch ot samoleta. Lukanka moje da mine nezasechena ot skenera samo v golemia bagaj no ima risk da se hvane. Rakia i cigari moje do 3 litra i dva steka, vupreki che sum chula sluchai i za 6 litra ako ne e luja.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.