Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:35 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ako znaete - pomogneteнови  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.01 21:26



Izpratih na maika si vieo kaseta zapisana v Amerika i izobshto ne mi hrumna, che standarta e razlichen (za niakoi moje da svichi smeshno, no az poniatie si niamah, che amerikancite si imat treti standart). Zatova sega maika mi ne moje da vidi dylgoochakvanoto si vnuche, vypreki, che ima kasetata i video.
Ako niakoi znae kyde v Sofia moje da se prezapishe video kasetata v podhodiasht format, molia da spodeli.



Тема Re: ako znaete - pomogneteнови [re: aa]  
Авторbiggie (Нерегистриран)
Публикувано15.05.01 21:48



V USA standarta e NTSC i veche ot dosta godini povecheto videota po sveta go imat. Prosto triabva da zanese kasetata na niakoi s "multi systems" video i da ia prehvyrliat na PAL/SECAM. Predpolagam che pone 95% ot videotata kupeni sled '92 imat NTSC 3.58 i NTSC 4.43, taka che edva li shte ima problemi s namiraneto na chovek s takova video v Sofia.



Тема Re: ako znaete - pomogneteнови [re: biggie]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.01 22:28



Izliza, che niamame poznati s takova "multi systems" video.

Niakoi da znae dali i kyde v Sofia ima studio za da napraviat prezapis na kasetata?



Тема Re: ako znaete - pomognete [re: aa]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 17:18



I az se interesuvam ot takova studio. Niakoi ako znae da kazhe



Тема Re: ako znaete - pomogneteнови [re: aa]  
АвторSpeedy (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 05:03



Predi vreme, kato biah v Sofia oshte mi se sluchi syshtoto s kaseta ot edin poznat ot tuk - v USA. Otidoh v edna firma, deto snimat svatbi i popitah. Okaza se, che imali takova video i mi ia prezapisaha. E, platih malko poveche, no kato niama chovek drug nachin...

Drugo, za koeto se seshtam beshe edno studio v Hipodruma, kydeto zhiveeh, kydeto beshe i misato za kaseti pod naem. Ot togava minaha pone 3 godini i sega ne znam dali ne se e promenilo neshto tam.

Pozdravi.



Тема Re: ako znaete - pomogneteнови [re: aa]  
Авторbiznesmen (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 13:37



prodavam izgodno zapisvasto video s tuner => toshiba
multi systems ( okolo 15 sistemi vkluchitelno amerikanskata i japonskata)
zena 150 dem




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.