Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 01.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Kato si po4nal...нови [re: Speedy]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано27.05.01 23:08



Zdrasti!
Kato si re6il da bade6 tolkova mil s vsi4ki nas, neka da se vazpolzvame :-)
i na men bi mi se iskalo da mi kajesh neshto po tozi vapros
e-mailat mi e yana24@dir.bg



Тема Re: Davam informacia BEZPLATNO i vednaga...нови [re: Speedy]  
АвторGentleman (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 19:45



Прав си, не знаеш на какъв можеш да попаднеш. Не си ли чувал за системата Ешалон - Следят и прихващат всички мейли. Нищо чудно, ако говориш необмислени неща, да се озовеш в щатски затвор с няколко яки негри в една килия.



Тема Re: Davam informacia BEZPLATNO i vednaga...нови [re: kame]  
АвторSpeedy (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 21:11



Az shte ti otgovoria tuk...
Ami niamam goliam opit, zashtoto az biah s mnogkratna viza i ne mi se e nalagalo da visia chesto.

Prosto ne mi e iasno kakvo stava v momenta. Ako iskash da dojdesh kato student i da rabotish - mozhe da ne go ponesesh leko v nachaloto. Imam poznati, koito se vyrnaha.

Inache si struva da opitash, no kazvaj istinata za niakoi neshta. Ako lyzhesh za neshto, to shte triabva da e neshto, koeto ne mozhe da se proveri. Te imat nachin da proveriat dosta ot informaciata, kojato te pitat.



Тема Re: Davam informacia BEZPLATNO i vednaga...нови [re: Speedy]  
Авторfanto (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 11:43



zdr mnogo shte ti bada blagodaren da mi pishesh na maila i da mi dadesh info.
Nadiavam se che nioama da te zatrudni mnogo

nikolay

georgiev@canada.com



Тема Re: Davam informacia BEZPLATNO i vednaga...нови [re: Speedy]  
Авторsun (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 12:00



Molq,prati mi tova info sunday@abv.bg



Тема Za poreden pyt kazvam!нови [re: Speedy]  
АвторSpeedy (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 01:22



Za poreden pyt kazvam...

Poradi syobrazhenia za sobstvenata mi sigurnost ne iskam da si prashtam email adresa na nikoj.

Opitajte se kojto ne e poluchil informacia da ia vzememte ot tezi, koito sa ia poluchili. Niama da e trudno da popitate tezi, koito sa si publikuvali veche adresite.

Syzhaliavam, no se ubedih, che ako ne si pazish zadnika, niakoj "dobrozhelatelen" nashenec mozhe da ti go podpali, zatova ako niakoj iska informacia, publikuval sym na dostatychno email adresi.

Kojto ima vyprosi, mozhe da pita tu - v samia forum. Mozhe bi shte e polezno za vsichki da se diskutira.

Kysmet.



Тема Re: малко по-отвореннови [re: malko po otvoren]  
Авторплoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано03.06.01 22:28



защо обиждаш пловдивчани? това, че някой говори глупости не ти дава право да говориш за всички от този град.Доста умни хора доказват себе си в Щатите и защитават мнението, че в този град има предостатъчно умници.
Чакам извинение!



Тема за първи път питамнови [re: Speedy]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 12:58



Тебе някой яко те е стреснал. Не е честно. Първо пускаш обява, че даваш безплатна информация, а после казваш, че те е шубе за собствената ти сигурност. Толкова ли не можеш да пуснеш имейл от някой анонимен хотмейлски адрес? и какво може да ти направи някой нашенец ако пускаш информация за емиграция? това не е наказуемо по никакви закони.
пиши ми на n_stoeva@hotmail.com



Тема Re: ti da ne si ot plovdiv ta si tolkova prostнови [re: malko po otvoren]  
АвторSpeedy (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 20:52



Zdrasti be otvoren... (i drugite, koito go sledvat)

Pyrvo se nauchi da chetesh i procheti hubavo kakvo pisha. 1 milion ti triabva da investirash v tukashna firma samo ako iskash da poluchish ZELENA KARTA za tova. Usloviata ne gi izmisliam az, a INS. Idi i se uveri sam - www.ins.gov. Ako iskash otvori firma tuk bez pari. Samo che shte tepitam kak shte rabotish za neia, osven ako ne si veche tuk sys zelena karta ili naturaliziran amerikanec.

Posle ne samo, che ne mozhesh da chetesh, a ne znaesh i da pishesh. Kato se ogramotish, togava shte govorish s men. Takiva negramotnici kato tebe davat akyl na nashenci da si gledat tehnia nachin mnogo chesto. Az sym svidetel. Svidetel sym i na tova, che ako niama koj da ti kazhe kak se zapochva, gubish dosta pari v nachaloto. Zaradi ej takiva bursuci kato tebe spriah da prashtam informacia na drugi, koito imat nuzhda ot neia.

Napravi zapitvane kakvo sym dal katoi informacia i vizh dali e typa. Typ mozhe da e samo kojto tvyrdi, che tia niama da pomogne na horata. Az niamam lichna izgoda ot tova, osven ako ne se smiata "dobrozhelatelstvoto" na takiva skapaniaci kato tebe deto ne sa i pomirisvali chovestinata tuk.

Shto se otnasia za selianiata, ti samo si vizh ezika. Ako davam syveti, ne vkarvam v koshara. Kojto misli, che sa mu polezni, da gi sledva ili da se pouchi ot tiah. Kojto misli, che mozhe da se opravi sam, da se opravia.

Posle. Domatite v plovdivsko sa radioaktivni ot minite v Pyrvomaj i az niamam nikakva vryzka s Trakia. Oshte po-malko sega, kogato sym daleche ot dyrzhavata, koiato preebava sobstvenia si narod, che ne stiga, a i tuk v USA se preebavame edin drug. Zashto li? Eto zashto sym reshil da dam syvet, za da ne stradat drugi kato men, a ne da misliat, che gi preebavam.

Pak kazvam - syveti davam, v koshara ne vkarvam!

Pozdravi.



Тема Re: за първи път питамнови [re: Haдя]  
АвторSpeedy (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 21:00



Ne sym se stresnal, a sym obiden ot takiva kato syobshtenieto sled tebe. Tova, na koeto temata glasi neshot ot roda "ti da ne si ot Plovdiv..."

Tuk chovek pishman stava ako publikuva neshto polezno. Mozhe i da ne e chak idealno, no ima hora, koito tazi informacia im svyrshi rabota.

Az shte ti ia pratia na teb i ti preceni, no ti shte bydesh izkliuchenie.
A za naplashvane - ot kakvo da me e strah. Az ne izdavam dyrzhavni tajni ili niakakva informacia, koiato da komprometira niakogo...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.