Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 20.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Добрият, лошият и злият  
Автор Sektor01 (непознат )
Публикувано23.10.12 20:31



Уестърн по елховски.

Превеждам ви страхливци говорещи едно и също по улиците.
Станала е голяма издънка в нашия скапан град.
Има една група общинари и задни лизари, които ни направиха за срам пред цяла България. Що всички само шушукате как са преебали човека и как кмета си взел за него си язовир. Айде да се видим какво може да направим. Гледам ви във форума как философствате, а Пешовците си стягат мрежите за риба от нашите язовири. Тъй ли не се намериха хора в тоя град да го накарат да се спре да краде. Ако искате утре идете пред общината и си свалете гащите, може да ви стане и хубаво.
Ха кажете кой е добрия, лошият и злия в тоя случай.



Тема Re: Добрият, лошият и злиятнови [re: Sektor01]  
Автор djondoy (член)
Публикувано23.10.12 20:51



Преебания човек (демек стария наемател), е спечелил конкурса на тоя язовир , ама не е подписал договора ... или трябва да си егати тъпака или егати наивника ,за да не подпишеше търга който си спечелил. В правния мир НЯМА такова понятие! Той кмета му "обещал" (че щял да организира нов търг за да платил по-малък наем през декември) , да ама междувременно ти нямаш влязъл в сила договор за наемателство - демек ти не си никакъв на тоя язовир само на дума си все още наемател. Тъй все едно аз да искам да купя общински имот , да ида при кмета и д аму кажа на братска дума ай ще ти плащам 10 лв наем , ама без договор без нищо ... Не знам койе по-виновен кмета или глупостта на бившия наемател. А Кафеджиев е пътник ....



Тема Re: Добрият, лошият и злиятнови [re: Sektor01]  
Автор Sektor01 (непознат )
Публикувано23.10.12 21:13



Да ви поясня

Добрият: момчето което излезе от калта, срещу глупостта човешка се изправи и със силата на истината ни заля - Стоян Желязков

Лошият: страхливеца дето се крие зад адвокати и документи. Със силата на цялата си власт мачка всеки по-добър от него - завист и омраза лъха от дъха му, заразяваща оклоните му - Петър Киров

Злият: свиркаджията Ванко с държавната кола и пари, лакея гнусен, който не уважава себе си а камо ли другите. Способен е на всичко за да спечели за себе си - Иван Кафеджиев



Тема Re: Добрият, лошият и злиятнови [re: djondoy]  
Автор Sektor01 (непознат )
Публикувано23.10.12 21:22



Абе, от предаването се разбра, че преебания наемател е нешлифован диамант, спортист в индивидуален мъжки спорт. Сто пъти по достоен от тебе. Може би и жена ти да го потвърди. Какво ще кажеш ако този човек е в пъти по умен от вас всички и ви подава по малко да ви гледа сеира. Представи си че хобито му е разузнаването, какво ще стане а.



Тема Re: Добрият, лошият и злиятнови [re: djondoy]  
Автор Sektor01 (непознат )
Публикувано23.10.12 22:26



На вниманието на заблудените - така наречения от мен диамант може да ти изкара повече минути от аудо записа между него и Кафеджиев и там ще се види какви ги е говорил той за кмета и тази прословута среща- Не ми пиши за договори и кой е глупак, а най - добре си стягай езика за следващият си началник.



Тема Re: Добрият, лошият и злиятнови [re: Sektor01]  
Автор мakpo (от село...)
Публикувано23.10.12 23:10



Дайте линк за предаваненето по "нова", че още не съм го гледал....

Най-сложните неща в живота са най-простите неща, за които никой, нищичко не казва...


Тема Re: Добрият, лошият и злиятнови [re: мakpo]  
Автор Sektor01 (непознат )
Публикувано24.10.12 08:45



http://play.novatv.bg/play/285723/?autostart=true



Тема Re: Добрият, лошият и злиятнови [re: Sektor01]  
Автор reformator (nabludatel)
Публикувано24.10.12 14:48



Според мен главният гербаджия на града си направи ритуално сепуко пред националната Нова ТВ.Така наречения вече в града ни Пешо рибата е срам за партия Герб и по лошото срам за града ни.Незабавна оставка и да ходи да си гледа рибата на двата язовира в Трънково а и овцете може да си пасе около водоемите. А добрия Стоян е разбрал вече че с гербер ортаклък няма- те делят само на едно. А когато измислената им партия не е на власт ще се видят и други.....истини!



Тема Re: Добрият, лошият и злиятнови [re: reformator]  
Автор мakpo (от село...)
Публикувано24.10.12 15:17



А, според мен, Стоян трябва да направи подписка за свалянето на кмета...
Може и да съм краен, но малкото кметско столче, се оказа тясно за огромните му амбиции, и иначе кльощавия му "ГЪЗ"!
"Всяка жаба да си знае гьола" е поговорка, върху която трябва да се мисли, а не да се пренебрегва!
Да видим сега, как ще се произнесе и съдебната власт?!?!?!?!?
Най-вероятно: никак!
Но, това не пречи да се изплюя в лицето на Петко, когато и да го срещна!
Съдът ще го оправдае, в това съм сигурен, но май ще намалеят дупелизците.... и то - драстично!
В случая аз бих поискал не само съдебна справедливост, но и изселване...
Джондоу, ела сега при мен, да те видя хубаво ли лижеш!!!



Най-сложните неща в живота са най-простите неща, за които никой, нищичко не казва...

Тема Re: Добрият, лошият и злиятнови [re: мakpo]  
Автор мakpo (от село...)
Публикувано24.10.12 15:25



Пък, лицето Кафеджиев, веднъж май вече го биха - дано не му се повтори след тая случка! Че е измекяр знаят всички, че има и той амбиции е ясно - сега обаче само ще хълца, като умряла п.шка! Най- вероятно ще се прекфалицира в продажбата на дрехи - втора употреба - нали там му е началника....

Най-сложните неща в живота са най-простите неща, за които никой, нищичко не казва...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.