Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 16.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Търся си нещо младонови  
Автор kaloqn69 (непознат )
Публикувано15.08.09 00:33



Търся си нещо младо да ебна,по възможност 20г+-.Ако е фенка на перверзния разюздан секс(може и без БДСМ) толкова по-добре.Ако и си пада по зрели,улегнали и мноого потентни мъже още по-добре.Пишете,не ме жалете





Тема Re: Търся си нещо младонови [re: kaloqn69]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 12:42



хехехе ей ся ме размя яко тва да не е сайт за запознанства бре

вземи мене наиш къв рахат ши теглиш /младо без зъби /Божееееееее докъде ни доведе демокрацията

Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: Търся си нещо младонови [re: hubavkata]  
Автор kaloqn69 (непознат )
Публикувано17.08.09 13:14



че да те взема....що да не те взема...само ми кажи защо си "без зъби"? Аааааа,неща прокурорска щерка аз.Да не би пък да си "Чернобилско" дете бре.....чувал съм че има такива: без зъби,с големи "очи" от радиацията и безкрайна растителност по окосмените части,като изключим главата


Защо пиша тук ли-оти си търся мома Елховлийка,а не кифла-софиянка



Тема Re: Търся си нещо младонови [re: kaloqn69]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 13:35



хехехехе

кат нещеш прокурарска щерка ,прокурорка искаш ли шегувам сеееееееееее ,не съм бе нито с големи очи нито с окосмяване аз на главата нямам ти по тялото искаш

Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: Търся си нещо младонови [re: hubavkata]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано17.08.09 13:40



да ма земиш викаш ,ми земи ма де ама имам един недостатък, искам обед и ве4ер...ама редовно....,но поради липса на същотоси онанирам редовни4ко...



Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: Търся си нещо младонови [re: hubavkata]  
Автор kaloqn69 (непознат )
Публикувано17.08.09 21:48



ха...сега забелязах,девиза ти е харен,макар и банален,земам те при едно условие: първо сутрин,че тогаз ми е най-галъовно, а за обед и вечер получаваш бонус:"още веднъж-отзад".Ако кандисаш и пренебрегнеш факта че съм червив от пари(червив отвътре,кат райска ябълка отвън) пред олтара ще те чакам,облечена във бяло бъди и ти.Официално облекло-прашки с жартиери и висок кондур(и нека токът им да бъде в синхрон със моето достойнство-22 ни повече,ни по-малко





Тема Re: Търся си нещо младонови [re: kaloqn69]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано18.08.09 08:38



Напрау на фльонга искаш да ма вържиш,
ама нидей, чи са пуддавам, разбири!
Ку са убъркам, а? Ку са размекна?
Ку та пугледна мааалку пО така?
Ши та пусегна, чи кату та лепна
ши си усетиш начи Одма ут жина!


Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: Търся си нещо младонови [re: hubavkata]  
Автор kaloqn69 (непознат )
Публикувано18.08.09 17:30



Сегиз(а не тогаз) кат се огледах и разумях,че ний двамата с теб сме като рУмИо и ЖуРлиета на терасата,ма не на Верона,а на Иван Дългия,седим и си пием кафето,а другите ни гледат сеира.Два влИбени(и загубени в превода) гълъба,търсещи своята котка...да ги прикотка





Тема Re: Търся си нещо младо [re: kaloqn69]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано19.08.09 09:38



хихихихих а дано ама надали



Ангел в очите ,кучка в мечтите!

Тема Re: Търся си нещо младонови [re: hubavkata]  
Автор kaloqn69 (непознат )
Публикувано21.08.09 00:20



смей се,смей се....ама докато ти си разпъваш лицево-челюстните мускули в безполезна гримаса,тълпи от фенки ме атакуват на" лично" от дни и са готови всичко от себе си да покажат и с балсам да (ми) го намажат






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.