Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как е секса в Елхово?  
Автор dolmen5 (Batman)
Публикувано24.06.09 12:42



Темата е отчаян опит да превлече повече участници във форума, понеже секса като цяло добре се продава

пък знае ли човек може и да научи нещо полезно Секса за повечето хора е едно от любимите неща така че лично аз съжалявам че ресурса в Елхово е толкова ограничен и човек няма къде да практикува по активно извън дома



Тема Re: Как е секса в Елхово?нови [re: dolmen5]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано24.06.09 13:47



Пу за мени

първа се записвам .Верно ама то секса е като бизнеса пардон бриджа нали знаеш трябва ти добър партньор или здрава ръка .Малииии а отностно ресурса щом е ограничен две решение или си го набавете или си откраднете



Тема Re: Как е секса в Елхово?нови [re: kakavimara]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано29.06.09 09:22



хе хе хе екстра са си прекарали двамцата нека им е лошо ...като се обичат хората какво да правят нека се вземат ние ще помагаме с каквото можем





Тема Re: Как е секса в Елхово?нови [re: hubavkata]  
Автор paljo (непознат )
Публикувано06.08.09 10:15



Разтриваше ме дълго и нежно, когато се обърнах по гръб, малкият вече бе щръкнал до възбог, извади го от банския и леко го засмука. Постепенно засмукваше цялата глава и ми праскаше леки, но бързи фрикции с ръка, бях на върха да свърша, когато тя се обърна и путката й се озова пред лицето ми. Под леко окосмения и добре оформен триъгълник измежду устните срамежливо се подаваше розово клиторче. Разкрачих я широко и пъхнах език в цепнатината, налапах клиторчето и го смуках. От мъзгата която потече надолу към ануса си навлажних пръста и леко натиснах, почна да стене тихо, клиторчето набъбна в устата ми, а срамните й устни видимо се бяха уголемили, разливаше се диво. В следващия момент вече й бях качил краката на раменете си и го набивах здраво в тясната, но добре смазана путка. Тя отново свърши, усещах как влагалището й нежно пулсира като се свива и отпуска. Тя усети желанието ми и го хвана в ръка, насочвайки го към ануса. Беше много тясна, след няколко опита потънах в задника й. В следващия момент се празнех мощно, като вулкан и благославях Господ, че ми даде шанса да бъда в тази прекрасна жена.



Тема Re: Как е секса в Елхово?нови [re: paljo]  
Автор tonitag (непознат )
Публикувано06.08.09 14:53



е нещо много надървено го давате!!!!





Тема Re: Как е секса в Елхово?нови [re: paljo]  
Автор tonitag (непознат )
Публикувано06.08.09 14:54



много надървено го давате!!!Жегата по принцип увеличава мислите за секссссссссссс





Тема Re: Как е секса в Елхово?нови [re: paljo]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано10.08.09 11:21



е ся вече картинката направо ми се изясни

като на живо мамка му абе ти да не си присъствал и ти тамили гледаш много медицински филмчета.Летяяяяяяяяяяяя летяяяяяяяяя камикадзе съм аз

Ангел в очите ,кучка в мечтите!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.