Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 17.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Коледен базар в Елхово !?!нови  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 18:42



Какво ще кажете да си направим Коледен базар в града? Има ли желаещи доброволци и фирми от Елхово които биха се включили в тази инициатива? Най малкото нека замирише на скара и пием по чаша алжирка:))



Тема Re: Коледен базар в Елхово !?! [re: geri]  
Автормyшeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 21:31



Явно си момче. Аз съм за "алжирката "-бих помогнал в празненето на буренцето. Мамка му --баш на връх НГ ме нема тук.





Тема Re: Коледен базар в Елхово !?!нови [re: мyшeтo]  
Авторangel (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 09:43



Идеята за Коледен базар в Елхово е много добра. Всички се оплакват че нищо не се случва, че нямаме дух и е много тъпо и скучно. Така е и какво чакаме, някой да дойде да започне да ни моли и агитира да направим нещо. Горкия човек да се раздава със сърце и душа докото всичко го плюят и злобеят. Скъпи съграждани незнам защо все още вярвам че може да се случи нещо красиво в града ни. Като че ли със всеки изминал ден повечето от нас ги радва единствено нещастието и болката на другите! Знам че все още има хора в които има светлина, търсят красивото и са способни да се радват когато сторят добрина! Дайте шанс на този които иска да напарви нещо с добра кауза! Не дърпайте всеки който се опита да се отлепи от дъното, защото всеки който изплува е шанс за нас да ни помогне да го направим и ние. Затънали сме в тинята на дъното и не искаме да повярваме че може да стане по светло за нас и децата ни.



Тема Re: Коледен базар в Елхово !?!нови [re: angel]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано16.12.08 11:48



Подкрепям мнението,но за да се осъществи трябва да има активност от страна на търговците в града с конкретни предложения.А време няма!



Тема Re: Коледен базар в Елхово !?!нови [re: geri]  
АвторДoбpин (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 13:38



Приветствам идеята за Коледен базар. Мисля, че общината трябва да реализира предложеното. Да четат и добрите предложения във форума е не само клюките. Време е да се захващат за работа. Ние ще участваме с присъствие и няколко изпити чаши вино.





Тема Re: Коледен базар в Елхово !?!нови [re: Дoбpин]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 13:01



До колкото разбирам нещо вече се работи по този въпрос, така че дано ни изненадат приятно:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.