Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Толкова ли е зле ...нови  
Автор loramia (готЕна)
Публикувано28.09.08 22:26



хихихи
сладури!
Съвсем случайно попаднах в този форум, натиснах по погрешка и хоп клуб елхово, при което останах с пръст в уста от толкова недоволни

.
Като не ви харесва елхово, елате във Варна. Тука направиха 290393039 огромни мола, кули мули ще правят, и няма кой да пазари.

Оборот да има. И работа има за целия китайски народ. А пък там вашите управници, сами да се управляват. Оставете ги.

Редактирано от loramia на 28.09.08 22:32.



Тема Re: Толкова ли е зле ...нови [re: loramia]  
Авторчичo шишo (Нерегистриран)
Публикувано30.09.08 19:43



Ае ей.....варненски тарикат..... я няма да обиждаш Елхово.....махай я таз Фарна......Елхово може да е зле......ама е по-добре от всеки друг град в България. Елхово е новата столица. ДА Живей!!!!!!





Тема Re: Толкова ли е зле ...нови [re: loramia]  
Авторceлянин (Нерегистриран)
Публикувано30.09.08 19:46



УУУУУУУУУУУУУУУУ бееееееееее варненски сялени



Тема Re: Толкова ли е зле ... [re: ceлянин]  
Автор loramia (готЕна)
Публикувано30.09.08 20:22



хехехе, не ме карайте да се смея сега. Аз предложих да дойдете тука малко на пазар , че много молове - и да поработите, а пък там вашите тарикати управници да управялват белките ви и юркюпитатататата



Не съм казвала нищо против града Ви



Тема Re: Толкова ли е зле ...нови [re: loramia]  
Авторgotin (Нерегистриран)
Публикувано30.09.08 23:05



и в края на краищата какво направи с компютъра? / за кирилицацията иде реч /





Тема Re: Толкова ли е зле ...нови [re: gotin]  
Автор loramia (готЕна)
Публикувано01.10.08 00:09



Скапа се тотално


След рестарт ми изписа, че липсва системен файл. Наложи се да преинсталирам уиндоуса, понеже много ги разбирам нещата, изтрих всичко. На десктопа ми остана едно рисайкъл бийн.
Чакам специалист да дойде да го оправи шибания лаптоп. Как не съм го метнала... Всичко дойде от флекс тайпа...
и така, ама поне не съм повредила настройките на нета и поне това има, и буквите са големи колкото главата ми
хайде чао, който не разбира, да не пипа нали така



Тема Re: Толкова ли е зле ...нови [re: loramia]  
Автор Smeq vi se (....)
Публикувано01.10.08 15:07



Лелеле от години ползвам Flex Type 2 и нямам никакви проблеми с фонетиката...А ти "готена" като си изтрила всичко на десктопа освен рисайкъл бин(самото кошче ,дето неможе да се трие) значи и толкова разбираш...Ама спокойно те лаптопите са си така...няма какво да се каже!Даваш 10 лева за re-install и си готова.Аз моя поне си го re-install-вам сам и спестявам всеки път по 10 лева :)





Тема Re: Толкова ли е зле ...нови [re: loramia]  
Авторgotin (Нерегистриран)
Публикувано01.10.08 17:24



тва е лошо с прецакването. Трябвало е да извикаш специалист да оправи проблема, щото видя ли ква беля си отвори сама. И...... нема да ти трябва онова тъпото-флекса, де.



Тема Re: Толкова ли е зле ...нови [re: gotin]  
Автор mitko8O (минаващ)
Публикувано08.10.08 00:44



Момчета и момичета бъдете реалисти и бъдете с отворени ръце към новото и по-доброто , а ако някой каже че Елхово е по-добър град от Варна ..... препоръчвам преглед при психиатър




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.