Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Детските градини на Елховонови  
Автор reformator (Наблюдател)
Публикувано02.07.08 18:35



Сега е лято време за ремонти какво биха желали елховлии да се промени в детските градини до есента така че те да станат най-приятното и привлекателно място за децата ни.Моля за вашето мнение и съвети към хората от които зависи това!



Тема Re: Детските градини на Елховонови [re: reformator]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 09:54



Да се сложат климатици в детските градини, да се купят нови мебели.Да се направят нови катерушки и пързалки.В Метро продават страхотни от пластмаса и много хубави детски къщички. Градините от вън да се санират и освежат в новите актуални цветове.



Тема Re: Детските градини на Елховонови [re: Пeпo]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 16:32



Браво Пепо подкрепям те дано Киров прочете предложенията ти но нека хората които имат деца в градините вземат отношение защото сигурно са по навътре в нещата.



Тема Re: Детските градини на Елховонови [re: eлxoвeцa]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 16:52



Хората, които имат деца в градините няма къде да се жалват. Не съм влизал в детските градини на Елхово, но сигурно би било хубаво да има по една тетрадка за предложения и мнения на родителите, където те да пишат всичко което имат като забележка към съответните ръководства.



Тема Re: Детските градини на Елховонови [re: Пeпo]  
Авторrpaждaнka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 17:11



Не си прав Пепо. Има си отдел просвета.Начело на отдела е Жана Ангелова. Няма в края на годината да си купува факс,нови въртящи столове,че като седят по цял ден да не им се схващат д..... и още много екстри,ами да купят на дечицата климатици.



Тема Re: Детските градини на Елховонови [re: rpaждaнka]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 17:43



Има достатъчно пари в общината и за факсове и за въртящи столове и за други екстри все пак в кой век живеем и ние не сме против тях но за най малките също трябва да се отделят и точно сега му е времето дайте 50 предложения 10 от тях да се реализират елховлии ще са доволни защото тези пари не са от джоба на кмета това не е меримет от кмета на него това му е работата и Вие затова сте го поставили и е нормално да изисквате.



Тема Re: Детските градини на Елховонови [re: rpaждaнka]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 19:29



Че тя Жана Ангелова седи на обикновен стол не е въртящ и факса и е стар.Бюрото също.



Тема Re: Детските градини на Елховонови [re: Пeпo]  
Авторxm (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 21:04



Аз лично исках миналата година да съберем някой лев родителите и да закупим климатици,но разбираемо е не всеки може да отели по 30-40 лв за тази екстра.След това исках да подаря един климатик поне на групата на детето ми, но и това неможело понеже общината трябвало да плаща тока

който щял да стане много с климатик...И така им сложиха вентилатор.Просто в тези градини е адска жега лятото и незнам тези мъничета как издържат,наистина зимата е много топло и приятно,но лятото е ад.Много неща могат да се направят,то половината обзавеждане е още от времето,когато аз ходех на градина..И има още един болен въпрос тук,че затварят градините,а се чува,че няма да има сборни групи?И ние които нямаме кой да ни гледа децата какво да правим?Да напуснем работа ли?И като правят ремонт да го направят като хората един път за винаги, а не всяко лято-ремонти!



Тема Re: Детските градини на Елховонови [re: eлxoвeцa]  
Автор presi1O (непознат )
Публикувано03.07.08 21:24



Аз пък съм против климатиците.И двете ми деца посещават детска градина и наистина знам, колко горещо е там през лятото,но погледнете го и от другата страна.
По-принцип поне два пъти,децата биват извеждани вън на двора,има деца които не са със много здрава имунна система,та какво става:
Бягат тичат вън,запотяват се,влизат вътре,лъхва ги малко климатикът и ето ти болни деца.
Мен ми стига това,че масова започнаха да се водят болни деца,с оправданието,че например сополите не били заразни.....
Та остава сега и климатици да се сложат и ще са все болни.

Може да се направят още люлки,да се пооправят пързалките например.



Тема Re: Детските градини на Елховонови [re: xm]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:22



Ето виждате ли различни мнения за и против климатици и т.н.,затова нека да се чуе мнението на хората на които децата им са там то е по важно наистина защото те са потърпевши.А това че няма да има сборни групи и хората няма на кой да оставят децата си е сериозен проблем и мисля че може да се реши от ОС-Елхово с една молба от родител до председателя,той ще го вкара на юлската сесия на заседанието и общинските съветници могат да оторизират кмета да направи сборна група въпреки ремонтите ако има предвидени такива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.