Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ад в Енергото.....................нови  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:44



Някой може ли да ми обясни целия този ад в енергото този месец. Дадоха ми червено талонче след като чаках близо два часа на слънцето, но никой не ми обясни какво следва от тук нататък. Как ще се плащат сметките как ще се засичат. Пълна лудница.Има ли някой смислен отговор.



Тема Re: Ад в Енергото.....................нови [re: Mepи]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:06



Няма смислен отговор. Навсякъде е така.



Тема Re: Ад в Енергото.....................нови [re: koмшия]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 17:08



И на мене не ми стана ясно как точно от тук нататък ще плащаме след като няма да се минава за засичане всеки месец. Ако някой чете от енергото да влезе и да обясни смислено.



Тема Re: Ад в Енергото.....................нови [re: Пeпo]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 21:47



http://www.evn-ep.bg/bg/presse/index.asp
и на мен не ми е ясно, но тук пише нещо за идеите на енергото. Няма да ни стане по леко май?





Тема Re: Ад в Енергото..................... [re: Mepи]  
Авторrpaждaнka (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 08:39



А какъв е този цербер,който е сложен като охрана на вратата в касата.Защо не пуска хората вътре на хладно където работи климатик,а ги държи вън на слънцето и горещото,като кучета и дори ги кара да се строяват в редица по двама и да мълчат като неми?Къде сте бе господа от ЕНЕРГОТО.Слез те долу и си вижти пазвантина какви ги върши.И кой му позволява да си държи оръжието на показ ,като при военно положение?



Тема Re: Ад в Енергото.....................нови [re: rpaждaнka]  
АвторKy-ky (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 09:38



Сумати пари пребират на месец тъй ли не отделиха 300 лева за заплата на още една касиерка та да става по бързо- винаги се чака много но този месец е АД



Тема Re: Ад в Енергото.....................нови [re: Ky-ky]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 11:15



Не е само до парите, качи се на горния етаж да видиш колко служителки стоят без работа и цял ден чепкат клюките на града. Но никой не иска да слезе долу да работи с хората от опашките.



Тема Re: Ад в Енергото.....................нови [re: мнeниe]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 15:49



Ей, няма по-голяма клюкарка от тебе, бе мнение - навсякъде си пъхаш мръсната муцуна. То няма ресторанти, магазини, учреждения и др. необходени от теб. И в тоалетните на хората надничаш. Голяма си работа-върха на простотията!



Тема Re: Ад в Енергото.....................нови [re: мнeниe]  
Авторзaш (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 21:15



Качих се горе, в смисъл на втория етаж. Стаите са празни дори мебели няма. Това не прави по леко положението на чакащите, но не бива да се лъже гадно е.





Тема Re: Ад в Енергото.....................нови [re: зaш]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 12:43



Зависи на кой от вас двамата на кой втори етаж си се качил.Енергото имат две сгради доколкото зная.Едната е в края на града.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.