Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Петър Кирор-новия кметнови  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 17:30



Ще ми каже ли някой какво се промени в нащия град след изборите.
ДДДааааааааа
Овчарът си назначи свои хора в общоната.
Дддааа
Улиците в града са обрасли с трева,ама на него не му прави впечатление,то и на полето дето си пасе овцете има в излишък,само че тук в града децата ходят ,а не стадото му.
Чуди се каква далавера да спретне,че знае че му остават само 3 годинки,че му са множко,ама зя съжалние такъв е закона.
Всеки който е гласувал за него вече съйлява,с изключение на лизачите на гъзове,ама е късно либе за китка.
Пък за визията му да не говорим,само гегата му липсва в ръцете.

Ама ние сме си виновни.
Що гласувахме за него,той поне Димитров си знаеше работата.
Оара ред взел да въвежда в града,абе я ходи си паси овцете,ние не сме от твоето стадо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1





Тема Re: Петър Киров-новия кметнови [re: 123]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 17:31







Тема Re: Петър Киров-новия кметнови [re: 123]  
Авторalex_6O (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 17:42



Няма оправия в този свят братко.
От трън че на глог.Все по-големи некадърници идват на власт.
Той бил по голям мръсник бе братко и от Митето,ама се прави на ангелче,,,,
грешка на овчица като неговите,ама не ееееееееее.

Града запада и запада с всеки изминал ден.
Поне 6 семейства зная дето ще се местят до 2-3 месеца.

Улиците с дупки,лампите не светят,а за парка да не говорим-пущинак.

По точно Джурасик Парк.



Дайте предложение за бъдещ кмет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1



Тема Re: Петър Кирор-новия кметнови [re: 123]  
Авторинж. (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 17:59



аве и аз съм възмотен от новия ни кмет,много бързо се наду и той.яд ме е че гласувах за него.и в болярово на свирката беше нареден с всичките депотати от бсп уж сме от герп.



Тема Re: Петър Кирор-новия кмет [re: инж.]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 18:03



всички са от една черга,щото в едно канче бъркат-КРАДЦИ.
Ми с кой друг да е.Те всички са измамници.
Нали си знаят далаверите и се прикриват.
Стой и гледай.



Тема Re: Петър Киров-новия кметнови [re: 123]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 19:39



Аз предлагам да се идигне за кмет някой бизнесмен от града,който
няма да краде народа и който се е сблъсквал с проблемите на гражданите и бизнесмените в града,защото трябва да си се сблъсквал с проблемите,за да знаеш как да ги разрешиш.
Димитров не спираше да прави мръсотии и да пречи на малкия бизнес.
Само където го пояха си затваряше очите.
Най-често се подвизаваше на така наречения ресорат Каприз или Барака,заедно с Захариев,шефа на гранични и на банката.
Със затваряне на очите от малък ресторанта стана 3 пъти по голям,план има ли нема ли един господ знае.Сега гледам пак навесче,дограмичка,планче йок.
То тъй за едни мойе за други не.Или както е казал българския народ ,,за едни партията е майка,за други мащеха''
Тинко Камбаната сумати години го мъчиха човечеца



Тема Re: Петър Киров-новия кметнови [re: мнeниe]  
АвторKиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 22:33



Абе гадняри мръсни оставете го на мира най-накрая този човек бе, защо сте толкова гнусни? Не ви ли е срам овчар бил-ами честен човек, кажете се вие кои сте да ви обсъдим и оплюем и вас и тогава ще ви питам приятно ли ще ви е тогава? Непрекъснатите ви нападки са много грозни и ако си мислите, че можете да повлияете на гражданите на Елхово - много се лъжете!
А Вие разумни елховлии не се вързвайте на глупавите приказки тук-това са два-три болни мозака които ОТ ЗЛОБА ЩЕ УМРЪТ!!!!!



Тема Re: Петър Киров-новия кметнови [re: Kиkи]  
Авторoщe пo-знaeщ (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 01:03



тъкмо се чудех, къде се схриха мечо, Крум , мнение и още двама, трима, дето ги обявиха за селските идиоти, а те цъфнаха с нова темичка.
А-а-а, мечо станал инж. и разбира от политика ?!!! А пише "герп" !!!!!!!!!!
ГЕРБ се пише с "Б", бе идиот, с "Б", с"Б" ! Набий си го в простата глава!
Крум го обхванал манията на цифраджията - 123, 234, 345678, давай имаш голям избор!
Само милото ни мненийце си останало вярно на мнението се и като се върне от Болярово търчи по кръчмите, промушвайки се през прозорчето на кенефа(там му е най-хубаво) да види кой, с кого и как, и какво пие!
Някой път и се телепортира и знае даже и обедното меню на Швейцареца!
Нещо ми се губи Пепо, ама той е по-страхливичък и по-старателно си прикрива следите!
Заедно с абсолютния Цифрдажия, която всъщност е цифраджийка, и на която Крум май ще и изяде хляба, компанийката е пълна!.........................................................
Как можах да пропусна Хриси - това цвете на помийното съвършенство!
Тези същите от време на време стават СИСИ (SISI-общинското), GOGO, 5454, 123, 1214, 444, 555, 666 и т.н., селянин, строител, кабелар, няколко незнаещи (нямам време пак да вляза и да видя всичките им превъплъщения)........ и още знайни и незнайни имена, букви цифри!
Предлагам още малко да ги потърпим - то вие сами ще започнате да се досещате кои са, щото те са толкова глъми и прозрачни и си мислят, че всички са прости като тях, а не могат са разберат, че сами се издават с конретните си писания!

Или ще затворим тези мръсни усти, или по-добре да няма форум!
Обсъждайте, бе хора, като толкова ви се обсъждат темички, но когато почнете да обиждате и клеветите някой, не може анонимно! А да, щото не ви стиска да го кажете наяве и от вашето си истинско име!

А вие другите не ставайте сеирджии, щото това ви прави по-долни и от тях. Затворете им мръсните усти, запушете им дупките на болните мозъци и ги наврете ..., знаете къде!

Че то, иначе по-добре да го няма тоз вонилник, дето само Юри му се кефи истински - по-детски някак си, наивно!

Позволих си да се смъкна до нивото на тази абсурдна глупост, наречена гръмко ФОРУМ, защото тези няколкото идиота, които ви описах, а вие сами се сещайте кои са, се опитват да МАНИПУЛИРАТ ситуацията тук- трима от тях с точно определена цел, а останалите още двама само им пригласят, както са се уговорили с тримата. И не забравяйте защо бе отворен този така наречен форум- заради нечия ревност по някакъв си турчин - БЛУДКАВО КАТО САПУНЕН СЕРИАЛ!

Сами решете - да мълчим ли, четейки писъците на няколко идиота?

ОБЯВЯВАМ ПЪЛНА НЕПОНОСИМОСТ КЪМ КРЕТЕНИЗМА ТУК!

КОЙТО ИСКА ДА МУ ПРИГЛАСЯ- ПРИ ТИНКО МОЛЯ, ЩЕ СЕ СЪБЕРЕТЕ, ЩОТ' СТЕ МАЛКО!

НЯМА ДА ПОСМЕЙТЕ, ЩОТ' ЩЕ ВИ ВИДЯТ ХОРАТА, А ВАС ВИ Е СТРАХ, ЩОТ' СТЕ КЪЛБО ОТ КОМПЛЕКСИ, А НЯКОИ МАЙ НАПРАВО СА СИ С ДИАГНОЗА!

АМА ВИЕ СТЕ ТОЛКОВА ПЛОСКИ И ПРОЗРАЧНИ, ЧЕ ВЕЧЕ СТАНАХТЕ ЯСНИ НА ВСИЧКИ И НЕ СТЕ ИНТЕРЕСНИ!

ЖИВЕЙТЕ СИ ЖИВОТЕЦА И НЕ ВЛИЗАЙТЕ ПОВЕЧЕ ТУК! ИНАЧЕ ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ САМИ И ЩЕ ВИ ГО КРЪСТИМ "ФОРУМЪТ НА ИДИОТИТЕ", ЗА ДА НЕ СРАМИТЕ ЕЛХОВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Петър Киров-новия кметнови [re: oщe пo-знaeщ]  
Авторинж. (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 08:10



слушай ве кавал още по-знаеш незнам ,кой е мечо или пък 123 и т.н., а отностно как се пише герп или герб въобще не ме вълнува аз просто си казах мнението .Нито бях обидил кмета нито нищо ,просто мнение.А ПЪК ТИ КАВАЛ ГРОЗЕН НЕ ТЕ ПОЗНАВАМ ,НО ПРЕДПОЛАГАМ ,ЧЕ СЕ ПОРЕДНИЯ ЛИЗАЧ НА НОВИЯ КМЕТ .А ОТНОСНО МЕН ЩОМТО ПЛАЩАМ ПО 200 ЛЕВА ДАНЪЦИ НА ТАЗИ ОБЩИНА ИМАМ ПРАВО ДА СИ КАЗВАМ МНЕНИЕТО.ЛИЗАЧ ДОЛЕН



Тема Re: Петър Кирор-новия кметнови [re: 123]  
Авторtuy (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 08:32



Абе, я кажете какво е празнувал снощи кмета на барака - имало е коктейл на общинарите - ама тя кака Дяна още спи и нищо не е написала в сайта на общината! Някой знае ли нещо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.