Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 20.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЖАЛКО ЗА ИДИОТИТЕнови  
АвторKДФЙЖГ (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 21:44



Предлагах ви да ги изберем, ама на – не щете. Изтървахме „ценните” кадри- май повечето са женски, но нищо.

Предлагам ви последен шанс:

УТРЕ, В 12,00 часа, СРЕЩА НА ПЛОЩАДА.

Да вдигнем ръчичките и да изберем тая пасмина за „неформална” управа (много е модерно). Но дали ще посмеят наживо да са толкова „вещи”, щото в говорилнята лесно-
мацваш квото ти роди болния мозък, а след туй … мАзало.
………………………………………………………………………………………………….
И ще възтържествуват ЗЛОБАТА, ПРОСТОТИЯТА И ГЛУПОСТТА НА ИДИОТИТЕ !

СВЕЩЕНА ПРОСТОТА ! И КЕФ !



Тема Re: ЖАЛКО ЗА ИДИОТИТЕнови [re: KДФЙЖГ]  
АвторDfS (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 21:50



Ще ти се..............



Тема Re: ЖАЛКО ЗА ИДИОТИТЕнови [re: KДФЙЖГ]  
Авторroтинoтo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 22:27



ех ,откъде такова щастие. направо мечта.и ще стане голям купон.



Тема Re: ЖАЛКО ЗА ИДИОТИТЕнови [re: KДФЙЖГ]  
Автор4и4ko Tpeви4ko (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 23:56



Кеф я, щом повечто са женски. Кой от тях ще е кмета?



Тема Re: ЖАЛКО ЗА ИДИОТИТЕнови [re: 4и4ko Tpeви4ko]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 15:31



Грешно сте осведомени, сред тия дето ги спрягате няма жени.



Тема Re: ЖАЛКО ЗА ИДИОТИТЕнови [re: Пeпo]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 15:59



Пепо, не си прав..между тях единият е жена и я знаем коя е



Тема Re: ЖАЛКО ЗА ИДИОТИТЕнови [re: eлxoвлия]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 16:50



Аз съм цифраджия също, да се впиша ли във вашия списък за избираемите?Ще ми се и аз да съм от новата власт. Ама нали съм шизофреник няма да ме допуснат.И хубаво е да има една жена и какво като я знаете. Аз като чета в различните теми, колко жени има с разни псеввдоними.............. тази Сиси Хриси или която и да е поне не се е крила зад псевдоним, щом всички я знаят. А като чета има и други даскалки който са си писали не само имената но и фамилиите и тях ли да линчуваме , само защото са си казали мнението. Ами Вие бе смелчаги, защо не си сложите Вашето, ами пишете под псевдоними. Май на Вас не ви стиска да си кажете и греховете и болките. Те другите в този форум са го направили отворили са теми. Направили са и конкретни предложения. Аз също.А Вие какво точно сте направили............. Голяма работа, че Хари Потар бил някой си Атанас Атанасов, да........ама не е.................. Хари Потар наистина е работник в чужбина и пише за Ваше сведение от Гърция. Това и аз го зная. А псевдонима на Атанас е Ахат. За Ваше сведение....................А даскалите са с личните си имена.Не са се крили под псевдоними тях ги знаят всички кой са. А за Вашия бивш даскал верно не зная кой е. Ама ако сте имали предвид Атанас, той никога не е работил като даскал.Може да има такова образование, но не е работил като такъв.Така че както Ви е казал Пепи, грешно са ви информирали кого да плюете.





Тема Re: ЖАЛКО ЗА ИДИОТИТЕ [re: 124]  
АвторOOO (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 17:29



тоз атанасов ми беше даскал в бояново по физическо , но замалко.спомням си , че един друк даскал беше го шамарил, защото се коцкареел нещо.



Тема Re: ЖАЛКО ЗА ИДИОТИТЕнови [re: OOO]  
Авториe (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 21:17



Ами за Хриси и Крум, знаеш ли нещо? Или за боляровското лайно-мнение?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.