Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 18.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Не Ви ли дразни......................  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 20:25



Елховци, не Ви ли дразнят схлюпените бараки и къщурки по околовръстното. Разни кошари и паланки, които всеки минаващ от там вижда. Едно време Чунчев беше решил да ги събори всичките, но така и си останаха заради отказ на собствениците. Няма ли възможност да се направи нещо по този въпрос. Виждам че тук влизат и пишат много общинари направете нещо вие сте тези които имате власт. Тези бараки създават лош имидж на града Ни. Всеки които минава по околовръстното ги вижда.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Mepи]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 20:34



Един от тях (с колибите) е мой съсед. Мисля, че Димитров се опита да ги махне, но доста от тях оспорваха заповедта му в съда. После не знам какво стана.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: знaeщ]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:00



На мене също ми е направило грозно впечатление този пейзаж около връстното. може би новата Ву управа трябва да предприеме сериозни мерки и да събори тези бараки.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: koмшия]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 15:33



Така като чета в този форум новата управа се саморазправя със старата. Явно бараките ще продължават да грозят града.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Mepи]  
Авторюpиcт (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 16:01



Не става въпрос за това - знаещ казва, че някои от тези хорица с бараките са обжалвали в съда заповедта на кмета, с която се задължават да ги премахнат. А при нашата съдебна система, нали знаеш какъв цирк се получава. Не е толкова лесно да ги махнеш законово. И остава да разчитаме на "гражданската съвест" на тия баракаджии - все едно "да чакаш от умрял писмо" ?!



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: юpиcт]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 20:55



Ами да се направи референдум. В закона нали има такава възможност. Да излязат всички елховци и да дадат своя глас. Така както бургазлии за нефтопровода. До кога ще търпим тези грозни картини около връстното.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Пeпo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 20:58



Оф, стига сте се излагали , бе хора - какъв референдум ви се присъни?



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Пeпo]  
Авторreformator (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 11:59



Не е необходим референдум това ще е грешно трошене на пари пак.Има си закони имаме си и наредба необходимо е воля за изпълнение и контрол от тези които ги оторизирахте да управляват 4 години. Да ще ги понамразят 30-40 дребни животновъда даже няма да гласуват на следващи избори за тях но града ще види че кмета и екипа му поставят едно начало на ред който трябва да се спазва защото всички ние освен права имаме и задължения към обществото към общината в която живеем.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: reformator]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 16:57



Правилно , хареса ми разсъжденията ти реформатор.



Тема Re: Не Ви ли дразни......................нови [re: Пeпo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 11:18



Аз мисля че референдум е добра идея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.