Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 16.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Черен списък на заведенията в Елхово....нови  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 09:20



Отварям тази тема, за да може Елховци да дадете своето мнение за качеството на обслужване в магазините и питейните заведения ресторанти и барова на града. Подтикнат съм от това, че преди 2 дни си купих три кофички кисело мляко от магазин Диана в центъра на града. Оказа се, че млякото е с минал срок на годност и вътре беше вкиснато. От същия магазин преди време си бях купил и шпеков салам и се оказа че в средата е пълен със разтопена сланина, която от престоя по рафта се беше разтопила и салама беше кух вътре.Ако някой друг има подобни премеждия със стоки купени в нашия град нека сподели за да направим класация на качествените стоки и лоялните търговци.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторнeдoyмявaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 09:56



В същия този магазин преди една година по Коледа и по-скоро след коледните празници беше останало пепси на коледни / промоционални / цени .С голямо недоумение видях как по бутилките са изтрити етикетите с цена около 20 стотинки по-ниска, за да се продава на 2,10 лв.Каква низост - До там ли стигна собственико . 200 бутилки по 0,20 лв - за 30-40 лв да се излагаш ?



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: нeдoyмявaщ]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 17:08



Аз съм възмутена от обслужването в дървеното заведение на центъра до базарчетата. Ходихме с моя мъж една вечер да хапнем нещо там и представете си ужаса ми когато в краката и по полата ми тръгна да се лигави някаква котка любимец на собственичката. Бях потресена. Отмених поръчката и си тръгнахме.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: SlSl]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:41



Котка се лигави и върви по рафтовете и в магазина на Мария Шопова до автогарата. Аз не разбирам, къде проверяват РИОКОЗ и защо не са наложили глоб на тези собственици.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:44



аз лично съм виждала същата котка да спи върху тарелка със сладки в същия магазин.....



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: kiki]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:49



И не само там. Ами за застоялите мръвки в халите, които ги кацат мухи цяло лято и ние трябва да се примирим и да купим.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: SlSl]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:10



SISI.ти пак си добре,че е била котка а не плъхок.това се случи при нас.незнам как ги държат отворени още при тази хигиена.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мнeниe]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:12



Ама защо РИОКОЗ.Къде е Миленчето и съпругата на военния полицай от ХЕИ Елхово. няма само да си въртят дупетата по цял ден в центъра и да ходят от магазин в магазин да си купуват дрежки с отстъпки и да си затварят очите при нарушенията.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: мeчo]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:46



То и аз се чудя за тая Милена и Янка. каква работа вършат като по цял ден висят по магазини и кафета и получават подкупи в натура от собствениците.Вечно ги гледам как като влезат в някой хранителен магазин и после излизат с пълни торби.



Тема Re: Черен списък на заведенията в Елхово....нови [re: GOGO]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 20:26



Аз си мислех, че само аз съм забелязала но имало и други които са видяли. а забелязали ли сте че в събота като седнат на кафе Янка и мъжа и никога не плащата сметките. седях един ден с тях на маса и ми направи впечатление. Беше толкова демонстративно и гнусно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.