Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 17.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво е да си беден.......  
АвторБeдняk (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 19:48



Какво е да си беден ще споделите ли? Чета в този форум разни теми за мафии, богаташи и какво е да си богат. Отговорете ми елховци на моя въпрос.И за справка не съм от Елхово, а от Болярово. Тук активно четем този форум и Ни е много интересен. И споделяме мнението на много от хората писали тук, че стария Ви кмет беше страхотен.



Тема Re: Какво е да си беден.......нови [re: Бeдняk]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 20:01



Не знам какво е да си беден или не го разбирам, защото не съм бил богат. Знам, че ако не искате да обеднеете в Болярово пазете Христо. Вие имате това, което ние загубихме. Много скоро една голяма част от инвестициите предвидени за Елхово ще са при вас.





Тема Re: Какво е да си беден.......нови [re: 6666]  
Авторбeдeн (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 20:08



да така е. ще ви погълнем инвестициите, защото си запазихме кмета с позиции. Може да е всякакъв, но си върши работата и има за всички от всичко.Елховци се подведохте по фалшиви обещания и една мнима партия Герб без никакви позиции в града Ви и гласувахте за човек, който даже ние в Болярово не зачитахме за нищо друго освен за един служител в бюрото Ви по труда.А ВИе си го натресохте да управлява цял; град и то 4 години.Наистина имате проблем. И той става видим даже за нас в Болярово. И за разлика от вас, смятаме да извлечем максималните ползи от това.



Тема Re: Какво е да си беден.......нови [re: бeдeн]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 20:41



Имам сантименти към Болярово. Таня Пеева ми е мила съученичка и колежка в юриспруденцията. В понеделник бях служебно при колежката Милена Манолова, видях се със секретаря на общината, колега по друга линия, от пробацията, зам.-кмета Желев, говорих със Славка Желева, бивша колежка от Бюрото по труда, адвоката Димитров, шефа на полицията. Вие сте ни обрали най-читавите кадри, Дидката, Пенка, Зотов, адвоката Дженков. Да сте живи и здрави и до нови срещи. Хубаво е в Болярово...



Тема Re: Какво е да си беден.......нови [re: бeдeн]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 20:42



Вие в Болярово гледайте да си опазите кмета още няколко мандата че иначе ако го изтървете след два месеца от град ставате село. А за това дали Димитров беше добър кмет всеки си има мнение, а и на тези избори ние гласувахме за да свалим кмет а не да изберем друг, направи си извод защо е било така.



Тема Re: Какво е да си беден.......нови [re: бeдeн]  
Авторeнтycиacт (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 07:26



я кажете,боляровци,какво правите с язовира на Малко шарково?Ремонти имало по стената,а рибата.....хм?!



Тема Re: Какво е да си беден.......нови [re: yuriy62]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 09:36



Юри, какво разбирам? За Болярово ли си се стегнал? Там ти е мястото!
А какво ще прави Болярово с тоя си кмет, ако вземе да падне правителството, както се говори. Тогава червеното Болярово Гербаджийско ли ще става?
А какви инвестиции ще има тогава? Има ли такива сега в Болярово?



Тема Re: Какво е да си беден.......нови [re: eнтycиacт]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:54



наистина какво се прави на този язовир. няма къде да ходим за риба бе хора.............



Тема Re: Какво е да си беден.......нови [re: Пeпo]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:39



Да си беден значи да нямаш нищо. Нито приятели, нито духовност нито богатство. Не измествайте темата ако обичате.



Тема Re: Какво е да си беден.......нови [re: Mepи]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:41



Мери направете си форумче и си споделяйте боляровската мизерия в него. не се бъркай в нашия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.