Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 25.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТ  
АвторKДФЙЖГ (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 21:33



Класация на "най-свестните" в града:

1. Крум (злобен)
2. SISI, още СИСИ, ХРИСИ и т.н. (много злобна)
3. Мнение, mnenie (Даскалска злоба)
4. Мечо (неспасяем случай)
5. Цифраджията (шизофреник)
6. Hari potar (клоун)

Това са търтеите, дето си избиват комплексите чрез този форум.

Дайте да си ги изберем за управници и да прекръстим Елхово на ЗЛОБНОВО !

Проблемът е, че са АНОНИМНИ ! Ми то така много лесно- да си куфееш из форумите и да пишеш щяло и нещяло !



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: KДФЙЖГ]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 15:34



Грешна ти е информацията за това кой, кой е.Намери си по-достоверен източник.Че иначе поста ти е без смисъл.Никой няма да ти последва призива.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Пeпo]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 15:49



Крум е богаташ с фирма, Мнение е мъж на работа в община Болярово, Хриси нямам сведение, Хари Потар работи в чужбина и е в България периодично.Цифраджията е на свободна практика адвокат. Да те светна че не си наясно кой кой е. Останалите си ползват личните имена.И разбира се роднините на кмета дето ползват псевдоними тях не ги зная кой са.Ама те според твоята класация не влизат в кюпа на избираемите.





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Пeпo]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 15:55



Браво!!! Само така! Изкефи ме класацията ти! Подкрепям я!
Пепчо, с какво не си съгласен бе?
Много е вярна класацията! Всички ги знаем тия каква стока са.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Пeпo]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 16:07



Хари Потър е Атанас Атанасов. Приляга му, но на новите дрехи би му отивала и нова прическа. Да съберем някой лев да помогнем на това момче!!!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: eлxoвлия]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 16:53



Аз съм цифраджия също, да се впиша ли във вашия списък за избираемите?Ще ми се и аз да съм от новата власт. Ама нали съм шизофреник няма да ме допуснат.И хубаво е да има една жена и какво като я знаете. Аз като чета в различните теми, колко жени има с разни псеввдоними.............. тази Сиси Хриси или която и да е поне не се е крила зад псевдоним, щом всички я знаят. А като чета има и други даскалки който са си писали не само имената но и фамилиите и тях ли да линчуваме , само защото са си казали мнението. Ами Вие бе смелчаги, защо не си сложите Вашето, ами пишете под псевдоними. Май на Вас не ви стиска да си кажете и греховете и болките. Те другите в този форум са го направили отворили са теми. Направили са и конкретни предложения. Аз също.А Вие какво точно сте направили............. Голяма работа, че Хари Потар бил някой си Атанас Атанасов, да........ама не е.................. Хари Потар наистина е работник в чужбина и пише за Ваше сведение от Гърция. Това и аз го зная. А псевдонима на Атанас е Ахат. За Ваше сведение....................А даскалите са с личните си имена.Не са се крили под псевдоними тях ги знаят всички кой са. А за Вашия бивш даскал верно не зная кой е. Ама ако сте имали предвид Атанас, той никога не е работил като даскал.Може да има такова образование, но не е работил като такъв.Така че както Ви е казал Пепи, грешно са ви информирали кого да плюете.





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Пeпo]  
АвторNina (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 22:37



Хриси и SISI е една общинарка, която не е много наред, ама кой е мечо? И къде се скриха?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: 124]  
АвторNina (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 22:40



Явно, че цифраджията не си ти, нито 6666, а една дето влиза с различни номера. Хриси и SISI е една общинарка, която не е много наред, ама кой е мечо? И къде се скриха?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Nina]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 08:12



Тук съм Нниче.Не съм се скрил никъде.просто каквото имах го казах.сега е ред на братовчедите на кметчето.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: KДФЙЖГ]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 08:18



Анонимник ти къде си бе спасяем случай!Е ,дразнят те истините,но няма как.това е самата действителност!





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: мeчo]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 09:22



Я кажи истината Мечо. Коя е тя? Да я чуем! Има само една истина. Мечка си, защото те е страх да излезеш наяве. Все тук в гората седиш. По-удобно е! Излез наяве и си кажи недоволството пред тия, на които трябва! Тогва ще си "спасен"



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: eлxoвлия]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 12:07



Мечо, мечо, какви истини, какви "пет лева" ! Това тук дето го наричате форум е само чалга, липсват кепабчетата ! ПЪЛНА МАНИПУЛАЦИЯ ! Измисляш си нещо за някой, който не харесваш и хоп - сътворяваш куп глупости по негов адрес ! Влизаш анонимно и се кефиш на гърба на нечий авторитет.
ПОМИЯРЩИНА ! ..................................... Или дочуваш клюкичка и я доукрасяваш в мечовски стил. ИСТИНА, А ! Вземете се съберете вие шестимцата глупаци, плювачи в една кръчма и си чешете езиците с вашите "истини" . Барем получите УДОВЛЕТВОРЕНИЕ!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Miro]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 13:16



Ами, да, да си се съберат глупаците, да се напият и да се....
Пепо, за Крум съм съгласен, личи му по плоските писания, че е този закойто го посочваш, но относно "мнение" имаш грешка. Не се сещам за работещ в община Болярово, освен за Пенка Атанасова, но не вярвам да падне толкова ниско и да пише врели-некипели по форумите.

Виж разни мненийца на "мнение":

1."Проблема на новите управници е не как да назначават. Проблема е че не спазват законите за назначение. Нито едно работно място до сега не е било регистрирано в Националния регистър за работа. Имаше толкова обявени места за финансисти в общината, и толкова много кандидати, така и не се намери отговаряш на условията за новите управници. Но проблема не беше в кандидатите , а в условията които се поставяха. Не можеш да искаш да не те дъвчат за семейната приятелка и да правиш конкурс за Социални дейности. Без да впишеш като задължително условия изискването за завършено образование Магистратура' Социални дейности". Не може да правиш конкурс за счетоводители и да поставяш изискване еди кооло си години стаж след като се знае че в Елхово няма от къде да го натрупаш защото колко са предприятията в които можеш да практикуваш счетоводство. И тан,нат. и т.нат. Примери безкрайно много. Когато се обявяват работни места и се назначава хора трябва предварително да си наясно какъв точно специалист ти трябва.И дали опита които изискваш е възможно да бъде натрупан от вероятните кандидати."

2."Галя не само е детска учителка но и е работела като такава в Малък Манастир. Май ти не си наясно за коя Галя става въпрос. Или така ти отърва. И не учи нищо икономическо. Я си освежи знанията за нея."

3."Не измествайте вие двамата вектора на темата."

ГОЛЯМА КОМПЕТЕНТНОСТ, ГОЛЯМО НЕЩО. И по ямболските форуми е вещо мненийцето, за облстна управа говори, разбира от вектори, от финанси и счетоводство, от даскалски клюки, от закони, а сега взело и предложения да дава. Демек, не било злобно мненийцето. ТЕ ТАКЪВ ЧОВЕК МУ ТРЯБВА НА КИРОВ!
Разкрий се "мнение", а ние ще подготвим петиция до кмета, че такъв талант не е за изтърване.

А колкото до "мечо", вижте и него, той, коркия се мъчил на конкурс в общината, ама и него не го дооценили:

1."Напълно съм съгласен,че конкурса бе неморален.Теста бе подготвен от П.Кичукова и бе пълен с икономически измислици от нея. А Кметчето го даде на комшийката си за благодарност на мъжа и който е краварин, а Кмета овчарин и трябва взаимно да си помагат.Който има мъж краварин печели конкурс.Който няма да духа супата. Жалко,че по този грозен начин унизиха другите участници в конкурса.Но така е в Елхово.Да живее демокрацията и промяната която обещаваше на всяка втора дума Овчарина преди изборите."

2."Маги не така! Нали знаеш и ти как бе назначена! Затова си мълчи,че става по-лошо и повече ще замирише! "

Имам подозрения, че и мечето е неудовлетворен общински служител, но с малка службица. Да вземем и него да го включим в петицията, но то е по-тъпичко.

ДАЛИ ДА РИСКУВАМЕ С ТИЯ ДВАМЦАТА И ДА ОСМИСЛИМ "ГОЛЕМИЯ ИМ ПОТЕНЦИАЛ" ???????????????????????????????????????????????????



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Пeпи]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 14:47



Ако беше чела внимателно Пепи щеше да разбереш, че под "работи в община Болярово" нямам предвид че работи в тяхната общинска администрация, а че е пътуващ в тази посока. И е истина, че от всичко разбира.А ти явно си някоя от елховската администрация щом веднага тръгна да ги следиш всички работещи там.Големи мишки сте в тая община бе. Всички си знаете и кътните зъби.





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Пeпo]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 14:52



Добре че има и свестни хора във вашия форум да си пишат имената, че да ви измият анонимноста от очите.Че наистина би заприличало на кенеф в този форум, от толкова анонимници.





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Пeпo]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 16:08



Да живеят "свестните" в този форум, дето според Пепо си пишат имената и не са анонимници- Мечо, мнение, 1112, SISI и тям подобни! Освен това обсъждат "много наболели проблеми" и "истини", които всъщност са долнопробни ЛЪЖИ !
Махайте се измекяри такива от този форум, ако искате да го бъде наистина!
Отивайте си в чалгаджийската кръчма, дето се познавате не само по никовете и си яжте помията сами!
Дайте и на Пепо едно кебапче и го пишете в кръга на чалгаджийте! Или по-добре- вземете го в общината на работа и да миряса!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: Пeпи]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 17:52



Пепи ли си или Пепо незнам.ама ,че знам кой го е правил теста и ,че кметчето го даде на комшийката си не значи ,че и аз съм играл на конкурса.Защо като излиза истината наяве Ви става болно.А нали така трябва да бъде след великите обещания на Овчарина.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: мeчo]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:54



Мечо, стига си се оправдавал и говорил глупости, опа "ИСТИНИ", които не са верни. И спри да обиждаш! Тъкмо пооправихме форума и ти пак лъсна с простототиите си!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: мeчo]  
Авторюpиcт (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 22:41



Мечо, прочети чл.148 от НК, а и да те светна, ако някой реши може да те съди и за обида, нанесана тук. Ай пи адресите са известни на специален отдел в ОДП. Лично съм проверил. Така че може и да намажеш филията на някой. Тук изречена обидата е публична.Явно истината ще излезе, но ще е на твой гръб. Нали знаеш кой се смее последен?





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: юpиcт]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 08:56



Юристче,много те заболя и теб.Да не си и ти от тайфата за опорочяване на конкурсите?





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: мeчo]  
Авторюpиcт 2 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 14:32



Мечо не само че си измисля лъжи и клевети, заради които "си изпроси" жалбите в полицията (той и онази елховска даскалка, дето започна тоя "буламач"), но и много, много трудно схваща. Съжалявам го, защото няма да разбере как ще му се върне всичко, което натвориха цялата му мръсна групичка от няколкото поплювковци тук.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: юpиcт 2]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 14:57



Айде пак.Тъкмо започнахме да си общуваме нормално и тоя мечо ли е мечка ли, не знам, пак почна да простее и злобее във форума. Явно наистина трудно схваща, пък после що не го избрали за шеф на 'Соц.дейности' ли беше? Другия път се допитайте до мечо и не пишете 'икономически измислици' по тестовете, че са под нивото му. И всички комшии на кмета - вън от конкурсите.

Да живее геният на гениите МЕЧО и неговата велика 'компания' от подобни животинки, пълзящи по форумите...!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: юpиcт 2]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 20:23



Много юристи се намесихте.Я почнете да проверявате нещата които се пишат а не да плашите хората, че да ви оставят да се кротувате и правите каквото си искате.вие още малко ще започнете да ни изпращате в Белене или изселвате както преди време правехя накои органи.Браво на вас демократи!





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: мeчo]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 22:04



Имам въпрос към мечо - Кои сме 'вас' и кои сме нас? Хайде да се раберем? Истината е, че наистина спряхте да влизате с предишните си имена- не че и преди не се преобразявахте, но защо си сменихте кожите съвсем? СТРАХ ЛИ ВИ Е? Вече ги няма описаните 'герои', но езикът и злобата са същите? И клюкарските маниери, и простотиите! Скрийте се съвсем, ако ви харесва в Белене- може да го уредим, ама то ще вземете да спретнете там един Белински форум и хората там ще пропищят и те от вас. Ние сме добри хора- никому не желаем злото, така че стойте си тука - "ние ви обичаме!".
Само да се разберем кои сме 'вас' и кои нас?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ТРЕТИ ПЪТнови [re: юpиcт 2]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 08:13



Ами то затова си има горе вляво едно червено поле наречено Нов потребител. Влизаш в него правиш си официална регистрация, като декларираш името си и личните данни и айпи адреса от който влизаш, потвърждаваш, че си съгласен с правилата на форума и се задължаваш да ги спазваш. И след това си поемаш кръста за всяко влизане тук. Защото администраторите записват всяко влизане от този айпи адрес и се знае, че това си ти. И ако решиш в един прекрасен ден да влезеш като анонимник от този вече регистриран и деклариран айпи адрес, админите веднага те шътват наказателно. Затова ако преброите колко са тези честни хора, които са се регистрирали и са декларирали всичко казано по-горе, ще видите и кои са честните хора в този форум, които са СЕ ЗАДЪЛЖИЛИ ДА НЕ ВЛИЗАТ АНОНИМНО. А всички останали са анонимници, които скрити зад 120 псевдонима си разчистват сметките по между си. Но и те да са наясно, че админите следат и търпят до определено положение. После започват да чистят наказателно. И ако в един прекрасен ден пробвате да влезете тук и получите съобщение на англииски ' ВИе сте изгонен от този форум " да не вземете да кършите ръце безпомощно.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.