Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 16.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема В кое училище е по-добре?нови  
Авторнeти (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 13:58



Дайте си мнението за училищата в Елхово. Къде е най добре да учат децата ни?



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Автормитko (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 14:24



Аз мисля че Кирил и Методий е по хубавото училище в града ни. Двете ми деца учиха там и съм доволен.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: митko]  
Авторgre (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 14:34



И аз ще имам първокласничка на есен и мисля да я запиша в Кирил и Методий



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Автордoни (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 16:46



в ПУЦ-а е истината...



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: нeти]  
Автортaнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 20:31



Паисий е №1 - директорите, учителите и учениците ............



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: тaнчo]  
АвторEлxи (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 22:05



Навремето когато аз бях ученичка, сиреч първокласничка някъде средата на 80-те Кирил и Методий беше класи над Паисий.. Но, тогава директор беше Ракаджиева Бог да я прости. Така и не завърших среднтоо си образование в Елхово, но зная че години наред К и М се смяташе за по - квалитетно. То зависи много и къде живеете, избери по - близкия вариант..



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: дoни]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:39



Истината не е в ПУЦ а в Пайсии Хилендарски. Там се дава истинско образование. Училището не разчита на красива и лъскава фасада , а на дейни и работещи учители. Детето ми е там и съм много доволен. Вадят му душата за да го учат и успяват на сто процента.



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Eлxи]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 14:13



КИРИЛ И МЕТОДИИЙ и ГИМНАЗИЯТА иска ли питане





Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: xa]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 18:40



Аз съм учила в "Паисий" и съм много доволна от образованието, а учителите са наистина добри. Няма да си защитавам само моето училище и да оплювам другото(както виждам, че правят някои хора). Ще кажа само, че дали един човек ще успее, си зависи от самия него, от желанието, усърдието, трудолюбието и отговорното отношение! Познавам се с изключително умни деца и от двете училища!
И все пак: Ако говорим за оценки и успех - сравнете резултатите от изпитите за кандидатстване и представянията на ученици от олимпиади и ще видите, че статистиката в последните години е в полза на "Паисий".



Тема Re: В кое училище е по-добре?нови [re: Цвeти]  
АвторHrisi (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 18:51



И аз съм учила в "Паисий" и мога да кажа, че образованието, което получават учениците там, е на много високо ниво. "Паисий" си създаде традиция в олимпиадите, има много добри представяния на националните, докато учениците от "Кирил" не могат да се похвалят с кой знае какви сериозни постижения, а си имат самочувствието на учени колкото Айнщайн! "Паисий" е учебното заведение, в което се поставят основите на новите знания! И уменията на детето ви ще се оценяват не защо сте известни хора от града, а защото са си умения!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.