Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 16.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметище  
Авторelhovliqta (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 06:47



Аз лично смятам че да.......





Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметищенови [re: elhovliqta]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 08:54



аз смятам че превърна града в сметище , а нас в боклуци които се жалват по форумите за проблемите на града, а нямат достъп до него за да ги поставят открито. Всъщност може би не ние писачите сме боклуците, а тези които завардиха вратите на кмета за свободен достъп и мажат и блажат пред него за да му държат и очите затворени и ушите глухи. Има един тъмен призрак в общината, който броди и командва. Името му е Христо Петев. Той е истинския погазвач на демокрацията в Елхово. Не е Дянка Андонова, не е този или онзи. Петев е отговорен за всички простотии, които стават в последно време. Този човек е вреден за обществото на Елхово и трябва да бъде елиминиран от управлението на града ни. Всичко което прави и предлага е за негова лична изгода и употреба. Със своята некомпетентност завлича кмета по надолнището и в същото време руши авторитета му пред гражданите на Елхово. Той е истинския виновник за всички лоши неща, които се случват в града. Той стои зад закриването на хирургията, училищата, болницата. Той е в дъното на всички злини на този град. Единственото хубаво нещо е, че Киров не се подведе да го назначи за зам. кмет, че кой знае тогава колко още неща щеше да съсипе.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметищенови [re: мнeниe]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 09:23



по повод болницата, вчера видях една моя леля и знаете ли какво ми каза
ходила до болницата била зле според лич.и лекар трябвало да постъпи в болница ,но и казали ,че няма празни места тя настояла и я приели и за нейно учудване стаите били празни имало двама трима души само И КАКЪВ Е ИЗВОДА ЗАЩО НЕ ПРИЕМАТ БОЛНИ КОИТО СИ ПЛАЩАТ А В СЪЩОТО ВРЕМИ РЕВАТ ЧЕ НЕ МОГАТ ДА СВЪРЖАТ БЮДЖЕТА СИ
ДРАГИ ЕЛХОВЛИИ ТУК ПАК СТАВА НЕЩО ,КАКТО КОМУНИСТИТЕ РАЗСИПВАХА ПРЕДПРИЯТИЯТА ЗА ДА ГИ ВЗЕМАТ ЗА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ ТАКА МИСЛЯ ,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ И С НАШАТА БОЛНИЦА ЖАЛКО ЧЕ СМЕ БЕЗСИЛНИ



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мнeниe]  
Автормarи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 14:24



Според Вас кой е най-подходящ за кмет?Хайде да го изберем най-накрая,ами не само да ги плюем..........Дебат трябва да има,не само предизборни обещания!!!!То лесно да ги плюем..........хайде да изберем един дето не е бръкнат в лайната,трудно ще стане защото повечето са бръкнати,но решение винаги се намира!!!!!!И най-важното е ,че това става когато хората са обединени и мислят разумно.А НЕ САМО ДА СЕ ПЛЮЯТ И ДА МИСЛЯТ ЗЛОТО НА ДРУГИЯ!Не се мразете !



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мarи]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 18:14



мари далеч съм от мисълта да плюя някой това не е в мой стил,но кажи мила като гледаш какво става в Елхово не се ли дразниш
Да има кои да е кмет на Елхово честен но те го прогониха умно момче е начетено Христов шефа на музея ,но като гледам и него оплюха



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: poни]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 10:25



Който познава Христов лично знае много добре че той е честен и почтен и няма да се вържи на писанията тук. Ама за другите оплюти не виждам някой да сее изказал в защита, което означава само едно, че писанията за тях са верни. Да живее форума и гласа на истината.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мнeниe]  
Автормarи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:01



Доколкото ми е известно,този човек за който говорим не се ли има с кмета?Или аз греша?И само той ли става в този град?Трябва ни предприемач........Един ли няма в тая община дето да не става,това е жалко и трагично.........Градът умира бе хора..............Ами има една жена заместник кмет мисля,че се казва Пепа?За нея нищо не съм чула лошо?



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: мarи]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 19:17



Ами няма как да чуеш, защото е свястна. То по това си личи, че писанията на хората в този форум са 95 процента истина. Защо никой не казва нищо лошо за Пепа Кичукова или за Венета Димитрова- защото са злато. Защо един куп народ оплю Андонова , Киров, Катя експертката и още разни други в общината. Защото са наистина боклуци. Ето какво значи свобода на словото. По това се разбра, кои са свестните хора в нашия град и кой са боклуците.Колкото и това да не се нрави на самите боклуци и да им се ще да се защитят.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Kpyм]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:05



Браво Круме и аз взех да си променям мнеието за някои хора в този град.



Тема Re: Превърна ли новият градоначалник Елхово в сметнови [re: Kpyм]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:13



Киров е оценил Пепа и Венета подобаващо, Круме...Той направи първата Зам.Кмет, а втората секретар. Така че, правилна е явно преценката му за тия жени. Аз също приветствам този негов избор в екипа му!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.