Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 20.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема АРХИТЕКТ СИВКОВАнови  
Авторcтpoитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 17:18







Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтpoитeл]  
Авторизбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 13:28



Коя е Госпожата ? Ааааа наша съгражданка Председател на инициативен комитет по време на изборите на господин Димитров! Верен служител в общината ,помогнала на много бизнесмени да осъществят мечтите си Да инвестират в град Елхово . стига да намериш верният път към сърцето й !



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: избиpaтeл]  
Авторysata (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 20:25



на мен лично ми е помогнала и ако не беше тя щях да избягам от Елхово което значи едно младо семеиство по малко.Бих искал да и благодаря.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: ysata]  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 21:19



Ами отиди и дори и целуни ръка като си пие ментичката на дървеното с Васята и накой други хорица!





Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: ysata]  
Авторheer (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 08:59



И на мен лично ми е помогнала - а и не мисля, че е върнала някой!!! Винаги е била отзивчива и готова да помогне с каквото може! пък къде и с кой си пие ментичката не е ваша работа - тя човек като всички останали - не виждам нищо лошо в това да си пие ментата с някой!!! Може ли да сте толкова злъчни? Вие сигурно сте "света вода не напита"?



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: heer]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 09:58



Не сме злъчни, ама да я пие в извънработно време



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: мнeниe]  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 11:34



Ама то при Петър всичко може вече.те като го гледат какво прави,що хорицата и те да не кръшнат през работно време.



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: heer]  
Авторcтaмeн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 22:35



ЕЕЕЕЕЕЕ, голяма лапачка е тая г-жа. Де що има нещо за проектиране в тая община през нея минава, пък аз не съм много в час със законите, ама май няма право да проектира, там където е главен архитект!?



Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: cтaмeн]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 08:31



Ами само тя ли?нали е в тандем с Таня от техническа.всичко минава през двете госпожи.Ако отидеш за нещо при Сивкова,тя те праща при Таня,като казва,че друг не може да и свърши работата.И така, на на теб и дай на мен.И това се върши през работно време.





Тема Re: АРХИТЕКТ СИВКОВАнови [re: мeчo]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 01:57



Защо плюете и едновременно с това си признавате,че не познавате законите?Гражданин съм на този град и започвам строителство в него. Бях при въпросните дами като клиент.Въпреки междусъседските проблеми, които имах, те успяха да ги решат, за което съм много благодарен. А проектите ми изготвиха архитекти от Ямбол.От тях разбрах, че за да се изготви проект е необходима специална програма за чертане, както и специален плотер за чертежите. Едва ли в общината имат тези придобивки, защото скицата, която ми издадоха си беше чертана ръчно, а не на компютър. Така че, съмнявам се дали могат да правят проекти в работно време.А какво правят в свободното си време си е тяхна работа. Вместо да плюете, замислете се защо Елхово си няма архитекти. Има млади завършили и учещи в момента архитектура, но едва ли ще се върне някой. Може би заради такива плюещи като Вас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.