Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 18.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТАнови  
АвторDoktora (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 23:40



Какво мислите за това което се случва по Българските пътища и магистрали на война не се дава толкова жертви колкото на година в българия
ДНЕШНИЯ ДЕН ЗА ГРАД ЕЛХОВО Е ДОСТА ПЕЧАЛЕН С ПОРЕДНИТЕ ЖЕРТВИ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА



Тема Re:" елементарно Уотсън...." [re: Doktora]  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 07:34



обрахме боклуците на Авропата и решихме,че караме талигите на светиите.Пътищата ни водят всички към ада,защото да се прави път/ремонтира,означава нагушване на правещите,а не наистина ремонт!Съзнанието ни на пра-исторически хора се "комбинира"с агресия,достойна за превръщане в енергия,която би поставила на колене целия рязан свят!Шофьорски курсове на практика няма,защото инструкторите гледат как да вземат пари,но запазят моргите си.По пътищата ни плъзнаха чужденци,които никога не са ни броели за нещо повече от човекоподобни.... е,има и др причини/оправдания!



Тема Re:" елементарно Уотсън...."нови [re: бoдилчeтo]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 09:36



да пътищата ни търпят критика,но да обвиняваме чуждистранните шофьори за нашите грешки не....
знаете ли колко коректни са те,как дават предимство /е може и от тях да има изключения но много малко са/ докато нашите шофьори като предприемеш изпреварване усилват скоростта мен лично ми е било много яд за това защото много пъти ми се е случвало или не спазват дистанция овряни в твоята кола
съжалявам за хорицата не знам как е станало ,но са преживяли със сигурност голям ужас
да колите които внасяме от чужбина са стари ,но какво да се прави като сме бедни това можем да си позволим,но ако имахме хубави пътища нямаше 70% от вниманието на шофьора да бъде в гледане да не влезе в някоя дупка
та ние сме гении я пусни някои шофьор от друга европейска държава дето могат да заспят по пътя========= как ще се справи,та той няма да има време кое по първо да гледа колите,дупките или пътя УЖАС........................



Тема Re:" елементарно Уотсън...."нови [re: poни]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:06



Съгласен съм с Вас, всичко е заради тази митница. От нея тръгнаха бедите.



Тема Re:" елементарно Уотсън...."нови [re: Пeпo]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 19:32



Да много хора загиват от Елхово тази година по пътищата. Но не мисля че се дължи на митницата. Макар че сигурно ще става още по страшно.



Тема Re:" елементарно Уотсън...."нови [re: Mepи]  
Авторkoмшия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 18:32



Ще става.................затворят ли Капитан Андреево ще бъде ад.



Тема Нова катастрофанови [re: koмшия]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 21:27



Явно вече става защото за два дни две катастрофи с тирове по направлението за Ямбол. Какво ще стане по късно само може да се гадае.



Тема Re: Нова катастрофанови [re: Aни]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 17:11



Ами катастрофите ще станат повече.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.