Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Градския парк......нови  
АвторCИCИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:06



Шокирана съм от състоянието на градския парк. Вчера заведох децата си там да играят, но се оказа че от трева и боклуци няма такава възможност. Защо това чудесно място за отдих е оставено на произвола?



Тема Re: Градския парк......нови [re: CИCИ]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:16



не знам не съм общинарка те в момента сигурно четат нека отговорят компитентно
аз знам какво ще кажат ,няма пари за поддръжка, но не е така плаща се на сума безработни цигани ,но ако ги накарат да поработят малко парка ще светне пък полицията да не варди главната улица само ами да се поразходи до парка да наблюдава и гдбяваааааааааааааа ако някой счупи нещо
/това е само мечта разбира се те главната не могат да опазят/кофите за боклук/ та парка ли
според мен те си вземат паричките само и тренират ходене ,но не бързо ходене



Тема Re: Градския парк......нови [re: CИCИ]  
Авторщшcзиз (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:29



Наистина е ужасно и плачевно състоянието му-то че сме бедни бедни сме , но защо ли пък сме и мръсни......................?!



Тема Re: Градския парк......нови [re: щшcзиз]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:56



И аз това питам всеки път като идем там. Къде изчезват непрекъснато кошчетата за боклук. Защо няма никъде по тая алея една чешма, че децата да могат да пият вода. Едно заведение даже няма където хората да отседнат и да отмарят докато децата си играят на катерушките и люлките. Не се иска кой знае колко.



Тема Re: Градския парк......нови [re: GOGO]  
Автор doktoras (непознат )
Публикувано28.05.08 11:52



А ми за съжаление ще е така докато сряда и събота всички тези панаерджий не се научат каде да изхвърлят хартийте и торвичките си и ред други неща тук е мястото на Общината да се намеси и то доста строго има си наредби и всички трябва да ги спазват а относно чупенето на пейки и кошчета то е до съзнанието и въспитанието на всички нас
Как сме въспитали децата си





Тема Re: Градския парк......нови [re: doktoras]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:58



Трябват солидни глоби. Това е спасението и стабилна охрана.



Тема Re: Градския парк......нови [re: мнeниe]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано07.06.08 09:39



Привет
И от този форум ще отправя едно предложение към Кмета и всички общински служители който отговарят за паркове и градинки
Не веднъж е коментирано да се оправи осветлението в градския парк
да се подържа и почиства редовно тревните площи също някой беше споменал за чешмички по алеята нека да го направим приятен и достъпен за хората до по късни те часове някога имаше осветление и беше приятно да се разходиш след дълъг работен ден нека правим повече красиви и приятни неща за всички нас





Тема Re: Градския парк......нови [re: doktoras]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 18:00



Докторе, да ти кажа... Последното улично осветление беше охранявано десетина нощи. Въпреки охраната няколко лампи бяха счупени. След махането на охраната осветлението издържа на набезите на нашите млади съграждани точно две нощи. Някъде предложих да се организира общинска охрана. Това също няма да спре набезите на пияните младежи, но поне може да се търси отговорност от някой за счупени пейки и лампи и т.н. Идеята не е моя и сигурно вече се работи по нея. Може би тези които рушат трябва да направят нещо в този град и да им се свиди за да го пазят от себеподобните. Не знам ще ми се да видя хубави неща тук, но знам, че ще бъдат разрушени за дни.





Тема Re: Градския парк...... [re: мнeниe]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 18:15



Супер е това с глобите. Как ще ги плащате бе хора. Ще се хванат десетина хайванина, ще се напишат актове и какво? Ще хукне всеки баща да търси връзки да спасява отрочето. Знаем ли къде ходят и какво правят децата ни? Как бихме реагирали ако разберем, че децата ни са трошили нещо в града? Замислете се първо над това, какво може да направи всеки един от нас и после търсете общината. Заяли сме ги там, а те няма да ни оправят проблемите.



Тема Re: Градския парк......нови [re: 6666]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано10.06.08 05:09



ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙ Шестак може да се реши проблема бре и то бес да се налагат глоби и актове
Например Като рушат мойте деца и като е констатирано това деяние на малолетния или малолетната още на другия ден ще ме заведат на местото с палавниците и докато не поправя всичко нема да си ходя бре
А да видим дали на следващия път сйнът ми или дъщерями ще рушат нещо А
Ти какво ще кажеш






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.