Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови  
АвторMЪДPEЦA (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 01:01



КОЙ СЕ МЪЧИ СПОРЕД ВАС ДА НАМАЛИ БЕЗРАБОТИЦАТА , СПОРЕД ВАС БЕ ХОРА------ ЗАЩОТО АЗ ЗНАМ, ЗАТОВА ДА ВИ ОТВОРЯ ОЧИТЕ. МИСЛЯ СИ , ЧЕ НЕ ВИЖДАТЕ ПО ДАЛЕЧ ОТ НОСОВЕТЕ СИ.
ПРОГРАМИТЕ ЗА КОИТО РАБОТИ Г-Н КИРОВ ЩЕ НАПРАВЯТ ТОЧНО ТОВА С ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА ---- ЩЕ ВИ ВДИГНЕ СТАНДАРТА НА ЖИВОТ, АМА ВИЕ СТЕ КОНСЕРВИ И ДОКОЛКОТО ЧЕТА НЕ ИСКАТЕ ДА СЕ РАЗВИВАТЕ...
.....................АКО НЯКОЙ МЕ ИЗЛЪЖЕ ЩЕ ГО ЗАПЛЮЯ С ЧИСТА СЪВЕСТ.........
..............................НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ РАЗВИТИЕТО НА ГРАДА...............................
........СЛУХА ЗА ТОЗИ ГРАД ЗАПОЧНА ДА СЕ НОСИ И С ХУБАВИ НОВИНИ............



Тема Re: ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови [re: MЪДPEЦA]  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 08:19



Мъдрец като си толкова мъдар и запознат ,кажи колко места има осигурени за работа откакто е кмет Киров.А кажи и колко осигурени бяха закрити заради неговата компететна намеса.





Тема Re: ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови [re: нeзнaйko]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 12:14



абе незнайко ,ти като не знаеш не пиши,а щом си многознайко
кажи ми като беше стария кмет защо никой не инвестира в Елхово ами в Ямбол,защо толкова много елховлии пътуват за Ямбол
ЗАЩО ЛИ?????????????????????????????
ЗАЩОТО НЕ ИСКАХА ДА БУТНАТ В ДЖОБА НА ДИМИТРОВ И ТОЙ ГИ ОТРЯЗА ,ХА СЕГА ПЪТУВАЙТЕ ДО ЯмбОл



Тема Re: ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови [re: MЪДPEЦA]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 15:01



ПРОБЛЕМА НЕ Е САМО В ЛИПСАТА НА РАБОТНИ МЕСТА!ПРОБЛЕМА Е В ЖЕЛАНИЕТО НА ПОВЕЧЕТО БЕЗРАБОТНИ ДА РАБОТЯТ!КАРТИНКАТА Е ЯСНА- НЕ НИ СЕ РАБОТИ!НЕ НИ СЕ РАЗВИВА!КОЙТО ТЪРСИ НАМИРА!НАМИРА И НАЧИН КАК ДА СЕ ДОКАЖЕ.ЗНАМ КАКВО ЩЕ ОТГОВОРИТЕ ПОВЕЧЕТО-ТО ВРЪЗКИ ТРЯБВАТ,ВСИЧКО СИ ИМА ЦЕНА...И ВСЕ ОТ ТОЯ РОД.ОСВЕН В ОБЩИНАТА ИМА И ДРУГАДЕ КЪДЕ ДА СЕ РАБОТИ!ХА ЗАХВАНЕТЕ МЕ СЕГА ,ЧЕ ДА ВИ КАЖА...



Тема Re: ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови [re: TRUE]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 15:40



Тук сте много прави, работа и скъсани гащи колкото щеш, но друго си е на чаршията... Търсил съм хора за работа, но никой не иска да се изцапа. На неграмотен мърльо трябва да плащаш по 20 лева на ден за да ти свърши нещо и колко бели ще ти направи... Виж в Турция и в Македония, и в Гърция не може да видиш незасята земя и бурени, но тук??? Точно тези с големите ости могат да отидат да поработят. Срамен труд няма, а и аз примерно бих си взел работлив и незавършил сътрудник, по добре е от много образован и мързелив.



Тема Re: ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови [re: poни]  
Авторзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 19:54



Ами рончо,кажими сега кой инвестира толкова много,че спряха хората да пътуват до Ямбол. Защото и на овчарина ли иска да му бутнат в джобчето.ами нали обещава големи работи,работни места,отворени врати на общината/а някой да влези сега в общината.портиерките са като някй цербери и на.........../прозрачност във всичко и е ама ти си от тях и ги знаеш много повече обещанията!





Тема Re: ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови [re: знaйko]  
Авторi can (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 10:33



Знайко кажи за какво си искал среща с Кмета и не са те допуснали? Обади ми се и аз ще ти съдействам...ако естествено си ходил и не са те допуснали, в което дълбоко се съмнявам...Киров приема всички...но ако мислиш с рушвет незаконие да искаш - при него тия не минават...Да ти е ясно...А Киров работи по инвестициите...и скоро ще се уверите всички тук плюещи...



Тема Re: ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови [re: i can]  
АвторKpyм (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 15:47



Ами аз съм искал два пъти среща с кмета Киров и ти пуста секретарки каза че е зает докато той всъщност си четеше вестника в стаята. така че а недей да се напъваш холан, че от гранитовски селянки сме на тоя хал.



Тема Re: ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови [re: Kpyм]  
Авторi can (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 15:54



Съжалявам....Круме..не съм секретарката...и не обиждай...кой те знае и теб от къде си..а Киров не чете вестници...четат ги общинарите..много ми е интересно като не си получил достъп, от къде ли си видял че чете той вестник..през врата виждаш ли бе...? а да не говорим, че вратите към кметския кабинет са 2



Тема Re: ЗА БЕЗРАБОТИЦАТАнови [re: poни]  
Авторiiiiiiiiiiiuuuuuu (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 19:30



(puke) napravo mi se povra6ta ot toq grad.....Ama nema na kade






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.