Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 25.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: 124]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 10:08



Да така е направи много. И не само той. Ами Мария Петрова и нейната фирма колко безработни прибра.



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: мнeниe]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 14:50



виж за Мария Петрова не съм съгласен тя две думи не може да обели добре,че беше той,пък как стана общ.съветник,нач.на банка?



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: poни]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 14:53



То за да си добре във финансите не се иска да можеш да говориш, а да смяташ.



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: Пeпo]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 16:20



АБЕ ПЕПО ПРИЯТЕЛ ТЕ И СМЕТКИТЕ И СА ТОЛКОВА КАТО ГЛЕДАМ КОГО Е СЪБРАЛА СУМАТИ МАГАЗИНЕРКИ И СЕКРИТАРКИ Е ИМА И НЯКОЙ ДРУГА СЧЕТОВОДИТЕЛКА ДЕ



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: POHИ]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:52



Няма значение нали получават пари от направени отчети.



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: 124]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 14:28



абе и петрова и мн други направиха пари благодарение на чобана , ама аиде и да ne забравяме факта как се постига това( с измами) , иначе пак казвам евала за акъла и за тва , че първи се е сетил да го направи. ама повечето хора от този гр дето са покраи него са мн тъпи и ограничени. а и за обсъветник и за счетоводител се иска да си общетлна личност , а не само да си гониш лич. интерес като г-жа петрова.



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: POHИ]  
АвторS4ETOVODlTEL_66 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 15:55



За първи път влизам в този форум и съм направо възмутен.
Абе вие които оплувате хората и им четете парите КАКВО СТЕ НАПРАВИЛИ В ТОЗИ ГРАД????
1.Относно Мария Петрова,това е една много интелигентна и кадърна жена и всичко което е постигнала е благодарение на нената упоритост и неуморна работа.
2.Относно Михаил Чобанов,евала на момчето за всичко.
3 Относно Петър Златанов,също евала,
а относно наемите,незная кой как си фантазирате,че взима най-високите,но както знаете ги събират други хора и не е тайна каква е сумата и знаете ли какви са за цялата сграда-1900лева,от които той плаща 20% ДДС И 10% ДАНЪК ПЕЧАЛБА,общо 30%,което значи че чисто му остават 1330 лева,от които плаща годишен данък смете и данък сгради 1200 лева,това не е ли срамно бе,какъв буклук изхвърлят тези магарини,тогава на ресторантите колко трябва да е данъка-15000 лева годишно ли.
Също така фирмата която прави новогодишната украса на общината за 2007 година прави и неговата,момчето от Ямбол ми е познат и знаетели като му правите сметката каква е била цената????-----2460 левае,ми то на общината сигурно е било по малко.

Извадете и това от 1330лева на месец.
А дето Леонид му я продаде на 5 пъти по висока цена-145000 лева и ремонта му около 200000лева.
Що не сметнете за колко години ще сие възвърне инвестицията.
Сигурно няма да е йив.
Това го знаят всички за цената на ремонта,понеже фиермата от Бургас,която я прави спа 20 дена в хотела до Яница и като пиеха кафе на терасата,кафето на Иван,сее чудеха този човек луд ли е да ги дава в Елхово???

Ама полесно е да правите сметката на хората аа.

400 или 500 лева наем много ли е за този лукс???
Ако е ваша по 100 лева ли ще искате???


Я си помислете.

И аз като фирмата от Бургас мисля че е луд ама той си знае..

А Михаил Чобанов ако не беше той половината от тези дето работят за него щяха да са на улицата,еевала пак казвам.То ви е много лесно да му смятате печалбата,ами разходите му а.
Тези хора пара искат,не усмивки.
Вижте Дидо какви коли си купи и как си направи къщата.

Евала на всички.
Нещо да ме опровергаете.





Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: POHИ]  
АвторS4ETOVODlTEL_66 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 15:59



За първи път влизам в този форум и съм направо възмутен.
Абе вие които оплувате хората и им четете парите КАКВО СТЕ НАПРАВИЛИ В ТОЗИ ГРАД????
1.Относно Мария Петрова,това е една много интелигентна и кадърна жена и всичко което е постигнала е благодарение на нейната упоритост и неуморна работа.
2.Относно Михаил Чобанов,евала на момчето за всичко.
3 Относно Петър Златанов,също евала,
а относно наемите,незная кой как си фантазирате,че взима най-високите,но както знаете ги събират други хора и не е тайна каква е сумата и знаете ли какви са за цялата сграда-1900лева,от които той плаща 20% ДДС И 10% ДАНЪК ПЕЧАЛБА,общо 30%,което значи че чисто му остават 1330 лева,от които плаща годишен данък смете и данък сгради 1200 лева,това не е ли срамно бе,какъв буклук изхвърлят тези магазини,тогава на ресторантите колко трябва да е данъка-15000 лева годишно ли.
Също така фирмата която прави новогодишната украса на общината за 2007 година прави и неговата,момчето от Ямбол ми е познат и знаетели като му правите сметката каква е била цената????-----2460 левае,ми то на общината сигурно е било по малко.

Извадете и това от 1330лева на месец.
А дето Леонид му я продаде на 5 пъти по висока цена-145000 лева и ремонта му около 200000лева.
Що не сметнете за колко години ще сие възвърне инвестицията.
Сигурно няма да е жив.
Това го знаят всички за цената на ремонта,понеже фирмата от Бургас,която я прави спа 20 дена в хотела до Яница и като пиеха кафе на терасата,кафето на Иван,се чудеха този човек луд ли е да ги дава в Елхово???

Ама полесно е да правите сметката на хората аа.

400 или 500 лева наем много ли е за този лукс???
Ако е ваша по 100 лева ли ще искате???

А относно терасата Рони,ми той им скри грозната мазилка с еталбонда,сигурно само той е е15000 лева


Я си помислете.

И аз като фирмата от Бургас мисля че е луд ама той си знае..

А Михаил Чобанов ако не беше той половината от тези дето работят за него щяха да са на улицата,еевала пак казвам.То ви е много лесно да му смятате печалбата,ами разходите му а.
Тези хора пара искат,не усмивки.
Вижте Дидо какви коли си купи и как си направи къщата.

Евала на всички.
Нещо да ме опровергаете.





Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: NAP]  
АвторS4ETOVODlTEL_66 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 16:04



За първи път влизам в този форум и съм направо възмутен.
Абе вие които оплувате хората и им четете парите КАКВО СТЕ НАПРАВИЛИ В ТОЗИ ГРАД????
1.Относно Мария Петрова,това е една много интелигентна и кадърна жена и всичко което е постигнала е благодарение на нейната упоритост и неуморна работа.
2.Относно Михаил Чобанов,евала на момчето за всичко.
3 Относно Петър Златанов,също евала,
а относно наемите,незная кой как си фантазирате,че взима най-високите,но както знаете ги събират други хора и не е тайна каква е сумата и знаете ли какви са за цялата сграда-1900лева,от които той плаща 20% ДДС И 10% ДАНЪК ПЕЧАЛБА,общо 30%,което значи че чисто му остават 1330 лева,от които плаща годишен данък смете и данък сгради 1200 лева,това не е ли срамно бе,какъв буклук изхвърлят тези магазини,тогава на ресторантите колко трябва да е данъка-15000 лева годишно ли.
Също така фирмата която прави новогодишната украса на общината за 2007 година прави и неговата,момчето от Ямбол ми е познат и знаетели като му правите сметката каква е била цената????-----2460 левае,ми то на общината сигурно е било по малко.

Извадете и това от 1330лева на месец.
А дето Леонид му я продаде на 5 пъти по висока цена-145000 лева и ремонта му около 200000лева.
Що не сметнете за колко години ще сие възвърне инвестицията.
Сигурно няма да е жив.
Това го знаят всички за цената на ремонта,понеже фирмата от Бургас,която я прави спа 20 дена в хотела до Яница и като пиеха кафе на терасата,кафето на Иван,се чудеха този човек луд ли е да ги дава в Елхово???

Ама полесно е да правите сметката на хората аа.

400 или 500 лева наем много ли е за този лукс???
Ако е ваша по 100 лева ли ще искате???

А относно терасата Рони,ми той им скри грозната мазилка с еталбонда,сигурно само той е е15000 лева


Я си помислете.

И аз като фирмата от Бургас мисля че е луд ама той си знае..

А Михаил Чобанов ако не беше той половината от тези дето работят за него щяха да са на улицата,еевала пак казвам.То ви е много лесно да му смятате печалбата,ами разходите му а.
Тези хора пара искат,не усмивки.
Вижте Дидо какви коли си купи и как си направи къщата.

Евала на всички.
Нещо да ме опровергаете.



Тема Re: ИМА ЛИ БОГАТИ ХОРА В ЕЛХОВО?нови [re: S4ETOVODlTEL_66]  
АвторCoлoмoн (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 16:19



Защо се ядосваш, Ленче?
Той РОНИ е от кротките, знаеш ли тука какви откачалки има. Влизаш и си плюеш както ти е кеф- тоз не го харесвам, ей тъй, щото не ми харесва, мога да си го псувам на свобода, сега ми е паднало.
Другият ми е приятел - ще го превърна в идол, щото ей тъй, просто ми харесва.
Що нещо се изписа, ще простотия и лъжи, а уж щели да обсъждат - какво бе, задоволяват клюкарския си нагон.
Да бяха само жени, да ги разбереш, женска злоба, ама то дето викат - пази боже от мъжка клюкарка!
Така че, успокой се хората не са толкова глупави да се връзват на всичко, което пише тук. Скоро съвсем ще им писне.
Не се коси, ами ползвай форума на Бургас - там поне има някакви правила написани - ТУК Е ПЪЛНА КОЧИНА !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.