Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 20.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!!нови  
Авторguld (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 18:24



ЗДРАВЕЙТЕ ЕЛХОВО,чета и не мога да повярвам колко злоба,умраза ,дори без сарказъм,говорите ли говорите по знайни и не знайни теми ,разбира се до болка явно касаище ви. Дори не съм предполагал ,че инфантилизма може да да придобие такива размери,макар и доколкото разбирам, мненията са на шепа съграждани ,по един или друг начин не реализирали се успешно в живота и в обществото.Приемам редица мнения колкото грозни и пошли,толкова и миродавни.Инересно ми е защо този клуб се създаде толкова късно,като толкова много агресия,неизвестност и болка е натрупана.Говорим за мафия,коя?.....,до тук разбирам тя е местна и от вън,но от вчера ли е? ЗАЩО В ЕЛХОВО ВИНАГИ ВПРЯГАТЕ КАРУЦАТА ПРЕД МАГАРЕТО? ХОРА ,ОГЛЕДАЙТЕ СЕ! ВЪЗМОЖНОСТИТЕ НА РАЙОНА ЯВНО СА ОГРАНИЧЕНИ,НО КОКВО ПРАВИМ ЕЛХОВЛИИ ЗА ПО-ДОБРО. С ХЛЕНЧЕНЕ НЕ СТАВА.КАКВО ПРАВИМ С ДЕЦАТА СИ,ОГЛЕДАЙТЕ СЕ!Та нали бъдището бе на младите?А,настоящето никога.Е, прави ви чест ,че сентенциите не са това което бяха,това е факт от есенната елховска статистика, а сега защо така? Защо пак този втори акъл на бългърина? На никаго ли не направи впечътление за качеството на учредителната свита, какво мислихте сън ще се размине ,ама не СТАРАТА СЕНТЕНЦИЯ "ПО ДРЕХИТЕ ПОСРЕЩАТ ,ПО УМЪТ ИЗПРАЩАТ "ТОЗИ ПЪТ НЕ МОЖЕТЕ ПРОМЕНИ ,ТЯ Е ОТ ВЕКОВЕ,А НЕ КАКТО ПРЕДНАТА ОТ УВАЖАЕМИТЕ ДРУГАРИ.Това е проблема .Ако не можеш да направиш втората не прави първата крачка. А иначе тук всички са си биз бизе.Пласкамеее . Облечени в коприна жени ... и то какви,абе всичко е на ред.Никой не подава ръка за поздрав,а пита- Как си, какво правиш,сякаш аз ще му свърша работата! ХОРА ОГЛЕДАЙТЕ СЕ ,НАУЧИТЕ СЕ ДА УВАЖАВАТЕ ПОСТИГНАТОТО ОТ ВАС САМИТЕ. УВАЖАВАЙТЕ СЕ ,ЗА ДА ВИ УВАЖАВАТ!!!



Тема Re: ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!!нови [re: guld]  
АвторДoнeв (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 20:35



Не става само с ...акъл





Тема Re: ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!! [re: guld]  
Авторчeтящ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 20:51



Абе хора! Чета ви форума и се чудя.Като се навъдили едни разбирачи...Ама от всичко разбират. Каквато тема се появи и те хоп- миродавно мнение. Че и много клюка знаят...а колко още създават. Само дето не ми е ясно те нещо направили ли са за своя град? дето толкова много милеят за него. То това с косурите и сеира е лесно. Просто се заяждяш...Ама свършете нещо, че и вас да ви харесат. Чета тука, че нови маскари търсите. Може пък вие да сте следващите. Знае ли човек...



Тема Re: ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!!нови [re: чeтящ]  
Авторhard (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 22:44



Четящ, чудно ми е как четеш, като се оказва, че си незрящ.Не виждаш ли че си единственият, който е защитник на сегашните управляващи!Заяждали се хората, клюкарствали...ами да им осигурят работа, че да им запълват свободното време и няма да има проблем, всички ще са ангажирани и няма да им е до форуми разни.Големи предизборни обещания бяха, голяма демагогщина!хората повярвхааха на Киров и хората му, защото търсиха нещо ново и различно, защото не бяха доволни от предишното.Но какво се оказа-сега съжаляват за избора си-това е истината и ти я приеми. А той се оказа че няма смелостта да им се опълчи да промени нещо, няма желание за нищо ново.А ако има няма никакъв потенциал за това.Какво мисля аз ли...мисля че този град има нужда от кмет лидер, а не от кукла на конци, какъвто е сегашния.Сгрешиха хората които мислеха че никому неизвестният Киров ще направи промените, ще е символ на демокрацията в града ни, която уви така и не дойде.този човек някога управлявал ли е някога някого, поемал ли е отговорности, че му стискаше да застане начело на една община.И то каква община-бедна като църковна мишка.липсва му всякакъв опит и авторитет, това че не можел две думи да каже му е последният проблем.Не думите са важни а делата.за съжаление такива няма...Чета тук за проекти някакви, само че никой не казва какви са тези проекти...сигурно за 5000 лв. а разходите за тях са 6000 лв.това са смешни неща, стига да не бе толкова жалка картинката...



Тема Re: ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!!нови [re: hard]  
Автор guld (непознат )
Публикувано27.05.08 22:59



Чететееее, но и дочитайтеееееееее.Един незрящ с мед да го нахраниш,а аз никого не защитавам,напротив-мишената бе изберателя .Няма смисъл от празнословие, от това до тук сме я докарали.Нека не препъваме децата. Все някй трябва да ги научат да ходят.Кой ще раздава престъпулка .Къде ви са поддържниците.Не остана какво да се лапа ,та само помия бълвате, но го правете не като неандерталци.Помислете и кажете нещо смислено,от някъде трябва да се започне.



Тема Re: ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!!нови [re: guld]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 09:39



абе грамотни съграждани никои според мен не против демокрацията в Елхово/освен старите социалисти/,но кажете как да направи нещо в града ни човек като те същите са финансово силни и задушават тези които искат да направят нещо ново.
Казвате клюкарстват добре,кое от това което се е писало във форума е лъжа /изключвам свинари говедари това е глупаво/.
Да мек е Киров трябва с твърда ръка да тропне,но дали има възможност вижте съветниците му, зависи ли всичко от него ?
Аз предлагам някой който знае реда в общината да напише това може да го направи ,но не иска ,а това зависи от съветниците ,за да знаем кой какво прави в тази община иначе става като в държавата ни колективна отговорност и накрая нищо.
Знаете ли имам сведения за община Болярово ,че в момента е много добре въпреки ,че се управлява от социалист/съжалявам само за терора които упражняват там,но вървят напред/
Според мен е добре напредък ,но не бих живял в град с терор над гражданите си, при нас е горе долу същото ,но има поголяма демокрация.



Тема Re: ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!!нови [re: guld]  
Авторguld (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 11:13



Зравейте,нещата в живота не са така прости черезвичайни и случайни, колкото и неприятно да прозвучи,всяка система на управление има за цел да устонови определени порядки на поведение гарантиращи,според заложените и принципи,успех.Естествено мотивацията,хъсът и толерантнастта са определящите черти на изява - пътищата за постигането на същия,и именно стилът е важен. Толерантността ,като наложена и характерна черта за демокрацията, е дразнещото нещто за някой не до там свикнали до сега господа. Та нали от крайната агресия искаме да се разграничим! Но без твърди мерки и респект не става. В природо-естествен план толерантността не води до нищо добро,особено за един организъм,който трябва да е здрав и да работи като единно цяло.Колкото по-малко толерантност има от страна на имунната система,което се определя от високата специализация на имунокомпетентните органи и клетки,толкова по-малко бацили и ракакови образувания.Явно характера е важен,но при нас проблема е отправната точка и посокото на развитието му. След като ЧОВЕКЪТ до сега не е имал възможност да се развие най-добре в тази посока,крайно време е да се позове на симптомите, компетентността и ЗАВЪРТИ мелачката със ситото,все ще остане нещо ,предполагам.А,до колкото до бацилите те винаги ще напират да проникнат през кожата,това им е работата.ЗДРАВ ОРГАНИЗЪМ В ЗДРАВО ТЯЛО. Пък и колкото повечи бацили,толкова по-добра имунна система.ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАСТРОЙКИТЕ.ПЪК И ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ-АНТИБИОТИЦИ КОЛКОТО ЩЕШ.



Тема Re: ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!!нови [re: hard]  
Авторчeтящ (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 21:11



hard, кой те е упълномощил да изразяваш мнението на ХОРАТА. кажи си твоето. И какво според теб е лошо, че някой харесва Киров, така ли? И не съм само аз. Приеми, че има и такива. Ние го избрахме за мандат от 4 години. Ами дай му време да изпълни обещанията си. Кажи за кои проекти не разбра, може пък някой от всезнайковците да знае, да ти обясни и да ти помогне да прогледнеш. и накрая-може би е време всеки сам да потърси своя път...стига сме чакали някой друг да ни даде хляба.



Тема Re: ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!!нови [re: чeтящ]  
Автор guld (непознат )
Публикувано28.05.08 22:08



Напълно подкрепям мнението,за пълен отпор на старо-организираните в този град, похлюпили го и задушаващи,обезсърчаващи и тръгнали да компрометират всеки който е непознат с нравите си т.е. нов човек. Нека глътнем глътка чист въздух бе другари,Асан и той нее ли чиляк. Нов ден нов късмет.Стига с тия сметки!



Тема Re: ЕЛХОВО-ОГЛЕДАЙТЕ СЕ,НЕ СТАВА С ХЛЕНЧЕНЕ!!!нови [re: hard]  
Авторcъвeтниk (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 23:42



Хард...Киров има много подръжници...попитай децата кога са виждали по-красива Коледна украса...П.К. заедно с екипа си направи Коледно красив града ни..попитай учителите-пенсионери кога до сега са получавали Честитка за 24 май...ше ти отговорят - първата и единствена до сега е от Киров и екипа му..и т.н. а що се касае до проектите - доста са и то за много нули..Що се отнася до работата..прав е четящия че всеки съобразно интелекта, амбицията си и образованието си...но най-вече и заради характера и кадърността си..намира поприще където и да е..а песимистично опозиционно настроените неудачници нямат място в града ни..тях ги плаши работата..Питай за проектите и ще ти отговори и самия Киров..иди при него..срещни се..а не се крий зад псевдонима тук..За твое сведение П.Киров не е върнал никой...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.