Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 27.09.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: poни]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 19:11



Подкрепям те с две ръце.Христо Христов е кадърен компетентен и морален.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: Ицo]  
Автор doktoras (Dok)
Публикувано29.05.08 19:41



Абре някой можели да ми каже какво е това читав човек и тази дума читав как да я разбирам
а що се отнася до Хистов на Музея аз също подкрепям добри познати сме





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: doktoras]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:12



Ами сщом сте добри познати и го подкрепяш,значи всяка вечер се подкрепяте на казана да не падне някой от двамцави.





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: xxx]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:19



Чета и ви се радвам. На две положителни мнения веднага ще се родят още толкова отрицателни. Няма как нали сме си от Елхово. Господ да слезе пак ще го очерним. Не че Христо е ангел, но на кой му трябват ангели днес. Ама наистина се чудя възможно ли е да се намери един жив наш съгражданин, чието име да не предизвика поне едно отрицателно мнение...
Няма да стане. Докато този град е пълен с мързеливи, нереализирани, мрачни хора, които освен да клюкарстват друго не правят... Ми няма да стане. Човек, който не е свършил нищо в този живот няма как да оцени труда на другия. Такива безделници в Елхово колкото щеш.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: 666]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:26



Докато този град е пълен с мързеливи,нереализирани,мрачни хора и безделници като теб ШЕСТАК такъв града ще си седи все на това положениел





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: xxx]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:40



Приятелю, тук с това 666 се именуват и други хора, не ме познаваш, не знаеш дали съм мързелив и т.н. Не бих се хвалил, че тук е пълно с отчаяни сърдитковци, но работя и печеля. Правя го тук и ми е супер. Тъжно ми е за всички, които си губят времето да се оплакват. Тук съм само за да си сверя часовника. Човек винаги може да научи още нещо. Не бих си позволил да говоря, за някой, който не познавам, не го правете и вие.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: xxx]  
АвторElitza (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 21:20



разсмя ме от сърце





Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
Автор guld (непознат)
Публикувано30.05.08 16:07



Явно в този град ,хубави неща за добри хора ,и дума и лаф не може да става.Защо така бе люде? За каквото си мислим ,това и ще ни се случва .Дайте го по-ведро ,комунизма няма да се случи никога повече,какво по хубаво от това. Уюта сами трябва да си го създадем.Политиката е мръсна работа,но клюката е гнусотия. Вярно така сме създадени да се учим от грешките и хубавите неща трудно забелязваме. Лошото идва бързо ,худавото трудно. Разбирам ви.Пък и като има малко завист и неудовлетворение от живота, така става-уж все добро гледаме да правим, пък то все лошо намираме.Кажете БАСТА И КВОТО БИЛО БИЛО.ХУБАВОТО НИКОЙ НЯМА ДА НИ ГО НАПРАВИ ,АКО САМИ НЕ СЕ ПОСТАРАЕМ ДА БЪДЕМ ПО-УЧТИВИ ВНИМАТЕЛНИ И ДОБРИ.Сутрин като се събудите усмихнете се,пийте си кафето ,поздравете лъчизрно колегите ,пък после гледайте.....УМ ДА ТИ ЗАЙДЕ,КЕФ ПЪК И РАБОТАТА ВЪРВИ! АМА РАЗБИРА СЕ,И ТОКУ ВИЖТЕ НЯКОЯ СУТРИН НАИСТИНА СТЕ СЕ СЪБУДИЛИ ЩАСТЛИВИ.



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: GOGO]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:10



ЗА6ТО САМО ТЕ БЕ ЖОРЕ?ДРУГИТЕ ДЕТО НЕ СМЕ НА ВИДНИ ПОСТОВЕ КАКВИ СМЕ?И МЕЖДУ ДРУГОТО ПЕПА КЮЧУКОВА НЕ Е ОТ ЕЛХОВО



Тема Re: Кои са читавите хора в града?нови [re: guld]  
Автор444 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:17



Браво Гулд...поздравявам те! Споделям възгледа ти, че с ОРТИМИЗЪМ И ВЯРА в самите нас трябва да се живее. Би трябвало пишещите тук и да прочитат малко и сайта на Общината, за да са по-осведомени. Те хубавите неща не стават бързо. Трябва време, а явно такова НЕ ДАВАТ недоволните и озлобените. Те са за съжаление. Знаят само да плюят, да реват и да МЪРЗЕЛУВАТ.
Юри Шопов приветства за МИТИНГ и обяснява на нас "простите"

какво е МАФИЯ? А кой те назначи Юри? А кой те трае още Юри? Кажи ни по-добре като общинар какви ги свърши, а?
Има ЧИТАВИ хора в града ни! Огледайте се!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.