Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Как се назначава на работа в Елхово?нови  
Автор kalasun (непознат )
Публикувано19.04.08 13:14



Какви са сценарийте, които се използват най-често при назначаване в нашия град?
1. Първи сценарии: ставаш член на някоя Партия / най-често управляващата/ след което при първата подходящо явила се отиваш умалваш на съответния партиен вожд, той върти съответните телефони и след три дни си назначен. Така се работеше по времето на първия ни кмет в демократичните години /лека му пръст/Чунчев.
2. Втори сценарии: съответния Работодател обявява конкурс в петък в 16.45 в бюрото по труда със срок за подаване на документите понеделник 16,45. Ти естествено не можеш да научиш или все пак успяваш да научиш, но естествено няма как да подготвиш документи в толкова кратки срокове и пак се назначава нечий партиен човек в зависимост от това коя партия е на власт. Този сценарии се използва от държавни учреждения, администрации, училища.
3.Трети сценарии При новия кмет: обявява се по законен път свободно работно място в кабелната телевизия и бюрото по труда. Обявява се срок от 10 дни, обявява се начина по които ще се провежда конкурса/ чрез писане на концепция/, обявяват се критерии за подбор по документи. След това се провежда първото класиране по документи на което се оказва, че поради това, че си били подали много хора документите комисията е въвела нов критерии в хода на вече тръгналата процедура на конкурс и са отсяти осем човека / естествено наши хора за които предварително се знае, че отговарят на този нов критерии/ След което се провежда втория тур и в крайна сметка се назначава най-близката семейна приятелка на новия кмет, която се оказва че е най-компетентна да върши управленска дейност в "Социални дейности"с образование на обикновен учител за детска градина. А хората, които имат завършено образование " Социални дейности" не са били написали хубава СТРАТЕГИЯ ЗА РАЗВИТИЕ НА СОЦИАНИТЕ ДЕЙНОСТИ В ОБЩИНАТА. А как една детска учителка, която даже не би трябвало да е допусната до конкурса тъй като няма съответното образование не само се яви, ами и написа най-хубавата концепция. Защото сигурно е знаела месеци преди това каква ще бъде темата и е преписвала от интернет и зубрила като побъркана. А ние всички останали се оказахме некомпетентни и некадърни.

Обръщам се към всички Елховци, ако някой от Вас е станал жертва на някой от посочените сценарии нека влезе тук и опише своя случай. Нека дадем гласност на всички случай на корупция в нашия град. /



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: kalasun]  
Авторoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 17:04



Хахаха. Моето момиче, има още един начин. Отиваш при подходящия началник, вдигаш полата, свалящ гащите и те назначават. На мене това ми беше предложил един мъжкар с увиснал от старост член. Това е Елхово - нашия мил роден град. За какво ли стоим в него?



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oпитнa]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 21:26



Важно е къде се чувстваш щастлив. Аз съм от Ямбол, сега съм в София, но все нещо ми липсва и пълно щастие няма. Които са в чужбина също. След време ще бягаме от мърсотията и напрежението.

Който си е оправил живота в малкият град, той е най-добре. Пътувам по час и половина до работа, после пак толкова обратно и не ти остава време да се усмихнеш.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: Toнзoc]  
АвторXapи Пoтъp (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 12:10



Така е много си прав. Ние всички в Елхово си обичаме града, ама като стават толкова нередности в него, а хората ги е страх да протестират. Не е проблема в пътуването. Всеки от нас може без проблем да пътува до Ямбол примерно и там да си намери работа само 37 км т.с 35 мин път. Проблема е в това, че разни мижитурки и партийци командват парада, разчитайки на страха и робската психика на елховци.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: Xapи Пoтъp]  
Автор elhovliika (непознат )
Публикувано20.04.08 18:41



Мене лично са ме прецаквали по втория сценарии около 3 пъти. Накрая все пак ме назначиха, ама бях вдигнала такава шумотевица в бюрото по труда на Елхово, че те от кумова срама, накрая при поредното постъпило заявление за свободно място първо се обадиха на мене. Така успях. Така че следващия път като Ви прецакат по втория сценария направете един як скандал в бюрото по труда! Тях много ги е страх да не им очернят името!



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: elhovliika]  
Автор kiki74 (непознат )
Публикувано21.04.08 15:47



Аз лично бях чела новина за въпросния конкурс в сайта на община Елхово и сега влязах да я намеря за да я кача тук като доказателство на това , че е вкаран допълнителен критерии за подбор при започнала процедура за конкурс. Обаче познаите какво беше шоковото ми изживяване когато влязох и след като прерових навсякъде се оказа, че тая новина е свалена. Ходи после разправяй, че няма цензура в нашия град. Кой ма Дянке ти нареди на тебе да сваляш новини от сайта на общината. Къде изчезна тая? Айде отговори де!Или се усетиха членовете на конкурсната комисия, че си допуснала фал който може да ги отведе в съда и да оспори назначението на семейната приятелка на Кмета. Киров, Киров, да беше си седял в Бюрото по труда. Бягай докато можеш. Не си за там момче.





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: kiki74]  
Автор bomba_com ()
Публикувано22.04.08 18:53



Аз пък мога да посоча още един начин за назначаване на конкурс, за който скоро научих. Обявява се шефско място в Бюрото по труда. Подаваш си документите, след което се оказва че жена която цял живот не е управлявала а е била в собствената си частна фирма, е допусната до конкурса , а а на друг човек документите му не са класирани на първия тур защото нямал управленски опит. Абе как стана тъй. Никой не разбра. От къде дамата извади документ за управленски опит в администрацията при това за пет години. Никой от останалите не разбра. Ама вече е шеф при това на същото бюро по труда. Е то това е малкото село наречено Елхово.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: bomba_com]  
Авторcтpaнa пo тeмaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 16:45



Предлагам да игледате и този клип. Помислете дали тези са по добри от онези. Според мен всички са боклуци.[url]http://www.vbox7.com/play:0db5025a[/url
А това което ще видите е отговора на кардиналния въпрос: как се назначава на работа и кой назначава.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: bomba_com]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 09:14



jh



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: bomba_com]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 09:20



бомба, кво му се чудиш, новата "шефка" на Бюрото е втора братовчедка на Яна Мерджанова - съпруга на депутата от БСП Атанас Мерджанов, шуробаджанашка история, тривиално, баджанака му, Красимир Дюлгеров също е шеф, на ДВСК - Ямбол, червената мафия не спи, но е временно, отива си Мерджанов, отиват си и роднините, догодина, спете спокойно, хора...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.