Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Що нямаме магазини Бре?нови  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 18:31



Искам да попитам що за монопол имаме в Елхово върху магазините за дрехи. На главната учлица се мъдрят два скапаняшки магазина, в който освен парцали от Димитровград и Илиянци друго няма. До кога Караулана ще държи монопола в града и няма да допуска други търговци на главната улица. Поне да зареждаше собствения си магазин с качествени дрехи. И един свестен магазин за обувки нямаме. Ако не е пазара ще ходим боси.



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: мнeниe]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 12:02



Монопола го държи Караулана , защото плащаше твърди суми на бившия кмет, а може и на сегашния. Другите кандидати просто отпадат поради пречки в процедурите при наемане на парцели за магазини. Защо Дияната се намести в центъра на града? Защото пусна твърдо на кметовете и закупи на смешни цени имотите в центъра.



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: и aз]  
Автор kalasun (непознат)
Публикувано20.05.08 18:56



Не е само това причината, пичове! Елховци искат майка си и баща си за наем на имот в центъра на града. Че кой търговец може да издържи на висок наем в днешно време.И затова продават евтини парцали, зада печелят от надценката.

Истината винаги излиза наяве.


Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: kalasun]  
АвторEмo64 (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 19:47



Нямаме магазини, защото бившия кмет искаше по 30% от печалбата кеш на ръка и тогава даваше разрешително. При новия Ви кмет тия 30% ги иска Овчаров, председателя на общинския Ви съвет.



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: Eмo64]  
Автор2122 (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 20:08



Ама той малко искал.при тия борчове от 150х.лв.към държавата и се говори ,че се е нагълтал с 50х.лв.заеми за изборите да му мисли.така ,че той вижда,че в най скоро време си отива и трябва даже да вдигне мизата,а и му предстои свадба на щерката.





Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: Eмo64]  
Автормилeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 22:40



Абе, хора защо всичко обръщате в пари, печалби, проценти и корупция? Ами кажете, каква е покупателната способност на елховлии. Аз работя в частна фирма и вземам 250 лв. заплата, ако искате се смейте. Плащам ток, вода, телефон и пр. + заем в ДСК. Как ви се струва, а? Има много мои съграждани на същия хал и едва ли им остават парички за дрешки. А че е скъпо и стоката е кофти, спор няма.



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: милeнa]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 15:55



СТОКАТА Е ПРОСТА СПОРЕД ВАШИТЕ ИЗКАЗВАНИЯ ЗАЩОТО КАТО ОТИДЕМ В МАГАЗИНИТЕ ЗА ДРЕХИ ИСКАМЕ ХЕМ ХУБАВО ХЕМ ЕВТИНО, А ТО ТАКА НЕ СТАВА
ХУБАВАТА СТОКА Е СКЪПА А В ПРЕДНОТО ИЗКАЗВАНЕ СЪС ЗАПЛАТА ОТ 250.00ЛВ. ЩЕ СИ КУПИ СКЪПА ДРЕХА ЛИ?
АЗ СЪЩО ИСКАМ ХУБАВИ ДРЕХИ НО ВЪПРЕКИ ДОБРАТА МИ ЗАПЛАТА НЕ ВИНАГИ МОГА ДА СИ ГИ ПОЗВОЛЯ.
НЕЩО КОЕТО МИ СЕ СЛУЧИ В БУРГАС СЪМ ПО СЛУЖБА ВЛИЗАМ В ЕДИН МАГАЗИН И ГЛЕДАМ ЕДНА ТЕНЕСКА СЪЩАТА КАТО В НАШ МАГАЗИН В ЦЕНТЪРА /ЗАЩОТО СИ Я БЯХ ХАРЕСАЛ/НО С 9.00ЛВ. ПО СКЪПА
НА ПАЗАРА КЪДЕТО ПОВЕЧЕТО ХОРА ПАЗАРЯТ ИМАМ СЪЩИЯТ СЛУЧАЙ НО РАЗЛИКАТА БЕШЕ С 2.00ЛВ
Е СЪГРАЖДАНИ КАТО НИЕ САМИТЕ НЕ РАБОТИМ ЗА ГРАДА НИ КОИ ТОГАВА?



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: 666]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 08:41



Така е права си 666. Но наша ли е вината като потребители, че една и съща тениска в Бургас струва една цена , а в Елхово друга. Това е да си търговец. Да направиш проучване на пазара и покупателната способност и да прецениш какво да зареждаш по рафтовете. И като видиш че една стока не се купува да я пласираш на разпродажба. А за заплатата, във всеки град си има хора за всичко. И ако разбираш от търговия ще се прецени за всеки влак какво да предложиш и да заредиш.



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: 2122]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 10:33



124 ТД " Ямбол" СД "Вега 13 - Овчаров и сие" 838112890 гр. Елхово, ул."Търговска" 81-А-4 144454 лева зя данъци и осигуровки към 30.04.2008 г. дължи председателят на Общинския съвет Елхово...



Тема Re: Що нямаме магазини Бре?нови [re: мнeниe]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 17:00



Така е. Всеки влак си има пътници. И за всеки магазин клиенти. Ако имаше конкуренция на магазини, всеки собственик щеше да се стреми да зареди нещо качествено и така да привлича клиентела.а ние нямаше да се чудим от къде да си намерим тоалети и обувки и не само това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.