Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: poни]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 16:49



Прав си Рони. Ако кмета имаше на главата си рамене трябваше до сега д а е престанал да слуша новите си ухажори, а да отвори този форум и да разбере кой го води към пропаста. А какво ще избере пропаста или наПРЕДЪКА който обещаваше е парво само на негов избор. Проблема е в това, че мафията е в общинския съвет. А той е органа който взема решенията по закона. Кмета само е длъжен да изпълнява техните решения. И точно там си личи истинските личности. Или си личност и тропваш по масата и казваш НЕ. Или примирено казваш, АМИ НЕ ЗАВИСИ ОТ МЕНЕ ВСИЧКО Е РЕШЕНО.



Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: poни]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 16:57



споко Рони...той знае какво се пише..макар че като гледам и чета аз лично съм отвратен от безочието на някои хора тук...и особено на тези които бяха с него в предизборна кампания...а после взеха да го плюят..а и на тикава които работят редом с него и само тук са "смели"...обикновен човек е...вслушва се...и не е мижитурка...никой не го води за носа...хубавото е, че е независим, а не партийно обвързан...хубаво е хората тук не само да интриганстват...а да говорят и обсъждат смислено...да предлагат решения на проблеми...какъв е иначе свисъла на тоя форум? Клюкарница ли?



Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: SlSl]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 16:58



боже ,боже колко мъка има на този свят SISI значи почти всички в този форум го разбрахме само кмета не, ама защо?Защото кара други да му четат форума и да го лъжат.Пробуди се КМЕТЕ та нали имаш компютър в къщи ако на работа си много зает или жена ти да прочете и ти вкара нещо в главицата.



Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: знaeщ]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 17:02



Е аз лично предложих какво да направи кмета в един от постовете си. А дано да си достатъчно близък с кмета да му кажеш и за тоя форум и за нещата които се пишат в него. И дано той се вслуша в гласа народен. Че иначе нали знаеш. Народа се научи да не търпи. Стария кмет имаше кой да ги прибере на работа, ама твоя приятел къде ще иде като изтече мандата.



Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: знaeщ]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 17:09



аз не смятам ,че този форум е клюкарница знаещ/с малки изключения/но съм загрижен за града ,за клюките по негов адрес/голяма е вероятността да са верни някои от тях напр.за Зоя Димитрова-хитра е като лисица когато трябва да си наложи нейното/пък и нали виждам какво става.Не се набивам на очи ,но следя всяко действие на кмета,вярно е че е нов но нека да бъде твърд, а не да го мислят за мижатурка,не той да има страх, а общ.съветници от него.
Всяка една процедура свързана с услуга от общината на физически лица или фирми се протака много/не вярвам да са чак толкова заети, че 4,5,6месеца да бавят нещата./според мен или чакат за подкуп или са некадърни да си организират работата/



Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: poни]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 17:12



сиси първо не съм приятел на кмета дори не го познавам лично,но наблюдавам и изказвам мнение



Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: poни]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:00



Радвам се тогава , важното е да бъдеш безпристрастен. Аз се опитвам да предложа някой неща, които са реливантни на твоите. Наистина кмета трябва да спре да слуша общинските съветници. Те го влечат надолу за да могат да го принудят да напусне в един момент доброволно и те да поемат най-после власта към която се стремят. Тогава наистина ще стане пагубно за Елхово. Сега все още има надежда.



Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: SlSl]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:22



Браво Рони, браво Сиси, така се прави демокрация. Наистина за бизнеса нещата се протакат, но я вижте вие двамата, как решенията които касаят интересите на Загорова и Димитрова се прокарват бързо.Ако Киров го е било страх от мечки да не е ходил в гората. Но щом е вече там да започва да варди гората, а не да се крие зад гърба на колективните решения на съветниците.



Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: mnenie]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:27



Ама тук май си имаме и съветници в този форум.



Тема Re: Смрад, лайна и още нещо.......нови [re: moni]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 12:01



ЧЕ ЗАЩО ДА СИ НЯМАМЕ ВЪВ ФОРУМА СЪВЕТНИЦИ,ТО МОНИ АЗ НЕ ЧУВСТВАМ ПО-ГЛУПАВ ОТ ДИРЕКТОРКАТА НА КИРИЛ И МЕТОДИ ИЛИ ПЕНКА....СЧЕТОВОДИТЕЛКАТА??????ИЛИ ЗОЯ ИЛИ ШЕФКАТА НА ДЕЛИ ИЛИ ОВЧАРОВ/ТА ТЕ НЕ МОГАТ СОБСТВЕНИЯТ СИ БИЗНЕС ДА ОПРАВЯТ, КАМО ЛИ ОБЩИНАТА/ ВИЖ НЯКОЙ ОТ СЪВЕТНИЦИТЕ СТАВАТ, ЧЕ ЗАЩО МИСЛИТЕ ХРИСТО ОТ МУЗЕЯ СЕ ОТКАЗА/ТОЙ БЕШЕ ДОБЪР/НО ТЕ ГО ИЗЯДОХА СЪСИПАХА МУ НЕРВИТЕ
ТАКА ,ЧЕ МИЛИ ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА СТАРИЯ ИЛИ НА НОВИЯ КМЕТ НИЕ НЕОТРАЛНИТЕ ЩЕ ГИ КРИТИКУВАМЕ А ТЕ ДАНО ЧЕТАТ ТОВА КОЕТО ПИШЕМ И СИ ВЗЕМАТ ПОУКА ,АКО ЛИ НЕ ДА СИ ХОДЯТ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.