Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 23.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Къде сте всички?нови  
АвторElitza (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 23:55



Какво стана с клубчето? Толкова хубаво потръгна в началото, и много теми се поставиха, а сега се получи едно дълго затишие.Не вярвам темите да се изчерпаха.Или е по-скоро следВеликденско разтоварване? Хайде, споделете кой как изкара празниците, че да се заформи пак разговор.



Тема Тук сме!нови [re: Elitza]  
Авторпpaзничeн (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 16:22



Тук сме всички. Обаче много празници, много ядене и пиене. Не е за сериозни теми в нета. Като има марули и ракия и добра компания на кой му е до това да обсъжда и да си разваля кефа с приказки за кмета и неговите некадърници



Тема Re: Тук сме!нови [re: пpaзничeн]  
АвторElitza (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 19:20



вярно е, 3 дни празници, ядене, пиене, сладка приказка на маса. Но пък, и празниците си имат край и ето, на, животът пак тръгва по старому. Толкова ли не го бива кмета?



Тема Re: Тук сме!нови [re: Elitza]  
Авторpotarpevsh (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 11:45



дето него не го бива, ами и обкръжението му хи4 не става. Въобще голяма набутване си направиха в нашия град като го избраха.А ти между другото защо не отвориш някоя тема. Нали си от Елхово.



Тема Re: Тук сме!нови [re: potarpevsh]  
АвторElitza (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 13:14



ами, ето, на, отворих тази тема. Но пък не познавам кмета, нито обкръжението му, защото не съм от Елхово, но ми хареса клубчето и затова реших да пиша и тук.Имам там роднини, които не съм виждала от памтивека, и както се казва, вече сме се забравили.



Тема Ами ела им на гости! [re: Elitza]  
Авторпpaзничeн (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 17:43



Ами ела им на гости.Може да ти хареса града.А между другото можеш да се включиш с коментари по другите теми.Те са наистина актуални за града.



Тема Re: Ами ела им на гости!нови [re: пpaзничeн]  
АвторElitza (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 18:59



това ми напомня на песента на Ритон " Елате ни на гости". Ама за гости едва ли ще остане време. Моите хора се казваха- Златка и Христо Черкезови и живееха на ул.Ангел Михов / ако все още съществува такава улица/. До такава степен сме се забравили, че не помня даже и какви деца имаха, бяха 2, но не помня точно какви.



Тема Re: Ами ела им на гости!нови [re: Elitza]  
Автор mitko8O (минаващ)
Публикувано05.05.08 22:14



тук стана като ........Имало едно време.....





Тема Re: Ами ела им на гости!нови [re: mitko8O]  
АвторElitza (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 14:35



да и като-----3 дни яли, пили, и се веселили





Тема Re: Ами ела им на гости!нови [re: Elitza]  
Автор mitko8O (минаващ)
Публикувано06.05.08 17:33



Тази е с happy end :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.