Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 23.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> За Елена Йончева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема На Елена...нови  
Автор нoвakoв ()
Публикувано20.08.03 09:11



Добро утро !

Искам да ви попитам... какво мислите за жеста, който направих към Елена ?... говоря за факта, че кръстих цял Балкан на нейно име...а именно- Еленския Балкан

Дали не се поизхвърлих малко, м?... Все пак на мен много жени ми харесват и ако тръгна да кръщавам различни обекти на името на всяка... ще се наложи да разширим територията на държавата



Тема Re: На Елена...нови [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано20.08.03 15:30



Винага да кръстиш нещо Марина.
Ма хем ей тъй по-хубаво нещо да кръстиш.

Добър ден.

Редактирано от Marina на 20.08.03 15:30.



Тема Re: На Елена...нови [re: Marina]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано20.08.03 16:39



Добре, в момента разполагам с едно море. Временно съм го кръстил черно, ама винага го прекръствам

Ти защо спиш до 15:30, м?



Тема Re: На Елена...нови [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано20.08.03 17:32



Аха... точно това море мисля да го инспектирам тези дни. Хууууубавичко мисля да го разгледам от близко и за десетина дни и ще ти кажа дали го харесвам да ми носи името.
Всъщност имах много основателна прична да спя до посочения от тебе час, но не го нарпавих.



Тема Re: На Елена...нови [re: Marina]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано20.08.03 17:58



Добре, аз в момента го поливам морето, за да е всежо когато дойдеш

Как мислиш, какво да кръстя на фуклата... имам една река /засега се казва Дунав/ дали ще и хареса, м? Някакси ми се иска хем да я изненадам, хем да съм сигурен, че ще се зарадва... как може да стане това, ти си жена, измисли нещо



Тема Re: На Елена...нови [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано20.08.03 18:48



Ти ще видиш като дойда. За сега майтап ти се струва.
Дунава да го не пипаш. Към него съм пристрастна.
Виж сега, аз съм жена, но не познавам фуклата. От характера й ще зависи какво да кръстиш на нея. Например, ако е горда, независима и непристъпна кръсти на нея Пирин. Ако е мистична, чувствена и красива прекръсти Родопите. Ако е кротка, спокойна и нежна Стара Планина ще смени името си. И т.н. и т.н. Схвана идеята, нали?



Тема Re: На Елена...нови [re: Marina]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано20.08.03 19:01



А дали да не кръстя на нейно име съзвездие, м ?
Да речем... "Голямата фукла"... кво ше кажеш

Но пък в такъв случай ще трябва да има и "Малката фукла"...нали така

Не знам, объркан съм, ще взема да я питам... или да изчакам да видя появата на онзи, дето не искаш да го обиждаш на животно... да си каже мнението, м?



Тема Re: На Елена...нови [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано20.08.03 21:23



Имаш предвид онзи дето беше осева линия, ама сега си махна осевата линия за да ни покаже една друга линия ли?
Питай го него. Той ясновидец... май.
Само с линиите нещо не може да се справи.



Тема Re: На Елена... [re: Marina]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано20.08.03 22:47



Не е ясновидец, шарлатанин е

Нали виждаш как го гонят, да не мислиш, че щото е познал

И никви линии не ни показва, бяга на зиг-заг




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.