Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 18.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> За Елена Йончева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За Елена...нови  
Автор нoвakoв ()
Публикувано19.08.03 13:03



Ей ПЪТник, тук ли си лигави братко

Виж кого открих, фуклата... седи си сам самичка тука и не дава на никой друг да пише в тоя клуб ... Четох я, страхотни заплахи отправя... затова така си озаглавих темата, да не се усъмни ...

Иначе ми изглежда добър човек, не знам защо се прави на страшна... ние с теб сме и познати...и не вярвам да ни посегне, но нищо не се знае, така че дръж се прилично и от време на време споменавай Елена, РАЗБРАЛИ

Редактирано от нoвakoв на 19.08.03 13:05.



Тема Re: За Елена...нови [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.08.03 13:16



Упс, много се извинявам, понеже на мене фуклата не ми е позната.
За всякакви Елени ли може да се говори?
Никъф шанс нямаш ПЪТник да се държи прилично.
Докато го няма аз ще говоря от негово име... квот си искам.



Тема Re: За Елена...нови [re: Marina]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано19.08.03 13:25



На кого се извиняваш, на мен ли ? Ади нема нужда

Влизай и се настанявай удобно... фукла излезе за малко, но всеки момент ще се върне, така че ще те запозная с нея

Разбира се, че за всякакви Елени, фуклата е широко скроен човек, не би ни ограничила с конкретна такава

Това за ПЪТник го знам, но не мога да му кажа "виж ко, знам че с теб не се излиза на глава, тъй че прави квото си искаш"...къде ще отиде реномето ми в тоя случай, м?

А ти можеш да си говориш, но се съобразявай все пак, когато фуклата е тук... поне докато свикне с теб



Тема Re: За Елена...нови [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.08.03 13:43



Ех, новаков, добър човек си ти.
Да се настаня удобно щото ми предложи, за това така ти казвам.
Извиних се и на трима ви - ти, ПЪТник и фуклата, щото напраооо на тройка ми заприличахте, та си казвам "да не наруша някое крехко равновесие".
За Елена вие по мъжки ще си говорите, а аз за някой Елен може ли да си говоря па макар и сама. По ще ми е интересно.
Онова магаре ПЪТник го знам аз. Като дойде и ше почне да се прехласва по хубавата Елена и ще те увлече и тебе и аз ко ше прая? М?
Ей, туй нещо жегите виж какво правят от мозъка ми... лоша работа.



Тема Re: За Елена...нови [re: Marina]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано19.08.03 14:08



Мне, пак не си разбрала... какво стана с ясновидските ти способности ? По едно време май имаше такива
Значи тройката включва мен, теб и фукла... За ПЪТника остава Елен
Тъкмо ще си се гонят с голи дупета и да не ни занимават. Нито на мен, нито на вас ше са ви интересни

Аз сега съм много спокоен, сигурно се дължи на липсата на ПЪТника, как мислиш ? Но само като се сетя за него и ми се изправя косата... никак не изглеждам добре с изправена коса

Според теб хубавата Елена дали е била чак толкуз хубава, м? Един вид- диалог започвам, да не скучаеш докато дойде фуклата



Тема Re: За Елена...нови [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.08.03 14:31



Нема ме обиждаш на ясновидски способности. Имам си ги, ама понякога малко недовиждам. Ми стара съм вече.
Тука пише долни инсинуации. Ти изглеждаш добре всякак. Нема значение на къде ти сочи косата.
Глей ся, Елена не мое да е била хубава. Сигурно някоя джофра проскубана ще да е била. Не знам защо така мисля, но някакво убеждение има в мене по въпроса. Между другото, имам си един приятел дето казва, че една жена никога не говорела хубаво за друга жена. Знам ли.
Някак си мъчно ми стана за ПЪТника и за дупето му. Ми ко земе че го фане тоя Елен дето ше го гони?!



Тема Re: За Елена...нови [re: Marina]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано19.08.03 15:22



Знам, че изглеждам добре, ко ми обясняваш ...
Исках само да проверя при теб вярно ли е записано

А според мен Елена сигурно е била парче. И ги е моткала и двамата...пък те вместо да седнат като мъже на туба ракия със тава шопска и да решат въпроса цивилизовано, взели че си обявили война... тъпа работа ти казвам Ма така е, като сме прости мъжете... А това за жената дето не таковала друга жена... аз го знам от хиляди години...бе както се казва- евала на друга не правите

Иначе... Елен ше хване ПЪТника само ако последния го пожелае, да речем да изпраскат един тенис, друг начин не виждам...



Тема Re: За Елена... [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано19.08.03 16:35



Хади сега не ми обяснявай какво парче е била Елена, че започвам да са нерва. Да не е само Елена. Ми огледай се наоколо. И други жени има дето могат да моткат двама мъже, че и повече.
Аз ся след малко ще ходя на купон да видим кого ще мотна там.
Хади пък утре аз ще гледам да доведа ПЪТника, а ти да доведеш Фуклата, че нали уж беше излязла за малко, пък то като гледам малко, малко, ма от четири месеца я няма.



Тема Re: За Елена...нови [re: Marina]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано19.08.03 18:31



Не бе, чадо... Елена не е била върха на сладоледа...какъвто си да речем ти тя е била най-обикновена, само дето се е фръцкала повечко, разбираш ли сега какво имам предвид, и че няма никакъв смисъл да се нерваш
И хич не ми обяснявай, че имало и други, дето моткали по двама, че и повече... аз за какво толкова страдам, а ? Да не мислиш, че заради вредата от тютюнопушенето... точно щото все омотан ходя, видя ли жена- омотан съм

За ПЪТника... докарай го, че това спокойствие сериозно ме притеснява... сърцето ми никак не се натоварва, както и нервната ми система... и тук- таме вече се появява ръжда по тях

А за фуклата не бери грижа, аз съм я обрал цялата ... ши доди, четири месеца не са кой знае какво, запила се е някъде с приятели



Тема Re: За Елена...нови [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано20.08.03 15:33



Тъй като гледам се издънваме в докарването и двамата днес, ама то ако не стане днес утре ще стане. Бърза работа нямаме...
Аз ши го колна онова... хади да не употребявам животински названия пак... за ПЪТника говорех.
Как си, Новаков днес? Много ли си омотан?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.