Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 24.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> За Елена Йончева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бе може ли някой да ми обяснинови  
Автор Пъpвoлak (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 14:23



Как разбрахте че Еленчето била първокласен журналист и дори гледам по вестниците са я предложили за некъв орден.

Та и тука много тиквеници писаха, че била едва ли не най добрата българска журналистка, най-високата професионалистка в занаята а освен това била и готова да жертва живота си за България, щото иначе българското общество загива от информационния глад кво става в Ирак.

Аз пък останах с впечатлението, че онази хитро си е направила сметката, че американците ще проведат безупречно прочистването на мангалите преди да замине - не е вчерашно какчето, знаеше че ще прилича на операцията в Белград.
И кво? Настани се в един хотел, запаси се с плюскане, гледахме кадри от другите телевизии докато тя ни снасяше нечутата информация че падали бомби в Багдад.
Та не се зореше много, погледа малко другите телевизии, направи едно резюменце и си направи още едно включване за хонорар. Беше си избрала едно заветливо местенце пред хотела. А в повечето случаи се ограничаваше до фъфлещо преразказване на стари новини от световните агенции.
Да си го кажем направо, нищо, нищо , ама нищо ново или неизвестно нямаше в новините които преразказваше.

А моля ви де, тези, които я превъзнасят толкова много - обяснете ми защо смятате, че тя е толкова невероятна професионалистка? а, или може би сте нямали предвид журналистиката?



Тема Re: Бе може ли някой да ми обяснинови [re: Пъpвoлak]  
Автор puredew (член)
Публикувано11.04.03 14:36



Na cheloto i go pishe, be nowobranets!
Kak inache?
"t'wa e superb, numero uno, the best, le meilleur, nechwowsjiki dobriat journalist"
nerno na "bledo"!
Sumati predawnia naprawi krehkoto dewojche, a ti ne go widia.



Тема Re: Срамота [re: Пъpвoлak]  
Автор Meйджъp™ (I know)
Публикувано11.04.03 14:36



Това "заветливо местенце пред хотела" всъщност е новият свръх-реалистичен декор на студио 5 на Българската Национална Телевизия.
Загледайте се.



Вие нищо не знаете

Тема Ти пък?!нови [re: Пъpвoлak]  
Автор CepГeй (непознат )
Публикувано11.04.03 14:39



Да ти обясня, ама бързам.
Питай Шетърхенда, той ги обяснява готино. В рими. И най-важното ги разбира. Освен т'ва адски си пада по риторични въпроси, та като нищо ще сметне и твоя за такъв.



Тема Re: Бе може ли някой да ми обяснинови [re: puredew]  
Автор Пъpвoлak (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 14:41



бе то пише, пише, ама аз още като не съм се научил да чета, а и предаванията съм изпуснал тюююю, па съм гледал канала с голите каки, чай та питам, за каките, голите де - и те ли са журналистки?



Тема Re: Срамотанови [re: Meйджъp™]  
Автор Пъpвoлak (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 14:44



Ама тя верно мноу тъпа ве! Можеше да снима в срутената фабрике срещу телевизията.....щеше да е много автентично и с минимални разходи за декори а, а за да ни лъжат че говори по сателитен талафон сигурно е ползвала мобифон - звукът наистина е като от друг континент



Тема Re: Ти пък?!нови [re: CepГeй]  
Автор Пъpвoлak (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 14:45



Тоя пъ не го познавам - в кой отбор играе?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.