Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 27.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> За Елена Йончева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпрос към модератора!нови  
Автор Пъpвoлak (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 14:50



В този клуб, могат ли да се постват мнения за Йончева различни от това на съпруга й?/ както оставам с впечатление /.

Или сме на принципа "тези, които са на различно мнение от мен - моля да не ми отговарят, а тези които въпреки ми противоречат - знаят какво си мисля за тях".

лека и доходна!



Тема Re: Въпрос към модератора!нови [re: Пъpвoлak]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано10.04.03 14:56



Тя май не е омъжена.
Но може, може



Тема Re: Втори въпрос към модератора!нови [re: fukla]  
Автор Restless (male)
Публикувано10.04.03 15:08



фукле,това някакво натягане ли е?Че тя войната свърши,колко време мислиш,че Елена ще бъде в Багдад?
И защо този клуб не си направихте на 10 март,а чак днес?
И скоро да очаквам ли клубове за Иван Гарелов,Явор Дачков,Маргарита Михнева.........

Ignorance can be cured. Stupid is forever.


Тема Re: Втори въпрос към модератора!нови [re: Restless]  
Автор Dolphin (непознат )
Публикувано10.04.03 15:16



Странни въпроси задаваш... Прозира някаква липса на информираност - клуб Войната в Ирак има още преди началото на военната операция на антииракската коалиция и мненията в него са хиляди.
Новата тема на клуба е провокирана от инцидента с Елена Йончева вчера, при който са пострадали и нейни португалски колеги. Дано не се случва на всеки, нали така?



Тема Re: Втори въпрос към модератора!нови [re: Restless]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано10.04.03 15:19



Натягане е, да. Ще ми дадат медал задето се боричкам с желанието на хората да критикуват каквото им попадне



Тема ти въобще не се боричкашнови [re: fukla]  
Автор Лaзaня (та)
Публикувано10.04.03 15:25



директно пребиваш. ега ти и магазина дет не моеш да си купиш тва което искаш
само штото магазинерката с червените дрешки решава, че ти не трябва да си пазаруваш такива неща.

колкото повече-толкова повече!


Тема не говори глупости венови [re: Dolphin]  
Автор Лaзaня (та)
Публикувано10.04.03 15:26



инциденти с нейни колеги станаха доста преди да й набият кофата на Елена.
странно што не пуснаха тогава клуб за набит журнслист.

колкото повече-толкова повече!


Тема Re: ти въобще не се боричкашнови [re: Лaзaня]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано10.04.03 15:33



Айде, айде, не е толкова драматично. Пиши си спокойно, само не мога да разбера какви са тия истории с "кофата на елена". Вижда ми се доста грубо и неетично, но явно щом става дума за нещо, което се е случило далече от теб -не смяташ че важат елементарните човешки отношения като съчувствие и т.н. Може и да си прав, вероятно това освобождава от някой задръжки.



Тема Батка!нови [re: Dolphin]  
Автор Пъpвoлak (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 15:40



Ако не си забелязал /па не знам може да нямаш пари за вестници а тока да са ти го изключили та ти липсват медиите/ в България /не некъде из арабския полуостров/ .... стават ДОСТА и по правило почти ЕЖЕДНЕВНО доста по-големи, значителни и интересни за обществеността ИНЦИДЕНТИ.

п.п. Малко ми стана жалко за теб, че живееш така изолиран от света и ще се опитам поне малко да ти помогна като те светна с едно изречение кво е станало в България в последните 5-6 месеца.

Ми утепаха Павлов, един прокурор и още десетина души, понабиха и понаебаха още доста повече хорица, не успяха да продадат Булгартабак а и за БТК нещо увисва, пак ще повишават цените - на всичко ... то сигурно не си очаквал и друго, нещо некви бомби по съдилищата, нема пари за общините, за съжаление днес такситата не возеха без пари като градския транспорт....



Тема разбира се че не е драматично има си хас [re: fukla]  
Автор Лaзaня (та)
Публикувано10.04.03 15:42



направо си е смешно. защо трябва да й съчувствам. защото е бита. никой не е накарал насила да бичи някъде из багдад абсолютно никой. всеки сам си папка
попарката. къде са нейните задръжки. защо избра да иде там. толкова ли нямаше какво да е задържи тук. само си чешем клавиатурите.

колкото повече-толкова повече!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.