Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 03.06.24 
Музикални
   >> Електронна музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ZION TRAIN "Siren"нови  
Авторapkaдaшko (Нерегистриран)
Публикувано11.03.01 17:41



Приятни са. Ако мислите, че би ви се понравила една смесица от technotrance & dub, то бихте могли да си го закупите и да го чуете. Нистина касетката не е от най-евтините, но е с добро качество. Всъщност тя е от каталога на "DS Music", същите тези които бяха един от основните организатори на Afrobeat party-то в Индиго, макар че то беше доста афро и по-малко бийт, но си заслужаваше - олигофренско беше.
Та тези лумпени от "DS Music", имъ хитри неща в каталога си. Аз лично се зарадвах на разните му там "dub" компилацийки и отделни такива формации + разни етно мешавици. Абе добре е, само пари да имаш и време за слушане.
В магазин "Меломан" продават тяхни касети.
Ами това де, това исках да споделя с вас.
берекет;)



Тема Re: ZION TRAIN "Siren"нови [re: apkaдaшko]  
Авторthe_bomb (Нерегистриран)
Публикувано11.03.01 18:40



даааа! купих си ги и ги чух, защото още отпреди това бях впечатлен от нещата им от компилациите на universal egg. е, честно да си кажа, нещата от тези компилации продължават да са ми по-притни от албума siren, но и той определено си заслужава. даже от вътрешната страна на моята касетка имаше малка дипляна с различни интересни факти от религията, антропологията, митологията... накрая даже пичовете дават "препоръчителна литература". доста забавно!

колкото до цената - що да са скъпи бе, касетите на ds заедно с тези на wizard са най-евтините на нашия пазар.



Тема Re: ZION TRAIN "Siren"нови [re: the_bomb]  
Авторapkaдaшko (Нерегистриран)
Публикувано12.03.01 13:46



Аха, вярно че има хитри неща в компилациите но само в магазина съм ги преслушвал... на заплата може и за домашно прослушване да си ги взема ;) А за цената - ами имах в предвид, че нелицензираните касетки са по 2,50 но те обикновенно са с изненади от страна на качеството на звука, а и наблягат на по-харчещите се групи и албуми.

п.с.
случайно да знаеш къде може да си запише човек (от диск) албумите на Asian Dub Foundation ? Те мен лично си ме радват много, особенно първите албуми.
айде със здраве ;)



Тема Re: ZION TRAIN "Siren"нови [re: apkaдaшko]  
Авторthe_bomb (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 18:14



не знам, пич, на Славейков при дисковете няма ли? има един албум излязъл официално на касетка (последния), но предполагам, че него го имаш.
иначе и мен ме кефят... а, що се отнася до сингъла Real Great Britain, мога да ти го намеря на mp3! четири варианта на парчето, не мога да си избера кой от сичките най става за слушане!





Тема Re: ZION TRAIN "Siren"нови [re: the_bomb]  
Авторarkadashko (Нерегистриран)
Публикувано17.03.01 19:44



Da, ima edin piratski disk na posledniat im album, vidiah go, inak za mp3 pri men e malko slojna rabotata ;) Ako si nameria i drugite albumi na CD shte uvedomia, ta ako imash jelanie da si gi zapishesh.
sas zdrave ;)



Тема Re: ZION TRAIN "Siren" [re: arkadashko]  
Авторthe_bomb (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 12:43



10x предварително, и при мен ако изскочи нещо интресно ще се обадя.





Тема Re: ZION TRAIN "Siren"нови [re: apkaдaшko]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано20.01.21 00:16












Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.