Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 11.06.24 
Музикални
   >> Електронна музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема PsyTechnoнови [re: Goa]  
Автор Borg (минаващ)
Публикувано22.01.01 01:46



Здравейте,
искам да ви попитам: има ли според Вас такова нещо като психеделично техно?




Тема Отг: lud-fenнови [re: Borg]  
Авторastralev76@abv.bg_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 03:11



Zdraveite.
Az sum lud fen na astral projection.Kabalah,virtual booster,noises i drugi gi slusham vseki den bez da mi omruznat.Pochti e nevazmojno da si nabavia trans muzika pomognete.Hodih na partito na astrala i imam avtograf i za vas moje da ne e koi znae kvo ama az otkacham ot kef.Bih se zaradval na vsiakakvi novini za novi albumi saitove za teglene i drugi razni.(icq96048434)



Тема Отг: lud-fenнови [re: astralev76@abv.bg_an]  
Авторkris_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 11:11




по сергиите за дискове в софия продават една компилация - Goa Trance, 2CD.
Продава се също един mp3 диск, озаглавен почти
по същия начин - Psychedelic /Goa/ Trance. Има в него много неща от фирми като Dragonfly, ...
Не съм ги слушал, но може да има нещо интересно
за вас там ....



Тема Отг: PsyTechnoнови [re: Borg]  
Авторkris_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 11:17




Според мен няма. Поне не съм виждал да го използуват. Използува се Psychedelic Trance.



Тема Отг: Ето ме и мен!нови [re: Rama]  
Автор Goa (старо куче)
Публикувано22.01.01 12:34



Леле, колко народ дошли тука :)))

Това, което казваш, е много интересно. Тези твои познати, дето обичали електронната музика и не били интересни хора, навярно са в средношколска възраст? Или не? А защо не са интересни? Впрочем, аз избягвам да деля хората на интересни и неинтересни - ако го направя, автоматично ще се поставя на дъното на втората група, което няма да спомогне за доброто ми настроение :)
Хе-хе, ставаме двама техно-ветерани :))) Аз съм на 28 и отгоре. От снимката ти обаче не личи да си "ветеран" :) Да не си (боже опази) фотомодел? :)))
Аууу, най-после някой да ме нарече "съкровище" :))) Разтопих се в локвичка :)))

А, това за гоата не е глупост - точно така си е на практика. По-надолу в тая тема някой (Kris? След малко ще видя) беше разказал съвсем накратко историята на гоата и беше споменал за това, че творците и продуцентите не искат вече да използват името "гоа" - много тясно им се виждало. Аз съм писал по тоя въпрос в Метрополис, май ще взема да си пейстна глупостите и тука.
И аз съм горе-долу като тебе - минах през всякакви стилове, докато един приятел ми даде да слушам гоа. И край, това беше - всичко останало сякаш се изпари... Та затова съм изостанал по другите стилове. В тая връзка се сетих отново за приятелите: аз имам поне двама, луди като мен на тема гоа/пси и много интересни отгоре на всичко :))) Ще взема да им кажа да подрепят идеята за отделен клуб :)))

Ох, дай да мина и през другите мнения от тая тема, че има ужасно интересни работи...

Изказаните мисли са като малко по-бистра струйка в мътната река на общата Мисъл...


Тема Отг: Класациянови [re: Rama]  
Автор Goa (старо куче)
Публикувано22.01.01 12:37



А, това е наистина много интересна класация. Слагаш на първо място Mesmerisa? Нали знаеш, те са поляци. Верно тая им песен е много яка :))) Обаче... Аз бих ги поставил наравно с още доста народ, а над тях бих сложил други неща :)
А петото парче не ми е познато - откъде е? Също и Shiva Space не са ми познати, но щом са израелци, представям си какво е :))) Откъде да ги намеря?

Изказаните мисли са като малко по-бистра струйка в мътната река на общата Мисъл...


Тема Отг: Класациянови [re: Borg]  
Автор Goa (старо куче)
Публикувано22.01.01 12:41



Да, това са супер парчета :)))
Това с класацията е екстра идея, само се опасявам, че няма да има много хора, които ще дадат вот - просто много са малко такива хора :( Все пак може да стане. Имам всякакви списъци с албуми и песни, може да се подредят и да се публикуват. (Де да имах и самата музика зад заглавията...)

Изказаните мисли са като малко по-бистра струйка в мътната река на общата Мисъл...


Тема Отг: Гоа и психеделик транснови [re: крис_anon_anon]  
Автор Goa (старо куче)
Публикувано22.01.01 13:36



Горе-долу и аз това знам. А що се отнася до личното усещане, смятам, че това е най-богатата и дълбока музика. Може на пръв поглед да изглежда еднообразна, но това е на повърхността. Всъщност под нея всичко непрекъснато се променя. Успееш ли да се потопиш както трябва, разкриват ти се цели вселени... Просто това е музика, която не може да се разгърне за 3-4 минути, затова някои губят търпение. Пък и си мисля, че трябва човек да притежава съответното "сетиво", за да я "разбере". [То така е и с всичко друго всъщност.]
Що се отнася до chill-out, ambient, drum&bass и т.н. - сигурно са интересни, но не ми дават оная енергия и воля за живот, която ми дава гоата. Бавните ритми рядко са в синхрон с настроението ми, а дръм-енд-бейсът е прекалено "дръм" и прекалено немелодичен, за да ме вдъхнови. Е, за всеки влак си има пътници и всеки пътник се движи по различни маршрути :)

Изказаните мисли са като малко по-бистра струйка в мътната река на общата Мисъл...


Тема Е, зависинови [re: kris_anon_anon]  
Автор Goa (старо куче)
Публикувано22.01.01 13:40



Впрочем да - като цяло. Но има ембиънт, в който все пак доминира ритъмът. Total Eclipse например имат страхотен втори диск от албума си Violent Relaxation, в който песните са с изявен бийт.

Изказаните мисли са като малко по-бистра струйка в мътната река на общата Мисъл...


Тема О, чакай малко...нови [re: kris_anon]  
Автор Goa (старо куче)
Публикувано22.01.01 13:43



не си купувай двойния диск Goa Trance. Той е от ония неща, дето не са за ценители. Има в най-добрия случай 2-3 песни, които що-годе стават за слушане.

А тоя mp3-диск... къде го има? На Славейков ли?

Изказаните мисли са като малко по-бистра струйка в мътната река на общата Мисъл...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.