Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 31.05.24 
Музикални
   >> Електронна музика
*Кратък преглед

Тема pomo6t!6te si kupuvam eliktri4eska kitara  
Автор ahaltikenetz (непознат )
Публикувано09.10.05 21:16



Iskam da si kupia el kitara oba4e ne znam kak da ia izbera za6toto vuob6te ne razbira obiasnete mi i do 400 lv dali moga da si nameria sviastna kitara.Iskam da ima hubav zvuk.kum koia marka 6te me naso4ite i za6to.I kakvo mi e nujno vuob6te za da ia polzvam



Тема Re: pomo6t!6te si kupuvam eliktri4eska kitaraнови [re: ahaltikenetz]  
Авторmani (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:20



batka, ako 6te6 moga da ti prodam edna kitara 2-ra ruka. na v1n6en vid e poo4ukana ama ima super zdrav zvuk. skoro smenqh si4kite struni taka 4e nqma 6ans da se k1sat do 2 godini ako gi pazi6 est. 6te ti q dam za 200 kinta. markata e sqier. te varvqt ot 400 do 1000 kinta. ima i druga marka kitari FENDER. te sa s ogromno ka4estvo no i s ogromni ceni, ot 1000 dosta nagore.



Тема Re: pomo6t!6te si kupuvam eliktri4eska kitaraнови [re: ahaltikenetz]  
Авторmani (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 14:58



pi6i mi na maila the_maniac_x@abv.bg



Тема Re: pomo6t!6te si kupuvam eliktri4eska kitaraнови [re: mani]  
Авторmasurius (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 00:15



za 400 lv ne moje da si nameri6 koi znae kolko hubava kitara no vse pak ima kitari vtora upotreba koito vaob6te ne sa za izhvarlqne.vij predlojenieto na mani moje i da mu e hubava kitarata, makar 4e ne znam za6to spomenava strunite.struni moje vinagi da si kupi6 za n epowe4e ot 20-30lv,osven ako ne sa markovi.



Тема Re: pomo6t!6te si kupuvam eliktri4eska kitaraнови [re: ahaltikenetz]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 15:42



Vzemi si stagg ili yamaha. Hubavi marki a i stagg e marka koqto imitira kitari fender, a fender e edna ot nai skupite i hubavi marki.Yamaha e sa6to hubava marka. za da sviri6 ti trqbva da ima6 samo merak i muzikalen sluh ako iska6 da razvie6 tova za koeto si tragnal. Ima i taka nare4enoto pero sas koeto se sviri za po lesno. Spored men e mn lesno da se sviri na kitara,za6toto az svirq ot 5 godini i e dosta hubavo.Stiga da ima6 merak i vsi4ko se postiga...





Тема Re: pomo6t!6te si kupuvam eliktri4eska kitaraнови [re: ahaltikenetz]  
Авторaz-muzician (Нерегистриран)
Публикувано31.03.09 18:46



da ti kaja mojesh da namerish takava kitara obadi mi se i shte ja imash1!!chisto nova!!!mislq che sa dobri pary!!!toest za 400leva moja da se kupi!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.