Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 20.06.24 
Музикални
   >> Електронна музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови  
АвторPLAY (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 00:44



6te se radvam na vsqkakvi mneniq po ...tezi vuprosi ....
1. Ima li ne]o koeto obedinqva horata slu6a6ti el. muzika (osven samata muzika razbira se)?
2. Kakvo e emocionalnoto i wyzdejstwie (pr. Hard-roka probokira agresiq, gnqv)?
3. Kak 4ovek da se orientira v stilovete? Koi sa osnovnite?
4. Vie kakvo haresvate (kato izpilniteli)?
5. .......kakvoto se setite o6te :)))))



Тема Re: elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови [re: PLAY]  
Автор ChaosFire (deadly)
Публикувано12.05.03 12:16



1. musicata e naj-vazhnoto
2. neveroiatno dobro!
3. slushaj
4. Carl Cox, Sven Vath, Mauro Picoto, Jeff Mils, Christian Varela, Danny Tenaglia, Josh Wink, Korai Orom etc... (ne moga da gi izbroia vsichki)
5. have fun

Le temps detruit tout


Тема Re: elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови [re: PLAY]  
АвторTech (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 12:29



Ami:
1. Naistina naj-weche muzikata, oswen towa i nachin na mislene, oblichane, drehi, moda, pricheski, atributi i t.n. Ima i oshte neshto, ama to ne e hubawo...
2. Pri mene-Mnogo jako - euforiq, kef, priliw na energiq, izpadane w trans (zawisi ot stila i momenta)
3. Ami trqbwa da slushash, da hodish po partyta i t.n. Na wseki mu hareswa razlichen stil, no az hareswam pochti wsichki.
4. Zawisi ot nastroenieto i momenta, ponqkoga mi se slusha TRANCE, po nqkoga house, minimal, ponqkoga drum&bass, razlichno...
5. Za mene nqma druga muzika... Elektronnata muzika e neshto poweche ot samo muzika-tq e stil na jiwot, nachin na razbirane na neshtata i t.n.



Тема Re: elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови [re: PLAY]  
Автор FunkyTechHouse (www.Ragi.Tk)
Публикувано02.06.03 00:26



zna4i az slusham specialno house techhouse FunkyTechHouse i mnogo drugi liubimi dj carl cox ben sims danny tenalia sven vath mnooooooo dr



Тема Re: elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови [re: FunkyTechHouse]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 19:38



Olav Basoski?



Тема Re: elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови [re: FunkyTechHouse]  
Автор xxx-лoшoтo:) (мразим селяни)
Публикувано04.06.03 02:52



i kato se kefi6 na tezi koito izbroi...kaji mi sa 6to plue6 po polsednite partita kato te bqxa carl cox i svan vath...kvo to4no im be6e tapoto na tqx 4e ne moga de se tq,ili prosto si re6il i ti da se napravil6 na iteresen...6toto tva bqxa partitata s nai doriq zvuk i svetlini ot kakto se pravqt partita nasam.....za dj-te nqma kvo da komentiram ti sam kaza 4e im se kefi6



Тема Re: elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови [re: xxx-лoшoтo:)]  
Автор FunkyTechHouse (www.Ragi.Tk)
Публикувано04.06.03 08:22



Pak ti kazvam 4e nishto ne sum kazal za partitata no kakto i da e





Тема Re: elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови [re: PLAY]  
Автор tense (усещаш ли?)
Публикувано08.06.03 16:15



emi taka..

1: ima - narkoticite
2: za emocionalno vyrzeistvie ne znam na koi mu puka emocionalnoto vyzdeistvie horata otivat tam da drusat i da skachat! v koi vek jiveesh baby?men lichno za emocionalno vyzdeistvie moje da se gowori samo pri ambient-a tui kato mi deistva super uspokoitelno .za drugo ne moga da kaza.. predi kato slushah po hard ne mi deistvashe nishto.tupo:)
3: chowek ne znam kak se orientira kum stilovete spored mene e podsuznatelno. prosto chowek si e nastroen da haresva daden stil musika i dokato go otkrie triabva da mine prez vsichki.. az ako ti kaza kakvo sum slushala she padnesh no vse pak otkrih tva koeto mi haresva AMBIENT i HOUSE. ako mi beshe kazal predi 2 godini che shte haresvam tezi nehsta shtiah da ti se izsmeia - chestno!
4: Banco de gaia , Deep Forest , Delerium . enigma enya i tn :P

The deeper you look, the more you will find


Тема Re: elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови [re: tense]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 21:24



narkoticite i muzikata - moje bi nerazdelna chast ot t.nar `elektronna kultura` ahaehaehhae

BTW banco de gaia rulz...i house-a rulz...bydeshteto na elektronnata muzika e v house-a kakvoto i da govorim taka stoqt neshtata...electroto umrq kraino vreme e i typia cikyl da go stori...i she ostanat samo houseri ;PPPP


in house we trust ;PPP



Тема Re: elektronnata muzika i vuzdeistvieto i?нови [re: gat3way]  
Автор tense (усещаш ли?)
Публикувано08.06.03 22:14



EVALA !!!!!!!!!

The deeper you look, the more you will find



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.