Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 30.06.24 
Музикални
   >> Електронна музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kakva e va6ata `muzika`нови  
АвторAnti tehno (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 22:48



Tova ne sa li povtarq6ti se zvuci ponqkoga primeseni sus I love you!Eto edin prost mnogo prrost primer,no koyto opisva zvucite vi-tiki ti ki tikitikitiki tiki tau tautautau vlouvlouvlouvlouvlouvlou piu piu piu piu piu piu zaus zaus zaus zaus zaus zaus zaus zaus zaus lakalakalkalakalakalkalakalalkalakaa pi pi pipipipipoidadadadadadadadaaaaffffafafafafaafaffah!Ako haresvate takiva zvuci
nqma lo6o,no ostanalite hora q smqtat za muzika,a tova e nepravilno.
HITLER VINAGI E BIL PRAV!!!!!!!!



Тема Re: kakva e va6ata `muzika`нови [re: Anti tehno]  
Автор ChaosFire (deadly)
Публикувано13.09.02 11:31



taka e
ne vseki mozhe da chue tazi musica. niakoi uspiavat da chuiat samo chalgata primerno, a na drugi i zaichenceto bialo im se struva tezhko :-)
a inache i baba mi edno vreme taka govoreshe za rock musicata:
"kva e taia musica deto ia slushate dnes mladite? bum, bum, bum! nadu mi se glavata. i kvi sa tia textove. edno vreme kakvi textove imasheeee... to tova sega vashto musica li e?"
ta taka. dokato chovek se chuvstva mlad, toj mozhe i da vyzpriema novoto. kato ostaree ili pochne da go myrzi da se napriaga, nishto koeto ne e lesno smilaemo ili na pone 50 godini (slushano hiliadi pyti) ne mozhe da go zaintriguva.
samo ne moga da razbera kakyv im e problema na tezi hora?! sa ne mozhe vsichki da sme musicalni invalidi.
sorry

P.S. a kakva e tvoiata "musica"?

Fear is the path to the dark side...


Тема Re: kakva e va6ata `muzika`нови [re: ChaosFire]  
Автор magica (re-Animated)
Публикувано13.09.02 12:20



vij mu podpisa i sam 6te se seti6 dokolko negovoto e "muzika">...

The Reanimation is in Progress


Тема Re: abe ti vse za baba si prikazva6 aa?нови [re: ChaosFire]  
Авторanti tehno (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 13:45



Koy te nau4i da go kazva6 tova!Primitivno no efikasno.Slu6am Curkovna muzika,klasi4eska,bgpunk,grindcore i death metal
EH SEGA DA MI PADNE NEKUV TEHNO EVREIN!MALIYYYYYYYYY(kakto kazva Slavi)



Тема One nameнови [re: Anti tehno]  
Автор1234567 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 14:29



Kraftwerk



Тема Re: abe ti vse za baba si prikazva6 aa?нови [re: anti tehno]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 12:45



ahahaha tova ot skinarite deto hodqt po partyta da se mlatqt we....Ei samo da hvana nqkoi ot vas,skapaniaci takiva shte go spukam ot boi i she go nakaram da si pusne kosa do tavanaaaaaaaaaa ;) Dano da ne mi popadnesh ti, osmyrdqno skinarche takova....shtoto she te zavra v leleqniq ti hitlerov gyz taka da znaesh !

Elektronnata muzika rulz!!!!!



Тема Re: abe ti vse za baba si prikazva6 aa?нови [re: nqkoi]  
Авторanti tehno (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 18:00



Skinarite i te sa tupi kolkoto vas,ne gi razbiram tezi tehno pederasi.Az sum prosto edin patriot koyto iska da izhvurli boklucite ot bulgariq,ne sum nito metul,niti punk,nito sum lud po klasi4eskata i curkovnata muzika a prosto haresvam tezi naistina dobri muzikalni stilove
Abe Hitler verno e bil prav!



Тема Re: abe ti vse za baba si prikazva6 aa?нови [re: anti tehno]  
Автор magica (re-Animated)
Публикувано15.09.02 19:31



haha patriot>...to i hitler e golqm patriot>...bulgarski geroi>...

samo kato se vidi kakvo ti e opredelenieto za elektronnata muzika stava qsno 4e vaob6te ni6to ne si slu6al>...a ako govori6 samo za techno-to - to naistina e ednoobrazno,no e muzika zatantzuvane>...po printzip slu6am kakva li ne muzika,no na mnogo malko ot neq moje dase tantzuva>...tova nikakvo zna4enie li nqma spored teb>?

The Reanimation is in Progress


Тема syglasete se che...нови [re: Anti tehno]  
АвторAnti tehno (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 20:34



vuv vashata `muzika`nqma mnogo smisul(imam predvit che ne te kara da se zamislqsh za stoynostni neshta)na neq moje samo da se tancuva i da se pravqt drugi nestha.Naprimer vuv klasicheskata muzika ima mnogo spokoystvie koeto ti pomaga da relaksirash,vuv metula se `pee`(po skoro se kresti)za choveskoto licemerie,zashto i nie sme takiva licemeri i za drugi omrazni nestha koito te izpulvat sus agresiq,punka ima mnogo burz ritum koyto te kara da pravish qki(kato vas pisha ey)nesta.Slusham Curkovana,Klasicheska,Metul,Punk.
Mi tva e ot men(vijte me kak samo pisha kato vas)



Тема Re: syglasete se che...нови [re: Anti tehno]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 21:51



Vaprosa e na koi mu puka za tvoeto mnenie... Pokazatelen e fakta che fenovete na omraznata za teb elektronna muzika se uvelichavat vseki den, dokato na metala i osobeno na punka namalqvat v geometrichna progresia. Moje bi tova ima vryzka s fakta che vsqko sledvashto pokolenie e po-umno ot predishnoto ne znam.

Ako si doshul da se zaqjdash tuk ne e pravilnoto miasto. A shto se otnasq do smisyla ne moga da se syglasq che v niakoia muzika ima poveche smisyl otkolkoto v druga - cennostite na horata koito q slushat sa vajni. A primerno textovete v metala sa pylni s klisheta i dosta komichni na momenti ne mislish li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.