Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 30.06.24 
Музикални
   >> Електронна музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема бе защо толкова малко транс в Б-я ?нови  
АвторAshen_Shugar (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 22:54



афе, какви са тези каруцарски изпълнение почти всяко парти да е само минимал??? човек не може да се отърве от дърводелско-шлосерските изпълнения прикрепени дори към транс-партитата... тц тц, браво им на EVOLUTION че са толкова твърди пичове да не пускат и те technofloor на партитата си... абе кажете бе хора, сериозно ли повечето са съгласни със ултра-селското мнение че транс-а бил "демоде (хах!)"? аз викам да си напраим ние една партия и да я кръстим "Деижение за малко повече транс" :))) абе дайте поне едно psyparty всеки месец в Пловдив да правим пък другото... абе що не.... .... .... циклисти такива, не че имам нещо против вас, имам нещо против начина по който си налагате музиката, Д.М.Е.М. не съм съгласен че минимал-а е най-великото нещо...
осъзнайте се бе хора, балтазар не е господ...



Тема Re: бе защо толкова малко транс в Б-я ?нови [re: Ashen_Shugar]  
Авторasd (Нерегистриран)
Публикувано25.05.01 13:21



az sam s teb aver
sqmo tranca



Тема Re: бе защо толкова малко транс в Б-я ?нови [re: Ashen_Shugar]  
Автор Borg (нерегистриран)
Публикувано25.05.01 19:19



Кой те излъга че има малко Trance в БГ ? Вярно че техно-партитата са повече, ама това не значи, че транса е малко. Погледни партитата кога са били, виж кои са транс и ще забележиш че не е чак толкова малко. А относно Балтазар, той е много добър DJ, ама наистина добър. Обаче от това, което съм чул от него, трябва да ти кажа, че доста малко е минимал. Той пуска Техно, Супер ГОТИНО Техно. Чуй какво пуска Стивън (това което съм запомнил от него), и ще разбереш какво е МИНИМАЛ в истинският смисъл на думата !!! Направо ще се побъркаш !!! И защо трябва да се делим на трансери и минималисти? Аз страшно се кефя на DJ Миша, обаче също така смятам, че Hallucinogen са една от най-великите групи. И според мен са по-добри от Astral Projection. Така че, хайде да не се делим на "такива" и "онакива": всички слушаме ел. музика, създадена от синтезатори и компютри. Това според мен е достатъчно за да не се впускаме в такива разпри. Ще дойде времето и на транса. Като писне минимала, идва транса, и обратното - "Махай го този транс, немога да го понасям вече, направо ми се гади". И тогава пък някой ще каже "Абе стига с тоя транс бе, я дайте малко минимал".
А'ре, стигам съм писал глупости, че ме хваща срам вече

Поискай си, за да ти бъде дадено !!


Тема прав синови [re: Borg]  
Автор Ashen_Shugar (непознат )
Публикувано25.05.01 21:49



виж за това че не трябва да се делим на "такива" и "онакива" е много вярно... ама кажи ми защо всички селски пръчове(тия гадни тъпи чалгари дето не знаят за какво става въпрос и се наливат с бира...) се изсипват на Метрополис щот' били чували че това е много "модиерно" ??? и защо тъпите чалгарчета ще отидат точно на минимал вместо да кажем на вортекс или дори еволюшън? този въпрос не е за да се заяждам а просто за да си питам... а ти да не би сериозно да се занимаваш с правене на музика? ако е така препоръчай ми някоя добра програма за която мога да си намеря и crack евентуално...
т'ва е
MIND THE TRANCE!



Тема Re: прав синови [re: Ashen_Shugar]  
Автор Borg (нерегистриран)
Публикувано25.05.01 22:30



Ами точно защото са тъпи селски пичове, и не са чували за нищо друго освен МЕТРОПОЛИС. Аз лично като видя такива и се дразня, само сквернат свещенното място на партито :((( Особено много са на Парада. Тогава можеш да видиш всякакви. И аз не се заяждам, ами отговарям (така както аз мисля). А за музиката е вярно. Препоръчвам ти BUZZ !!! Най-добрата !!! Аз лично използвам и ReBirth RB-338, но тя е повече за Техно, отколкото за транс. Малко са и ограничени възможностите: 2 синта и 2 дръм машинки и толкоз. Докато BUZZ зависи само от мощността на компа ти. Не използва MIDI, така че ти стига и една звук. карта за $12. BUZZ е безплатна, а ReBirth 2.0 можеш да дръпнеш от

. Можеш да си сигурен че не и трябва крак или сериал. Работи 100% (аз съм я качил там). МОжеш също така там да намериш и BUZZ, но не ти го препоръчвам (не е инсталационен), защото май има "Чернобил". Трябва да го махна, ама все не остава време. Но ReBirth няма. Ти все пак си го провери, за да не стане авария ;)))) Виж в клуба "Goa & Psychedelic Trance" кой е сайта на ts. От там съм дръпнал BUZZ 1.2 с много машини за него (като го сложиш ще разбереш какво имам предвид). Ами това е. Ако с нещо друго мога да ти помогна, само кажи :)))) Нали ще ми ставаш колега

P. S.
Какъв е този техно-фест, къде и кога е ?

Поискай си, за да ти бъде дадено !!

Тема Намерихнови [re: Ashen_Shugar]  
Автор Borg (нерегистриран)
Публикувано25.05.01 22:43




Ето ти адреса за BUZZ. Вземи Standart Version, другите май имат бъгове (непроверени данни)

Поискай си, за да ти бъде дадено !!

Тема Re: Намерихнови [re: Borg]  
Автор Ashen_Shugar (непознат )
Публикувано25.05.01 22:59



1Ox za programite man. abe ti koga se vqsvash v net-a ? shtot polu4ih tezi mneniq mejdu 22:00 i 22:45 dnes 25.05... ti vlizash li v irc??? a puk gledam i 4e si pisal na vsi4ki moi temi:))) heh, spezialno tova za "bg" trance-a ne znam kak she stane oba4e v glavata mi zvu4i neshto... ot dosta vreme... az i v irc sum sus sushtiq nick tui che ako iskash mojesh da me zase4esh
hasta la proxima vez amigo



Тема Re: Намерихнови [re: Ashen_Shugar]  
Автор Borg (нерегистриран)
Публикувано25.05.01 23:22



:)) "Няма проблеми" :)) А мненията си ги получил тогава, защото тогава ги пратих (преди малко). В IRC не влизам 'щото ми стана яко тъпо там. Само 14-15 год. има :((( или поне аз само на такива попадам. Иначе в нета можеш да ме намериш почти по всяко време.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!


Тема Re: бе защо толкова малко транс в Б-я ?нови [re: Ashen_Shugar]  
Авторpau-bau (Нерегистриран)
Публикувано08.06.01 19:34



abe 4ove4e toia trace na kade ? ne 4e vsi4ko e minimal nooooo abe kvo da kaga vsi4ko e tehno no ne zabraviai da di6a6 za6toto vse pak tova e elektronika



Тема Re: бе защо толкова малко транс в Б-я ?нови [re: Ashen_Shugar]  
Авторtttt (Нерегистриран)
Публикувано08.06.01 19:38



abe 4ove4e toia trace na kade ? ne 4e vsi4ko e minimal nooooo abe kvo da kaga vsi4ko e tehno no ne zabraviai da di6a6 za6toto vse pak tova e elektronika




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.