Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 21.06.24 
Музикални
   >> Електронна музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема House Music  
Автор Sombra ()
Публикувано11.06.01 10:07



Abe neznaino zashto, v BG mai vsichki sa se hvanali da pravjat trance, D'n'B i drugi podobni, a nikoi ne se zanimava s klubna muzika.

La_Sombra


Тема Re: House Musicнови [re: Sombra]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 17:56



И коя според теб е клубната музика?

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: House Musicнови [re: Borg]  
Автор {}[o_o]{} ()
Публикувано18.06.01 19:04



E taka kato mu gledash temata koia spored teb e Clubnata muzika we ? Tia e samo edna ama ima mnogo pod stilove ae



Тема Re: House Musicнови [re: {}[o_o]{}]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 13:35



Ами аз исках да чуя неговото/нейното мнение, ама щом се набърка да ти кажа: Под клубна музика в БГ (като цяло) се разбира музиката на Д2 (и другите такива). Това че аз и ти разбираме нещо съвсем друго си е отделно, ама като се каже "хайде да ходим на клуб" се разбира Мистър Пънч (примерно, или Библиотеката). Така че ...

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: House Music proval za chukoveнови [re: Borg]  
Авторnoises (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 04:51



v bulgaria samo se opitvat da praviat trance ama i da iskat ne mogat shtoto za tazi cel se iziskva da vlojish i spletesh niakvi melodishni motivi a ne samo da bluska basa .Prosto na nasheneca ne mu se otdava ili vsushnost mu se otdava mnogo ama hausa i asida che za tiah ne se iziskva tvorche stvo.Pisna mi ot nekadurnici kato baltazar naprimer ili tibetskite laina .(mfg@abv.bg



Тема Error No: 0000нови [re: noises]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 11:15



На нашенеца му се отдава, даже и транса. Чувал ли си случайно за "Имеон" ? Страхотни са, и правят Psy. ПОсле Балтазар бил некадърник !? Какво общо има Балтазар с правенето на музика? Та той е DJ (май не правиш разлика)! ПОсле Тибетски "лайна" били боклуци !? Ама са най-качествената БГ група за сега. Коя друга банда (май не е много удачно да се наричат така) може да се похвали с участие на Техно Фестивала в Париж (след Берлин, този е най-големият) !? Това че ти не харесваш техно, не означава че е боклук. И не си прав, че не се изисква творчество за Техното и Асида. трябва да ти кажа, че за тях даже трябва повече чувство, отколкото за транса. При него само мотива е труден, нищо друго. Ти сядал ли си пред синтезатора да правиш нещо, та да твърдиш такива "Ъпсурди" ?

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: House Music proval za chukoveнови [re: noises]  
Автор noises (непознат )
Публикувано25.06.01 01:20



Mai ne si razbral ama az samo techno slusham.Deistvitelno ne sum chul nashenskata група ИМЕОН но ще я потърся още днес.Къде са свирили (синтезирали) тибетските лаина не е важно ,те пак са си същите дървета.То и филма тигар и дракон взе оскара ама е кретенски и шизофреничен.Сега да не ми обиасниаваш че само на мен не ми е харесал китаискиа боклук....Хауса асида и минимала са само един цикъл от 30 секунди които е пуснат на реверс и ниама развитие тоест както почне така и свършва .А ако все пак се чудите кво харесвам ето :MFG 95% SHIDAPU 85% astral projection 60% Procentite sa za tova kolko ot obshto vsichki pesni haresvam



Тема Re: House Music proval za chukoveнови [re: noises]  
Автор unex (непознат )
Публикувано30.06.01 09:36



mnogo shte mi e interesno da chuia naistina sled kato slushash samo techno-Astral?!?Moje bi znamenitite trance-gods veche sa reshili iako da zacikliat:P~~
haahahahahha.
A kolkoto do house-a-ami zavisi.Za men tazi muzika e tvyrde meka i moga da ia slusham vkyshti ili niakyde v reisa primerno.No za klub mi triabva neshto po-.....biasno(hm!).Osven tova smiatam che samo u nas kato kajesh aide na klub i se zavlichate v mistyr punch,po sveta za klubna muzika se smiata tochno house.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.