Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 21.09.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: AC стабилизаторнови [re: П Пeтkoв]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано24.08.13 16:13



Щом е китайски направо го изхвърляй.Те ги правят да работят най много месец-два.Конрад продват боклуци.Има една фирма в Студентси град в София ул.проф.К.Петков 51,на двама доктори науките.Те могат да ти направят какъвто искаш с гаранция и въобще всякаква електроника .И силова и по-финнаОтдана не съм ги чувал.За мен сa правили цифрови волт и ампермери,зарядни за мощни АБ (220 V,100-200 Ah), стабилизатори 5-6 кVA.
Фирмата е "Електрум" ООД.тел.02 962 1490,факс:02 962 1452.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: AC стабилизаторнови [re: Xoлдън]  
Автор Origo (Тролей)
Публикувано25.08.13 15:31



Кондензаторите са за 380волта променливо напрежение.

Тролеите напред!


Тема Re: AC стабилизаторнови [re: Origo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано25.08.13 18:51



Какви кондензатори?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Дианнови [re: Origo]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано25.08.13 20:56



Нямам време да се занимавам честно казано, нещо ме е подгонила службата и до компютър много трудно стигам. Погледни тук:



търсиш:
Радио и телевизия
Година I
бр. 9, 1952

това което ти трябва е след 41-ва страница, първите страници... а бе да кажем че времето е било такова и няма да ги коментираме трябва ни само техническата част. Описан е доста добре принципа на действие на стабилизатора - гледам резонанса е паралелен може и от ток да пукат кондензаторите НО помня че беше по напрежение.

тук има още:

ама нямам права да свалям файлове - погледни там какво излиза в архива. Пише че го изследват - може да изскочи от там котката.

Тук има един стабилизатор дето го дават че държи на празен ход... ама е с последователен резонанс а не паралелен:

Гледам го е с 2 кондензатора и дросел и не е като този който обсъждаме.

Не говоря за оспорване на факти или заяждане, просто и аз се замислих - но нещо когато не го ползваш обикновено просто ти излита от празната кратуна. Така че ако изровиш нещо сподели го, че май доста нещо съм позабравил.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.